Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 kwie 2007, 12:04

Dziewczyny, poradźcie mi. Jestem dziś mega wilgotna hm tam na dole, mam wrażenie że wręcz mokra a majty też mam wilgotne, i troche sie martwie. Nie wiem czy to upławy czy niedaj Boże wody płodowe. Pytałam już o to na 9 m-cach ale nie zaszkodzi poradzić się większej ilości ciężarówek

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 kwie 2007, 12:07

asiula ja tez tak mialam wczesniej,ale wszystko ok ...

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 kwie 2007, 12:36

Wszystkie dziewczyny maja pozdrowienia od Frydza która leniuchuje w ogrodzie :-D :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

16 kwie 2007, 12:37

asiula26 .Ja wohóle cały czas noszę wkładki, ale może lepiej skonsultuj się z lekarzem...Ostatnio mój gin powiedział że wody mogą odejść w 20 tygodniu, a to chyba nie dobrze...Ja też mam upławy,ale jeżeli ciebie coś niepokoi to skonsultuj się z lekarzem...Ja bym tak zrobiła...pozdrawiam

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

16 kwie 2007, 13:14

Madzia ja tez myślałam ,że masz temperaturę :ico_wstydzioch:
Asiula ja tak mam od połowy ciąży , ale soro ty do tej pory nie miałaś to może lepiej poradż się lekarza tym bardziej ,że szyjka się u ciebie skróciła.A jak nie dasz rady iśc do lekarza to zadzwoń do szpitala i zapytaj położną.moim zdaniem powinnaś to sprawdzić.
Ania cieszę się ,że już dochodzisz do siebie, z pogidą masz rację jest teraz bardzo zdradliwa
Moja mała też już mniej fika, ale za to się rozpycha.Maluszkom jest tam w środku coraz ciaśniej dlatego odczuwanie ruchów też jest inne.Ja jak długo nie czuję nic w brzusiu to wypijam trochę mineralki gazowanej i zawsze działa :-D

Tak więc Asiulka czekamy na wiadomości co u ciebie.Zajrzę do was wieczorkiem bo niedługo idę z małym do kardiologa na konsultację.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 kwie 2007, 14:16

Aciu ja też już od jakiegoś czasu czuję się bardziej wilgotna szczególnie rano, ale dziś to bardziej mokra się czuję. Ale może ja poprostu jestem teraz bardziej przewrażliwiona przez tą skracającą się szyjkę. W każdym bądź razie kazałam kupić mężowi specjalne wkładki, tak jak doradziły dziewczyny na 9 miesiącach i zobaczymy, nie mogę popadać w paranoję. Zmykam, już czas wyłączyć ten komputer. papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 kwie 2007, 16:10

Asiula moze to tez ze przez ten upał na dworzu pocisz sie szybciej i dlatego odczuwasz ta wilgoc :ico_noniewiem:
A mój P ma popołudniówki i do 22 w pracy :ico_placzek: to jak wyszedł wziełam sie za sprzatanie, prasowanie, odkurzanie i poukładałam sobie w szafie :ico_oczko:
Z nudów człowiek sprzata :ico_haha_01:

Ale widze ze dzisiaj cos nas mało :ico_olaboga: oj nie wiem dlaczego wszystkie pracuja lub spaceruja.
Ja zawsze lubiałam lato ale powiem wam ze przez to ciepło na dworze :ico_oczko: strasznie sie czuje taka zmeczona dzisiaj zjadłam tylko bułke z rzodkiewka i tylko pije wode nie gazowana :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

16 kwie 2007, 17:05

madziu pogoda fajna,ale tez jesc mi sie w ogole nie chce...a u mnie to naprawde dziwne...zjadlam tylko sniadanie,ale to chyba przez to ,ze w domku jakos tak duszno...ty to chociaz sprzatasz,a ja mam lenia :ico_wstydzioch: ale zaraz sie zabieram za pranie i sprzatanie :-D asiula moze rzeczywiscie zapytaj lekarza na wszelki wypadek,nie bedziesz sie denerwowac ...

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

16 kwie 2007, 18:10

Hej,
my już po tej konsultacji.Lekarka powiedziała żeby zaczekać do 23 maja na Echo i zrobić EKG bo być może aparat do EKG wtedy żle zadziała :ico_olaboga: - w takim razie po co mnie tak wystraszyła?
Asiulka ciekawa jestem co ci wyjdzie po tych wkładkach, ale myślę że to tylko nadmiar śluzu.
Madzia ja też dużo mniej jem a więcej piję, do tego strasznie puchną mi nogi i czuję się jakbym się toczyła a nie chodziła.
Lucynko leniuchuj sobie ile wlezie, jak będziesz miała wenę to ogarniesz to i tamto :-D
Ja też mam dzisiaj lenia i masę prasowania, ale zostawię to na jutro ............. a może samo się poprasuje? :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 kwie 2007, 18:43

Aciu wyobraź sobie że mężowi powiedzieli w aptece że pierwsze słyszą o takich wkładkach, ale jestem już spokojniejsza, uspokoiło się to więc to pewnie upławy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość