Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

16 kwie 2007, 20:50

Witajcie, mój rozrabiaczek juz spi, padł po dzisiaejszym dniu.
My zaraz film sobie z mężem obejrzymy i też do łóżeczka , lulu spać.
iza, zaprezuntuj szybciutko czapeczki, ja to zawsze ciesze się jak dziecko jak kupię Antosiowi cóś nowego...wczoraj kupiliśmy MU zabawke, taka bombową kierownice, z radiem, rózne odgłosy ale narazie Antek się boi tej zabawki nie bardzo chcę się nią bawić :-/
Mama_Kingi, no to masz trochę noszenia wóżeczka troszkę....ja tylko wjeżdzam do domu i już także nie wiem co to znaczy....

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

16 kwie 2007, 20:54

Maggie, my tez mamy taka zabawke...i jest beznadziejna..tzn za glosna.....dostal od kogos...nie powinni czegos takiego sprzedawac......

[ Dodano: 2007-04-16 ]
mam nadzieje ze ty masz bardziej normalna

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

16 kwie 2007, 21:01

Musze sie wam pochwalic ze moja kochana corcia powiedziala dzisiaj pierwszy raz MAMA jestem dumna i ciesze sie ogromnie pozdrawiam wszystkie mamusie niemam za bardzo czasu narazie poklikac z wami ale jak go znajde to napewno napisze pa

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

16 kwie 2007, 21:28

Maggie, iza, Malwina też ma taka kierownicę ... choć to dziewucha.... odziedziczyła ją po starszym bracie .... jest właśnie jak nówka bo kacper się nie bawił gdyż właśnie była za głośna ... ale przynajmniej w moim przypadku jest na nią dobra rada ... trzeba zakładać "podstarzałe" baterie ... he he he .... Ale powiem Wam szczerze że z Malwiny jest taki Łobuz że nawet ten huk :569: jej nie przeszkadza ...

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Maggie, iza, Malwina też ma taka kierownicę ... choć to dziewucha.... odziedziczyła ją po starszym bracie .... jest właśnie jak nówka bo kacper się nie bawił gdyż właśnie była za głośna ... ale przynajmniej w moim przypadku jest na nią dobra rada ... trzeba zakładać "podstarzałe" baterie ... he he he .... Ale powiem Wam szczerze że z Malwiny jest taki Łobuz że nawet ten huk :569: jej nie przeszkadza ...

[ Dodano: 2007-04-16 ]
i znowu wszystkie mamuśki pouciekały ....
ja mam jutro urlop ... rano zaliczam lekarza z dziećmi potem jedziemy z Malwina na sesję fotograficzną zrobić fotkę do paszpotru a na 12 jestem umówiona do fryzjerki ... już sie boje co ona ze mną zrobi ... :ico_olaboga: kiedyś - dawno temu chodziłam do tej kobitki i byłam zadowolona ale co będzie teraz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
dagusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2007, 17:43

16 kwie 2007, 23:41

mam nadzieje ze niedlugo uda mi sie wkleic moje malenstwo i je zobaczycie :-) :-) /mieszkam w holandii-leiden -kurcze zapomnialam sie pochwalic ze bobel od wczoraj sam siedzi,ciesze sieztego bardzo bo dlugo na to czekalam :DD

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 kwie 2007, 07:17

dagusia, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dal synusia!!!!!
super!!!

Kristi, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicoli..na pewno jestes szczesliwa i dyumna!!! Matuś tez od kilku dni mówi a ja chodze cala w skowronach

nie prziwitałam sie nawet..no wiecie co!!!
Dzień dobry

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Aginka pisze:Maggie, iza, Malwina też ma taka kierownicę ... choć to dziewucha.... odziedziczyła ją po starszym bracie .... jest właśnie jak nówka bo kacper się nie bawił gdyż właśnie była za głośna ... ale przynajmniej w moim przypadku jest na nią dobra rada ... trzeba zakładać "podstarzałe" baterie ... he he he .... Ale powiem Wam szczerze że z Malwiny jest taki Łobuz że nawet ten huk :569: jej nie przeszkadza ...



w sumie Matusiowi tez nie przeszkadza..tylko mi!!!!!! a ja boje sie o niego ze ogłuchnie!!!!!...

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Aginka pisze:
...
ja mam jutro urlop ... rano zaliczam lekarza z dziećmi potem jedziemy z Malwina na sesję fotograficzną zrobić fotkę do paszpotru a na 12 jestem umówiona do fryzjerki ... już sie boje co ona ze mną zrobi ... :ico_olaboga: kiedyś - dawno temu chodziłam do tej kobitki i byłam zadowolona ale co będzie teraz :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:


miłego dzionka!!!!! i pochwal sie nową fryzurą..na pewnie bedzie bombowa!!!!!
kurcze tez musimy wyrobic Matiemu paszport..ale nie moge sie zebrac jakoś

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Maggie pisze:wreszcie wszytsko wyprasowałam, jestem taka z siebie dumna ze chodzę jak paw :-D


ja mam taką stertę....i nie mam kiedy nawet poprasowac....Mati w dzien nie spi w domu a wieczorem jestem padnięta!!!!! co tu zrobic????

[ Dodano: 2007-04-17 ]
a to Mateuszka łobuzowanie!!!

Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 kwie 2007, 08:46

witam wszystkich :ico_haha_01:

Mateuszek super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dagusia brawa dla synusia za siedzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dla Nicoli równiez za słowo mama :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

17 kwie 2007, 09:11

Cześć Dziewczyny. Witam w piękny słoneczny poranek.
:ico_brawa_01: dla Dagusi synka.
I Nikolce. Mamusia pewnie w skowronkach z powodu "MAMA".
iza ale masz pomocnika w sprzątaniu :ico_haha_01:
U mnie dzień Kinga zaczęła dziś wyjątkowo wcześnie- chwilę po 7, ale teraz właśnie znów zasypia mi na rękach.
Mam pytanie. Czy swoje Maluszki kładziecie do spania na noc już w piżamkach? Ja zastanawiam się nad kupnem i przyzwyczajaniem Kingi do tego stroju.

Kobiety-nie mogę sobie poradzić ze stale wyskakującym komunikatem o nieprzeczytanych i skasowanych postach. Jak go zlikwidować? Mam go dość, a zielona jestem i nie umiem się go pozbyć.

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

17 kwie 2007, 09:27

hej baboski
witamy dagusie i maluszka :) i brawa dla caspra za siedzenie :ico_brawa_01:
czesc krisyi witaj wypoczeta kobietko i gratuluje slowa mama ....ja nadal czekam :ico_brawa_01: dla nicolci
iza fajna fotka
matus jest przecudny
aginka milego wolnego dnia i daj znac jak fruzurka i co tam u lekarza
maggie fajnie masz ze masz domek i nie musisz taszczyc wozka
lece zaraz bo my za pol godz jestesmy umowieni a jeszcze w pizamkach siedzimy
wcinam sniadanko -lody z bita smietana pychota hihihi zeby miec energie na caly dzien:)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 kwie 2007, 10:56

Dzień dobry ....



Już jestem wkur***** :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Lekarka nie dała mi skierowania do alergologa dla Malwinki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kazała mi dalej dawać ketotifen .... musze iść prywatnie do alergologa ... bo coś mi się ta cała sprawa nie podoba .... :ico_noniewiem:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości