Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

15 kwie 2007, 21:34

Zuza sliczna ,super zdjecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moja panna śpi w końcu coś dzisiaj miała problemy z zaśnieciem :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

15 kwie 2007, 21:41

iwonap, nie wiem czy dobrze widze ...ale Piortuś znów ma czerwone policzki ??? i dawałaś mu kiwi ???.... bo ja to jeszcze wogóle nie daję owoców "południowych czy tam egzotycznych"...

[ Dodano: 2007-04-15 ]
Malwina dziś odstawiła numer nad numery - zasnęła jedząc kaszkę łyżeczką .... miałam ubaw po pachy widząc kłapiące oczka ... filmik powysyłam wam jutro .... z firmowego kont abo mój internet ... szkoda gadać .... powolny jak żółw .... :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-15 ]
elvira22, Zuzka jest boska .... robi cudowne minki .... :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-15 ]
a kaola to chyba jest odcięta od świata przez te remonty ..... pewnie nie ma dostępu do netu bo nie mogę sobie w inny sposób wyobrazić przyczyny jej nieobecności .... w każdym bądź razie kaola - TĘSKNIMY - WRACAJ SZYBKO

[ Dodano: 2007-04-15 ]
hm .... czyżbym była tu sama ??? a może zanudzam :ico_oczko: dobra - idę się jeszcze pokrzątać , wykąpac i spac ....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

16 kwie 2007, 07:15

jejku ale ze mnie gapa .....wyszlo sloneczko i zapomnialam o calym swiecie
wielkie buziakidla matusia za skonczenie 9 miesiecy :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :509: :520: :520: :520: ale wstyd na calego powinnam po :wpale: dostac az mi :ico_wstydzioch:
no ale coz mowia ze lepeiej pozno niz wcale :ico_wstydzioch:
aginka on na tym zdjeciu ma czerwone ale chyba od slonca wiesz calymi dniami laze i chcac niechcac gdzies go tam promyki zlapia ....bo diety przestrzegam a kiwi to tylko takie zapytanie ...nie dawalam i nie mam zamiaru....iwesz wole nie eksperymentowac z nim ....ale dostalam w aptece probki emolium i od 2 dni jest w tym kapany i chyba mu kupie wiesz bo widze poprawe ...zaczerwienienia w zgieciach kolan i na szyjce jakby zblakly i skorka nie jest juz taka sucha ....
a kalolcia nasza sekretareczka to chyba na urlop sobie poszla ....ale niech juz wraca ..... :-D
a u nas pojawil sie 6 ostatni jak narazie zabek.......mam nadzieej ze maly juz bedzie spal ok i na jakis czas spokoj :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
baboski milego dnia i duuuuuuzo sloneczka
a dla matusia jeszcze raz :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 kwie 2007, 07:48

iwonap, dziekujemy za zyczonka......czym ty sie przejmuje kobieto?????
i gartulujemy kolejnego zębolka!!! super :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
elvira22, zdjecia są super...śliczna twoja księżniczka!!!!

u nas dzis nocka fatalna...chyba wstawalam z 30 razy..zastanawiam sie czy ja w ogole stałam?? bo tak sie czuje zmeczona ze szok
aginka czekamy na filmik

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

16 kwie 2007, 09:33

Cześć Baby.

Sto lat, sto lat dla Mateuszka z powodu ukończenia miesięcy :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
elvira22, Zuzy minki są przebojowe. :ico_haha_01:

Kinga znow wstała późno. Dopiero przed 9. A zasnęłą wczoraj chwilę po 20. Tak działają na nią długie spacery. Wczoraj łaziliśmy ponad 3 godziny po lesie... Niunia bawiła się szyszką- podawała ją Grześkowi i za chwilę wyciągała rączkę, aby jej oddał. Ubaw mieliśmy z tej zabawy.
Dziewczyny, jaka ja szczęśliwa, że Kinga nie budzi się w nocy... Właściwie to od samego początku ładnie spała. Tak ładnie, że kiedy miała 1 miesiąc to pytałam położną, czy mam ją budzić w nocy do karmienia. Teraz czasem się obudzi w celu pogadania z nami.

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

16 kwie 2007, 09:36

Witam :ico_haha_01:
Mateuszku 9 000 buziakiów na 9 miesiecy :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

A Ada dziś wstała o 7 a teraz znowu śpi

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 kwie 2007, 09:55

Jestem z powrotem z urlopu... Bylo Pieknie :ico_brawa_01: :ico_haha_02: Piekna pogoda,zakupy i wogule tyle odwiedzin to ja nie planowalam ale tak i tak bylo extra czuje sie super,ale nie zdazylam was poczytac bo tego troche za duzo jest... A teraz mamy piekna pogode i za niedlugo ide do dentysty o rety na sama mysl mam dreszcze ja niechce zawsze sie balam jakos dentysty niewiem czemu... :ico_chory: Pozdrawiam i zycze wam milego dnia aha a moja Slodk Nicolinka urosla i czuje sie tez dobrze podobalo jej sie w Polsce wszyscy ja wynosili i sie bawili z nia.
Moje pranko juz wisi a ja za chwilke zmykam ale jeszcze mam troche czasu paaa

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Ok to ja sie narazie z wami zegnam napisze jak bede z powrotem od dentysty ok To trzymajcie za mnie kciuki paa

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

16 kwie 2007, 11:09

Czesc baboski....
ilemam stron do przestudiowania :ico_olaboga:
a ze dwa tyg. mie z wami nie bylo ....ho ho


pochwale sie zdjeciami z chrztu Wojtusia...
ciekawe czy teraz mnie poznacie!!! :ico_oczko:
Obrazek
[img=http://images22.fotosik.pl/102/edb45be434bef9cbm.jpg]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2007, 11:27 przez Reniia1501, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
dagusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2007, 17:43

16 kwie 2007, 11:20

witam/jestem nowa-chcialam sie do was dolaczyc:Casper-30.06.2006 :-)

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 kwie 2007, 11:22

Witam wszystkie Baboski, u nas znowu cudna pogoda się zapowiada,
wreszcie wszytsko wyprasowałam, jestem taka z siebie dumna ze chodzę jak paw :-D
Antoś zasnął, pochwalę się WAM że jest coraz lepiej....(ło matko tylko żebym nie zapeszyła)
W nocy budzi się raz, góra dwa razy....dużo teraz spacerujemy, praktycznie cały dzień jesteśmy poza domem...więc i powietrze na Niego działa :ico_oczko:
Witaj Kristi, po urlopiku...wierze, wierze że było fajnie...dobrze że pogodę mieliście fajną, bo mama mi mówiła że w Warszawie w święta śnieg pruszył...........brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr aż mi się zimno zrobiło :ico_haha_01:
Reniia1501, no no nie było Cię długo....prosimy o wrażenia i fotki z chrzcin Wojtusia :ico_oczko:
PS śliczna foteczka Olusi i Wojtusia :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-16 ]
WITAJ dagusia

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości