Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

09 mar 2007, 13:45

No dobra, teraz pora poodpisywac na wasze posty, bo jeszcze pomyslicie ze Wasza Kasia to taka egoistyczna, ze tylko o sobie by pisała :ico_wstydzioch: :ico_haha_02:

Delfina zmieniaj jak najszybciej ta przychodnie, bo jakies świrusy najwidoczniej w niej pracują :ico_zly: Co oni sobie wogóle wyobrażają, nalezy się to się nalezy i już i nie ich sprawa jak czesto bierzesz receptę :ico_zly: A Maycia jak zawsze sliczna :ico_brawa:

Edytka Jak tam dzisiaj twój Oskarek? Lepiej juz?

Emilka a co z Nathankiem i ta egzema? No i dzisiaj to juz chyba wyborów samorzadowych nie macie :ico_oczko:

Fela a moze zakup Konradkowi takiego dziecięcego laptopa i niech sobie nasladuje mamusię jak ona klika na TT. Wtedy będziesz miała więcej czasu dla nas :ico_haha_01:

Gosia a tą diete bezglutenową to juz tak do końca zycia musisz mieć? Bo np. mojemu siostrzeńcowi w 10 roku zycia wszystko przeszło i teraz to je co mu do reki wpadnie...

Julie świetnie, że u Was w porzadeczku :ico_brawa: Czekam do poniedziałku na wiesci od Ciebie co tam słychac i jak Nathanek się miewa :ico_haha_02:

Lucy jak się czujesz dzisiaj?

Ilonka zdjęcia Vinee pierwsza klasa :ico_haha_01: I dzieki za przypomnienie obsługi albumu :ico_sorki:

Kasia jestes taka zapracowana bidulko, ze już obiecuję solennie nie dokuczac ci z grzywką :ico_oczko: :ico_haha_02:

Jaśnie Pani mam nadzieję, że odnajdziesz drogę do nas i niedługo się pojawisz :ico_haha_02:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

09 mar 2007, 14:05

Emilka do kapieli OLATUM JUNIOR BATH, i mydlo w kostce OILATUM SOAP BAR. Jest tez krem do stosowania, ale ja nie uzywalam. Emilka wszystko jest na recepte!!! Zapytaj z ciekawosci jak mozesz czy za kazdym razem dostaje sie recepte, czy moze sa jakies ograniczenia? Mi w aptece farmaceuta powiedzil, ze jesli istnieje koniecznosc uzywania to maja dac bez laski!
Stosuj plyn i kostke codziennie, plynu lej dwie nakretki na wanienke wody. Ja po dwuch tyg zauwazylam poprawe. Stosuj systematycznie!
Uciekam obiadek szykowac :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

09 mar 2007, 14:06

Witam cieplutko !!
Delfina Oskarek mial szczepienie przeciwko meningitis.
Za nami dosc ciezka noc. W ciagu dnia synek mial stan podgoraczkowy ale humorek mu dopisywal. Wieczorkiem natomiast temperatura doszla do 39 stopni. Dalam mu syrop przeciwgoraczkowy, niestety zwymiotowal go. Zadzwonilam po moja mame, bo bylam sama w domu i dotarla szybciutko. Obnizylismy malemu temperature okladami i podalam syropek jeszcze raz. Biedaczek usnal i przebudzil sie 0 2 w nocy, po minimalnej walce dostal znowu porcje syropku i przespal do 9.30. Dzisiaj jest troche lepiej, ale niestety mi sie pogarsza. Caly czas sobie wmawiam, ze bedzie ok bo chyba oszaleje.
Dziekuje Wam kochane za troske. Jestescie kochane!!!
Witam nowa mama felicity. Ja jestem z Leicester.
Buzka dla Was !!!

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

09 mar 2007, 14:13

czesc dziewczyny!!!
ja tylko na chwile,przeczytalam Wasze posty i pozniej odpisze,bo lece Vinee nakarmic...
Felicity ja jestem z West Midlands..stafford jak kasi.k wspomniala,.pol godziny od Birmingham ...a coventry to nie tak daleko ode mnie :-D
dobra pozniej wpadne,bo moj glodomor czeka...

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Zaraz sie zaczna Teletubisie wiec moze bede miala chwile,niedawno wstalysmy wiec jeszcze oczy mi sie zamykaja.. :ico_spanko:
Delfina super fotki,a szczegolnie mnie rozbawilo jak Maycia wcina wozek,bombowe :ico_smiechbig: i te w sukieneczce tez sliczne..
Po Twoich przygodach z Tarantula paszcza mi sie tak smieje,ze nie umiem przestac..ale mialas przeboje....wyobrazm sobie jak czekasz na jego rodzinke z jakims twardym narzedziem zbrodni w rece..ja uwielbiam wszystko co pelza i jest dziwaczne od dziecka lapalam roznego rodzaju pajaki do sloika i hodowalam...hihih..Bablu za to sie panicznie boi pajakow i ja mam niezly ubaw z niego,jak mam okazje to zawsze go strasze takim w rece i ten ucieka gdzie pieprz rosnie.. :ico_smiechbig:
Julie sliczne fotki Nathanka,wiem ze Ty zapracowana na maksa,ale napisz co tam u Was??
Kasi.kdobrze,ze z zebolem juz lepiej,tak trzymac..
Edytko caluski dla Ciebie i Oskarka,mam nadzieje,ze to przejsciowe i bedzie ok ze zdrowkiem.. :ico_buziaczki_big:
Ela a Ty laduj baterie do aparatu i pstrykaj ile sie da i nam wklejaj Twojego Kondzia..
Felicity wiatamy Cie razem z coreczke,i czekamy na fotki!!!! :-D

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Emilka a jak tam po wizycie tesciow opowiadaj nam i co z przeprowadzka..???

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

09 mar 2007, 15:06

delfina z pewnoscia sie wypytam :ico_haha_01: z reszta co do recept to nigdy nie mialam problemu nawet jak nic Al;usi nie bylo a mialam wizyte przy szczepieniu to pytala czy nie chce cos na goraczke w zapasie czy na kaszel, wiec mam nadzieje ze teraz tez bedzie bez problemu
ilonka co do wizyty tesciow to nie taki diabel straszny :-D
pokomentowala z dwa dni podawala "dobrych" rad, zauwazyla moja zlosc i skonczyla :-D ale ogolnie to skorzystalam na wizycie bo mielismy czas poogldac mieszkania, a babcia byla z dziecmi :-D
Udalo nam sie znalezc ladna trojeczke, w sobote slubny idzie zaplacicdepozyt i wezmie klucze wiec na nastepna sobote juz na nowym mieszkanku :ico_haha_02: ale co mi sie najbardziej podoba to to ze 2 minuty do szkoly pieszo :526: :526: :526:
pewnie przez tydzien nie bede miec netu :ico_placzek: ale coz zrobic??

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 mar 2007, 15:44

hej dziewczyny
sorki ze tak teraz rzadko jestem ale caly czas siedze na forum muratorze czytam czytam i glowa mi puchnie od tych wszystkich informacji. (A tak apropo super mam prace co?)
Witam nową mamusię:) Ja z Polski jestem ale fajne tu dziewczyny i dlatego piszę.

Julie fajne nowe zdjecia Nathanka ale czekamy na dłuższe sprawozdanie
Delfina ja tez sie panicznie boję myszy i szczurów. Pająki mi nie przeszkadzają, a pajęczyny również "gdzie pajęczyna tam piękna dziewczyna"

Co do recept w anglii to macie je za darmo? Tzn nic za leki dla dzieci nie płacicie?

Ilonka mialam juz wczesniej napisac, bardzo masz ładne zdjęcie w avatorku. Vinee tez sliczniutka, jak zwykle.

Kasiu (ta egoistka co nie odpisuje innym tylko pisze o sobie :ico_haha_01: ) moja dieta niestety do konca zycia. Co do przypadku o ktorym pisalas prawdopodobnie byla to alergia na gluten dlatego mu przeszła, lecz całkiem możliwe jest to to że równiez moze miec celiakie ale lekarze są tacy niedouczeni w tym temacie że szok. Kiedys uwazali ze jak nie ma widocznych objawow tzn ze zdrowa osoba, niestety tak nie jest. Bo szkodzic mogą w różnoraki sposob ja np mialam objawy zauwazalne, przeszkadzajace w zwyklym zyciu. Ale u niektorych jedynym objawem moze byc to ze np glowa boli albo są niscy albo chudzi. Lekarze dopiero się uczą. Długo by pisac.
Edyta wspolczuje tych przejsc. A po za tym twoja mama tez w anglii mieszka?
Kasia79 przemeczasz sie tą pracą. Powinnas odpocząć. A jak tam remont? Wytępione wszystkie łoniaki i mendy?
Emilka gratuluje mieszkanka, a czemu je zmieniacie?
Jasnie Pani halo halo gdzie nasza jasnie pani jest???
Fela i co czemu jeszcze nie masz avatorka?

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

09 mar 2007, 16:10

hey!!!
czesc Gosia :-D milo mi,ze podoba Ci sie moj avatarek :-D
Oczywiscie Ci wybaczymy,ze malo jestes na TT,ale jestes i to sie liczy,a i wiadomo,ze teraz glowa zaprztatnieta remontem,nie ma sie co dziwic,Ty chyba pozniej bedzies mogla sie habilitowac w temacie budowy domkow,taki z Ciebie bedzie specjalista :-D
Emilkaciesze sie,ze wizyta tesciow byla ok...i ze nowe mieszkanko bedziecie mieli,i wazne,ze tak blisko do szkoly..super..na pewno to duze udogodnienie dla Ciebie :ico_brawa_01:
Gosia co do lekarstw to dla dzieci wszystkie za darmo, i dla ciezarowek i rok po urodzeniu tez wsio za darmo....ja na tarczyce do konca zycia za darmo :-D to duzy plus tutaj jednak..
Lece z Vinee na miasto i na poczte..papapa

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

09 mar 2007, 16:16

gosiatak jak mowi ilonka wsio za darmo :ico_oczko: a co do avatorka to jakos nie chce mi sie ,ale sie wezme :ico_oczko:
ale za to wstawie fotki :-D :-D

Obrazek

dziewczyny cos mi nie wychodzi wklejanie fotek.jedna tylko wkeilam bo juz stracilam cierpliwosc :ico_zly: :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 09 mar 2007, 16:48 przez fela, łącznie zmieniany 5 razy.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

09 mar 2007, 16:23

Czym są punkty pomógł/pomogła?
Punkty pomógł/pomogła są formą uznania i nagrody dla użytkowników forum za poświęcony czas i udzieloną pomoc innym użytkownikom. Punkty pomógł/pomogła nie powinny być w żaden sposób egzekwowane przez użytkowników pomagających, są one dobrowolnym gestem. Sytuacja w jakiej można dawać punkty pomógł/pomogła jest najczęściej zależna od regulaminu bądź tematyki forum.
Powrót do góry

Kto może dawać punkty pomógł/pomogła?
Punkty pomógł/pomogła może dać tylko i wyłącznie autor tematu (użytkownik, który założył temat) w obrębie tego tematu.


Ilonka ty zalozylas ten temat i dlatego ty tylko mozesz nam napisac ze pomoglysmy.
Fela cos zdjec nie widac.

[ Dodano: 2007-03-09 ]
super z tym za darmo. A dzieci do jakiego wieku mają za darmo? A u nas taka dziadówa, szkoda.

[ Dodano: 2007-03-09 ]
fela ja tak samo wstawiam zdjecia jak na poprzednim forum, o cholera piszac to wlasnie sobie przypomnialam ze jeszcze zadnego nie wstawilam. Musze sprobowac, a ze nie mam nowych zdjec wkleje cos starego, bardzo starego sprzed roku
sprobujemy czy pojdzie

Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

09 mar 2007, 17:31

hej dziewczyny!!!!
dziekuje za gratulacje dzis juz nie wytrzymalam i kupilam male co nieco dla mojej malej fasolki, jeszcze troszke i polecimy na duuuuuuze zakupy typu wozek itp
pozdrawiam i milego dzionka :-D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość