Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 kwie 2007, 16:14

hej kochane my juz po jednym spacerku, ale moze kolo 18 pojdziemy na jeszcze jeden...wiecie co ja nie wiem jak ubierac Oskarka....niby mi jest goraco nawetjak ide na krotki rekaw...on co prawda w bluzeczce z dlugim rekawem aLe caly goracy, az na twarzy wypiekow dostaje
z drugiej strony jeszcze u nas nie widzialam zadnego dziecka na krotki rekawek :ico_noniewiem:

Gabi pokaz nam pozniej co zakupilas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

15 kwie 2007, 18:09

Natashka, faktycznie nie wiadomo jak ubierac nasze bobasy, ja Dawidkowi zakladam cienka bluzeczke z dlugim rekawem i na to jeszcze bluze, ale jak on spi to mysle, ze nie jest mu za cieplo, bo spocony nie jest...

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 kwie 2007, 18:11

Natashka ja tez mam zawsze problem jak mała ubrać żeby nie zmarzła ale zeby sie nie zgrzała. Ja chodziłam dzisiaj w bluzce na ramiączka ale na to miałam kurktę dzinsowa wiec mała miała body z długim rękawem i rajstopki i dresik z polaru ach no i kapelusik obowiązkowo. I nie zgrzała sie ani troche

tyna ja też planowałam karmic mała do 1 roku ale teraz juz praktycznie mała ode mnie je tylko w nocy (raz). Raz na jakis czas tylko dam jej cycka w dzień. Po pierwsze nie mam juz tyle pokarmu a po drugie non stop tylko sie martwiłam czy starczy jej mleka jak ja gdzies wychodzę a teraz jest mleko gotowe nie ma zadnego problemu mała bardzo dobrze je toleruje wiec postanowiłam sie troszkę uwolnić :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 kwie 2007, 18:14

ja przed chwilka wrocilam z drugiego spaceru
malemu ubralam tylko body na dlugi rekaw i na to bezrekawnik, no oczywiscie mial tez spodnie i skarpetki hihi

ostatnio Oskarek malo spi na spacerkach, bardzo malo....musze strasznie dlugo spacerowac aby zasnal, czasami potrafi siedziec i obserwowac wszystko 2-3 godziny

a to foteczka z przed chwili jak wyjelam go z wozka Obrazek

a to foteczki z ranka
Obrazek Obrazek
Obrazek
nie myslcie ze glodze dziecko i wsowa lozeczk odlatego hehe to jest wlasnie przyklad tego ze maly wszystko pcha do buzki, dzis probowal ogon psa nawet zjesc... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 kwie 2007, 18:14

anula ja tak samo mysle przeciez nasze dzieciaszki jeszcze nie biegaja a jedynie leża lub siedza w wózku a przecierz ja nawet jak usne na kanapie nie przykryta to budze sie po paru minutach zeby sie przykryc

Awatar użytkownika
~anula~
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 04 kwie 2007, 16:09

15 kwie 2007, 18:21

dorotex83, no dokladnie, ja tez od razu marzne... :ico_noniewiem: Ale my same najlepiej wiemy jak ubrac dziecko mimo tego, ze czasem sie martwimy, czy nie bedzie mu/jej za cieplo lub za zimno to i tak intuicja nam to podpowie..hehe

Natashka, zdjecia bomba!!!Tak patrze, ze Twoj synus spi w skarpetkach...moj ZAWSZE sobie sciagnie :ico_olaboga: wiec najlepiej jak ubiore mu cos ze stopkami... :-D

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

15 kwie 2007, 18:26

moja z kolei jak ma skarpetki to bydwie zaraz są mokre bo wkłada je do buzi i ssie
tak samo jest z trokami od czapki bluzy czy tak jak dzisiaj kapelusika

[ Dodano: 2007-04-15 ]
natashka ale jak mały ładnie juz siedzi
w łóżeczku to on sam sie tak układa czy mu pomagasz??

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 kwie 2007, 20:20

na moment go posadzilam a ten sie przekrecal....sam siedzi juz bardzo dlugo, ale az tak jeszcze sie nie podnosi... :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

15 kwie 2007, 21:10

Hej! ja tylko na moment.. jutro was wszystkie dokłądnie oczytam i napisze wiecej....
Wiidze ze juz nie tylko wirtualne romanse tutaj mamy... Natalia trzeba bedzie wkoncu Oskarkowi z Julka jakas randke zorganizowac :-D

Julkia duzo rzeczy sie juz nauczyła :) przekreca sie tzn turla sie we wszystkie strony.. probuje sama siadac.. a nawet czasem stawac :ico_szoking:

Obrazek
z komorki i troche nie wyrazne...

Buziaki dla was ! :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

15 kwie 2007, 21:35

hahah widze ze Julka ma podobne zainteresowania co Oskarek hehehe

ja Oskarka na spacerki ubieram na cebulke...zawsze mozna cos zdjac lub ubrac....ale mysel ze on ma po mnie to ze nie lubi byc za bardzo przegrzany i nie jest zmarzluchem... :ico_haha_01:

brawa dla Juleczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: taka z niej zdolniacha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość