Awatar użytkownika
justysia30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:09

17 kwie 2007, 08:27

Dziewczyny dziekuje za zyczonka :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

17 kwie 2007, 08:55

mama-emilki, ma być ciepło więc będzie dobrze :-)

Malutka nie ma trzydniówki na pewno bo temp ma już od ponad miesiąca na poziomie 37 więc chyba to normalne bo też gdzieś o tym słyszałam a te plamki i krosteczki to chyba uczulenie albo taki podobno wirus panuje plamiasty i mija dopiero po 6 tygodniach bo okazało się że moja siostra to ma i mogła zarazić... a jutro szczepienie i nie wiem jak to będzie...

zaraz uciekam do pracy więc miłego słonecznego dnia kobietki choć u Natali ma dziś padać ale co tam deszcz Oskarek przynajmniej nie będzie miał uczulenia :ico_haha_02:

WAŻNE PYTANIE DO WAS KOBIETKI!!!
Mam zarezerwowany domek nad morzem na okres od 21 lipiec do 3 sierpień i znajomi którzy mieli jechać z nami zrezygnowali bo koleżnaka zmieniła pracę i nie może dostać urlopu. Kto ma ochotę jechać z nami ??? całe dwa tygodnie w super warunkach :-) A to link do tego domku
http://www.kubus.afr2.pl/

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 kwie 2007, 09:03

Ulcia ja z chęcia bym się wybrała ale urlop będe miała dopiero od 6 sierpnia bo biore 2tyg. tak akurat żeby przypadło na Adusi roczek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 kwie 2007, 09:32

Ulcia no u mnie wlasnie taka pogoda ze mozliwe ze po poludniou bedzie padac, gdzies tamw oddali chmuey sie zbieraja, ale wciaz jest duszno i cieplutko....

ja teraz na majowy dlugi weekend 30kwiecien-4maj jade z przyjaciolka i jej chlopakiem i Oskarkiem oczywiscie nad morze do Rewala, mielismy jechac do Trojmiasta ale sie rozmyslilismy, wolimy gdzies blizej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Ulcia chetnie bym sie z Wami wybrala ale nie wiem czy T bedzie :ico_noniewiem: ...a samej to nie chce... :ico_haha_01:
ale na pewno bedzie tam super, widzialam fotki i poczytalam... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

17 kwie 2007, 10:40

mamo-Emilki Oliwka była chrzczona teraz w święta wielkanocne czyli miała niespełna 7 miesięcy i niestety nie było zbyt ładnie (było pochmurnie i wiał wiatr)
mała miał na sobie dwie pary rajstopek body na długi rękaw tą sukienkę którąpokazywałam wcześniej i ten sweterek
Do kościoła i fotografa pojechaliśmy wózkiem bo mamy dosłowie 5 minut piechotą. W kościele trochę spała przykryta kocykiem a pozniej siedziała u tatusia.
Nie zmarzła, powiedziałbym że było jej w sam raz.

Awatar użytkownika
tyna
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1061
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:40

17 kwie 2007, 10:44

Ulcia, chciałabym pojechać znowu nad morze ,ale mój mężuś jak zwykle będzie miał problem z urlopem i dowie się w ostatniej chwili kiedy będzie miał, a często ma urlop przerwany :ico_zly: Na dłuższą metę to nie możemy planować, dopiero gdzieś miesiąc przed.
U nas nadal piękna pogoda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

17 kwie 2007, 10:46

Kurde wyskakuja wam na tym forum same reklamy.. już mnie to denerwuje.. dobić sie nie można :ico_zly:

Co ja wczoraj miałam z Julka... masakra.. przypomniał mi sie okres jak była malutka i ją kolki męczyły... coś jej chyba staneło na żołądku.. jakies ksurcze miałą, bo miala takie napady płaczu. Wkońcu zwymiotowała.. oj dużo tego było... potem juz jej było lepeij ale dalej popłakiwała... aż mi wkoncu zasnela na rekach. Dzis juz jest dobrze.

Ulcia sie tu pytała o te bajki.. ja tez mam pytanie czy pozwalacie patrzec na TV dzieciakom?????

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

17 kwie 2007, 10:50

Oliwka zwraca uwagęna telewizor w momencie jak słyszy muzykę a jak kiedys włączyłam jej bajkęto wcale nie patrzyła wiec zaprzestałam

Kasiu no to dobrze że juz w porządku - pewnie się wycierpiała malutka
Buziaczki dla niej :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

17 kwie 2007, 14:09

Mamo-Emilki , nie martw się na zapas. Będzie dobrze, musi być i tak sobie powtarzaj.

My jak byliśmy u fotografa i małą się trochę mazała to pytali się czy dziecko zna rodziców chrzestnych dłużej czy może widzi ich pierwszy raz w życiu. Smiesznie było bo moja siostre Oliwka zna od urodzenia o mojego szwagra widziała trzeci raz. Ale ma on takie podejscie do dzieci ze juz po 15 minutach pobytu u nas mojego szwagra mała az sie rwała do niego.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

17 kwie 2007, 15:18

hej laseczki my juz wyspacerowani....
biedna Juleczka sie musiala wczoraj nacierpiec,a ty przy niej :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: no ale super ze juz jest dobrze.

Osakrek zaglada na tv, ale jak mu wlaczalam bajki to jakos nie byl specjalnie zainteresowany, on sam sobie wybiera czy chce ogladac czy tez nie :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość