Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

15 kwie 2007, 16:51

Witaj Moniś

Ja sama też miałam problem z wstawieniem fotki ale.... mam dobrego ducha mojego komputera :ico_haha_01: nie potrafię Ci pomóc ale są tu ludzie którzy na pewno naprowadzą Cię na dobrą drogę. Słuchajcie, nie wiem dlaczego ale moja córcia ma dużo potówek na.... twarzy co z tym robić i jak się tego pozbyć ??

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

15 kwie 2007, 18:16

Monika jak piszesz posta to z boku masz ikonke IMG wciskasz ja a potem wklejasz link z fotosika i gotowe.
Margot niektore dzieci maja tradzik niemowlecy i to samo znika a pomaga przemywanie buzo kilka razy dziennie przegotowana woda a bardzo dobra ale niestaety droga jest plyn do kapieli oliatum ktorym mozna przecierac buzke. Ale najlepiej niech buzke obejzy pediata pa

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

16 kwie 2007, 07:37

Witajcie
Mały daje mi ostatnio ostro popalić więc na TT brakuje mi czasu :ico_placzek:

Moniś to super że budujecie własny domek. Ja również marzę o takim małm domku. Narazie mieszkamy u moich rodziców a za jakiś czas przeprowadzam się do teściowej :ico_placzek: . Wydawało się że będzie taniej bo nie ma potrzeby kupna działki ale teraz już widać że za te pieniądze udałoby się wybudować mały własny domek, a tak idę z deszczy pod rynnę :ico_placzek: . Także dziewczyny lepiej budować lub zbierać na mieszkanie kilka lat niż później żałować całe życie. Przez to pokłóciłam się z moim J wczoraj. E-h życie.

Julie mam nadieję że o nas nie zapomnisz :-D , miłego pobytu w Polsce :-D
Ja też już tęsknię za pracą, właśnie skończył mi się zasiłek macirzyński i o każdy grosz proszę się męża a to jest najgorsze :ico_zly: , b do tej pory byłam jednak niezależna finansowo :ico_placzek:

:ico_olaboga: jejku a co ja tak narzekam dzisiaj i to w poniedziałek :ico_olaboga:
Miłego dnia :-D

[ Dodano: 2007-04-16 ]
zapomniałam dodać że robimy u teściowej dobudówkę do jej domku jednorodzinnego. Niby wszystko osobno i z osobnym wejściem ale jednak za blisko..

Margot na potówki jest dobra kapiel w kisielu z maki ziemniaczanej tzw krochmalu, wypróbuj, naprawde bardzo łagodzi wszelkie podrażnienia

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

16 kwie 2007, 09:47

Monis witam wsód nas! nie martw sie o Kubusia, Filip urodził sie w 37 tyg i wazył 3700 a teraz ma równe 7 kg no moze teraz troszke wiecej.kazde dziecko jest inne i ma swoj rytm rozwoju.Maju ja też mieszkam z tesciami i tez niby mamy osobne mieszkanie ale do luzu jest bardzo daleko. Człowiek nie jest do konca swobodny w swoim własnym domu :ico_placzek: Jesli chodzi o Filipka to u nas po staremu, dalej budzi sie raz na jedzenie. Juz mu daje na noc bardzo gesta kasze prawie taka ze az łyzka stoi a on nadal sie budzi i juz. Nie wiecie kiedy dziecko powinno wyrosnac z budzenia w nocy? Pogoda piekna wiec całe dnie spedzamy na dworze, trzeba korzystac póki jest ładnie :-) Julie nie napisałas jak tam Twoje mieszkanie które mialas ostatnio oglądac?[img][img]http://img179.imageshack.us/img179/125/img0597ze8.th.jpg[/img][/img]

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 kwie 2007, 10:06

Dzięki za rasy na pewno skorzystam :-) mam jeszcze jeden problem....strasznie wypadają mi włosy....Wiem że to przy karmieniu normalne ale może wiecie jakie witaminy na wzmocnienie włosów mogę brać ale tak aby nie zaszkodzić córci ?? Ona ma coraz więcej włosów a ja coraz mniej :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Jeju miało być dzięki za rady a nie rasy .....upsss :ico_olaboga:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

16 kwie 2007, 10:33

Niestety nie wiem jakie witaminy mozesz brac ale moja kolezanka miał podobny problem i poszła z tym do dermatologa. dostała cała kuracje na te włosy. Moze tez powinnas pójsc. margot Twoja Ania ślicznie wyglada na tym zdjeciu :ico_brawa_01:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 kwie 2007, 12:50

No to jutro idę Anię zaszczepić to i do swojego lekarza pójdę i się dowiem co mogę brać i ewentualnie pójdę do dermatologa. Filipek też jest śliczny :ico_brawa_01: a co do jedzenia w nocy to Ania jest tylko na piersi i na jeden dzień ma jeden deserek lub obiadek z gerbera lub hippa i budzi się na papu o 3 w nocy a potem o 6 i śpi do 9.30. Podobno dzieci między 4 a 6 miesiącem chcą tego nocnego posiłku bo jet on bardzo kaloryczny no i lubią się poprzytulać :ico_oczko:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

16 kwie 2007, 17:30

witam!
agusia z tym mieszkaniem to tak: super i wszystko ale stwierdzilismy ze przemeczymy sie jeszcze kilka miesiecy do 8 najwyzej w tym jednym pokoju i kupimy wlasne bvo odlozymy troche wiecej na wklad na poczatek... a takto przy tych cenach to jeszcze z 2 lata bysmy odkladali a dotego na to mieszkanko mamy benefity wiec bardzo duuzo oszczedzamy... jakos sie przemeczymy a potem bedzie wlasne :ico_haha_01:
moj nathan odkad zaczal zabkowac tez sie budzi wlasnie kolo 3 w nocy i koniec no trudno nawet mi to pasuje bo biore go wtedy do nas do lozeczka hihihiih na przytulanko

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

16 kwie 2007, 18:26

Dziewczyny wiem co macie na mysli mowiac o mieszkaniu z tesciowa :ico_olaboga: U nas jest co prawda troche na odwrot bo to tesciowa mieszka w naszym domu a my przyjezdzamy tylko czasami , ale ciekawe co to bedzie jak w lecie z Wiktoria zabawimy dluzej w domu albo tesciowa zeswiruje albo ja :ico_szoking: Bo ona jak my jestesmy dluzej niz tydzien zaczyna miec jakies ale -jednyk my sie nie dajemy tak latwo wyprowadzic z rownowagi :-D Ache te tesciowe :ico_olaboga:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

16 kwie 2007, 21:22

Filip jeszcze nie zabkuje i od zawsze sie budził na jedzonko, widac taka jego natura. Wypija butle jednym tchem i idzie spac dalej :-D ani mu w głowie przytulanie :ico_oczko: Julie faktycznie jesli sie Wam to lepiej kalkuluje to nie ma co sie spieszyc z tym mieszkaniem. Szkrab ty masz teciowa od czasu do czasu a ja ich wszystkich non stop :ico_haha_02: ale daje rade chociaz czasami mam nerwy :ico_zly: Dzisiaj bylismy znowu na kontroli u ortopedy i juz jest wszystko super wiec nie kazał juz wcale przychodzic. Przynajmniej jeden lekarz z głowy :ico_brawa_01: Zapomniałam Wam napisac, wczesniej to załaczyam zdjecie z chrztu :ico_wstydzioch: Pozdrawiam i życze dobrej nocki. pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość