Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

17 kwie 2007, 08:35

Hej dziewczynki :569: POBUDKA! Co to za spanie jak taki ladny dzien za oknem!My juz wstalysmy o 6 zreszta Wiki tak ostatnio wstaje ale na szczescie o 8 robi sobie jeszcze godzinna drzemke i mam chwile dla siebie :ico_brawa_01:
My juz po porannym :ico_pranko: A jak Wiki wstanie idziemy po nasze zdjecia z chrzcin .Milego dnia :ico_buziaczki_big:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 kwie 2007, 08:40

U nas tez piekny dzien i zamierzamy go maksymalnie wykorzystac :-D Filip od zawsze wstaje o 6 a my chcac nie chcac razem z nim. potem jeszcze przysnie na pól godziny ale to by było na tyle. W ciagu dnia spi kilka razy ale krótko. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

17 kwie 2007, 09:17

witajcie
mój mały ostatnio ma dwie pobudki o 2 w nocy i o 5 rano, no i id piatej nie śpi, dopiero ok 9 uda mu sie zasnac na jakieś 2 godzinki. I tak od 2 tygodni jak w zegarku :ico_olaboga: , chodzę do tyły z tego niewyspania. Dzisiaj faktycznie pięknie ale mój mały jak nie śpi to nie lubi spacerów w wózku i domaga się rączek. Jak ubieracie swoje dzieciaczki w taka pogodę? Zakładacie rajtuzki pod spodnie? Ja ostatnio założyłam tylko skarpetki i cieplejse spodenki ale nie wiem czy to nie za wcześnie jeszcze.
:625: zaczyna mnie pobolewać ząb a ja strasznie boję się dentysty. Musze jednak zebrać siły i zadzwonić do dentysty :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

17 kwie 2007, 09:21

Hi Maju .Ja zakladam Wiki rajtuzki pod spodnie ale jej nie przykrywam zadnym kocykiem tylko sobie lezy tak w wozku. Bo jakby miala tylko skarpetki to jest niebezpieczenstwo ze je sobie sciagnie :ico_haha_02: a na gole lapki jeszcze za wczesnie

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Ja tez nie jestem fankom dentystow ale im wczesniej sie pojdzie tym lepiej. Bo potem jak juz bardzo boli zab to nie jest tak przyjemnie u dentysty :ico_olaboga:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 kwie 2007, 11:21

dziewczyny co wy ztymi rajtuzkami o tej porze roku :ico_szoking: wiem ze w uk troche cieplej ale ja cala zime na skarpetkacha teraz to cienkie spodenki i juz a ztego co wiem to u was pogoda podobna
ja juz nie moge sie doczekac wyjazdu :-D wlasnie sie zastanawialam co z ubran zabrac ale podobno ma byc ladnie wiec zabieram lzejsze ubrania i dla siebie i dla natka plus jakas bluze i kurteczke dla malego
u nas chrzest to sie chyb a odbedzie za rok jak tak dalej pojdzie bo i chrzesnio w rozjezdzie i my nie wiemy czy tu czy w uk :ico_noniewiem: ehhhh
maju moj maly tez mial taki okres ze sie na raczki pakowal ale pare dni poprostu go nie bralam na rece albo na chwilke jak juz zaczynal plakac a potem spowrotem do wozka i juz jest ok chyba sie nauczyl ze spacerek jest w wozeczku no chyba ze bierzemy nosidelko :ico_haha_02:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

17 kwie 2007, 16:53

My po szczepieniu i spacerku :)) Ania miała body z długim rękawem, sweterk z grubszej bawełny skarpetki i bawełniane spodnie.Miałam ze sobą kocyk i jak zasnęła to ją trochę przykryłam.Miała też bawełnianą czapeczkę i to wszystko.Trzymajcie się cieplutko ;))

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 kwie 2007, 19:20

Filip ma body z długim lub krótkim rekawkiem,na to bawełanian bluzeczke no i rajtuzki i spodenki. Rajtuzki raczej bardzo cieniutkie. Tylko tyle, nie przykrywam go niczym ale mam ze soba zawsze kocyk jakby nagle zrobiło sie chłodniej. Filip tak wierzga ze gdym mu dała tylko skarpetki to miałby gole nózki bo spodnie ma czesto "pod pachami" :-D Wiecie dziewczyny od maja ide do pracy. Tak mi smutno zostawic małego z niania. Chyba całe 8 godzin bede o nim myslec :ico_placzek:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

17 kwie 2007, 19:38

Agusiu pewnien sie przyzyczaisz d pracy ,czemutak szybk juz w maju nie idziesz na wychowawczy?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 kwie 2007, 20:58

agusiu ja caly marzec spedzilam juz na kursie i to po 12 godzin na dzien nie bylo tak zle...
a teraz mam juz grafik na maj i najwiecej w pracy bede 8 godzin :) co mnie bardzo cieszy zwlaszcza ze np zaczne o 4 rano wiec bede na 12 np spowrotem w sumie to zawsze jakos wychodzi ze czesc dnia bede w domku ale najgorsze ze mam kilka nocnych postojow w madrycir i na noc nie bede w domku :(

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 kwie 2007, 20:59

Szkrab, ja miałam umowe do dnia porodu no i pozniej zostałam bez pracy. Teraz do mnie zadzwonili czy nie chcialabym wrócic. Z praca ciezko wiec sie zgodziłam ale szkoda mi zostawic Filipka. No cóz nie ma wyjscia :-/
julie ja bede pracowac od 7 do 15 ale wiadomo dojazdy to conajmniej godzine w jedna strone. Tak wiec na oko od 16 do 5 rano bede w domku.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość