Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

17 kwie 2007, 08:59

czesc dziewczyny ja tylko na chwile,chce sie tylko przywitac bo zaraz ide troche posprzatac.Wczoraj w pracy totalna masakra,bylo tyle ludzi ze szok :ico_szoking: wpadne pozniej to opowiem idoczytam wszystko bo jestem troche do tylu,milego dzionka pa,pa.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

17 kwie 2007, 09:07

Cześć!!
Ja też przy :ico_kawa: MNiam. Mały śpi. Miałam z nim w ciągu ostatnich 2 dni niezłą jazdę. W niedzielę zaczął straszliwie kaszleć :ico_olaboga: Przerażona podałam mu antybiotyk a w poniedziałek odwiedziła nas lekarka. Przez telefon mówiła, że Maciuś dostanie zastrzyki, bo jak z nią rozmawiałam to zademonstrował ten swój kaszel. Na szczęście po osłuchaniu i obejrzeniu, Maciuś nie dostał nic :ico_brawa_01: Ma tylko wybrać antybiotyk. A kaszel?? Stwierdziła, że miał kryzys i na pewno mu przejdzie, tylko mam z nim często wychodzić na spacer :ico_brawa_01: Mam nadzieję, że to już końcówka choroby, a kaszelek faktycznie się zmiejszył :ico_haha_02:
Dla [glow=cyan]Bartusia [/glow]z okazji 6 miesięcy :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
witaminko, mam nadzieję że nie będzie konsekwencji tych gołych nóżek :-) ale Karolek wygląda bosko.
felicity, jak dobrze że Ola już zdrowa :-)
mk, daj znać jakie są wyniki testu. Ja słyszałam, że niewiarygodne są te testy skórne...Trzymam kciuki, żeby było OK
Mój maluch uwielbia soczki, dziś z ogromnym smakiem wypił jabłkowo-winogronowy. Kurcze, tylko kupki brak :ico_placzek: Macie jakieś sposoby na zatwardzenie?? To chyba po tych lekach :ico_olaboga: Wiem, czopek. Ale dla mnie to ostateczność...
No i dla [glow=cyan]Oleńki[/glow], bo widzę że i ona dziś świetuje :ico_tort: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 kwie 2007, 09:10

Wszystkiego naj naj naj dla Bartka i Oleńki :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2007-04-17 ]
[scroll]UWAGA UWAGA wiadomość od prezesa[/scroll]

zrobiłam, oczywiście jest nieskończony, bo zabrakło mi całkowicie weny i pomysłów. test dotyczy nas w ciąży i obecnie, na razie chciałam przypomnieć ciążowe czasy. Mam do Was prośbę, żebyście wymyśliły duuuużo duuuużo pytań do testu to zrobię jego dalszą część. Ta prośba jest do wszystkich starych październikowych wyjadaczek i będących z nami od niedawna. Prześlijcie mi na maila albo prywatną wiadomością z TT. Wiem ze macie czasu, możecie to robić na raty. Komu sie nie podoba, to niech mi napiszę jakąś wymówkę, hehe, żebym nie czekała na pytania od niego.... Pytania nie muszą być trudne, ale też żeby nie były banalne ;)

Nie będę Wam pokazywać tego co zrobiłam, bo zacznie się licytacja kto i ile pktów, ale podaje przykładowe pytanie:
Jakimi słodyczami zajadała się w czasie ciąży Margo?:
-landrynki
-krówki
-czekolada
-lody
-orzeszki


chyba to jasno napisałam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

17 kwie 2007, 09:22

Ale ze mnie gapa dla Oleńki buziaczki :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 kwie 2007, 09:22

Oj bardzo przepraszam Oleńkę dla niej również :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

wiecie co przeczytałam w książce pierwszy rok życia dziecka, że trzeba się wstrzymać z podawaniem soczków, bo dzieci pijące dużo soczków są niedożywione, szczególnie jabłkowych, bo soczki nie są odżywcze a oszukują apetyt i piszą tutaj, że do 6 miesięcy dziecko nie powinno pić soczków, a nawet do roku, ciekawe ile w tym prawdy????
chloe ja nie pomogę na kupki, ale dziewczyny pisały kiedyś o wodzie, że podobno pomaga

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 kwie 2007, 09:27

Najlepsze życzonka dla Bartusia i Oleńki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i na :ico_kawusia: i :ico_tort: sie oczywiście wpraszam :-D

Kasiula, zdaj koniecznie relację jak było w pracy. Pewnie nieciekawie co?

Chloe duzo zdrówka dla Maciusia :ico_chory: . Oby to świństwo juz przeszło :-)

Nasza Kasiulka się na kafe wpisała: "A my wszyscy chorzy, Konrad bidulek męczy się strasznie. Nie mam czasu na internet :'( Na TT nawet nie zaglądam bo pewno z 1000 stron mam do przeczytania, więc tutaj pozdrawiam Was kochane laleczki)"

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 kwie 2007, 09:28

też o tym słyszałam, ale moje dziecko nie ma absolutnie problemów z jedzeniem, dziś po kaszce jadła o 2:30 :ico_olaboga: .... w soczkach jest cukier potrzebny do rozkładu jedzonka, a jabłkowe dodatkowo pomagają w trawieniu...
Chloe, ja codziennie daję małej ok120ml soku i 100ml herbaty a i tak takie bobki sadzi, ale robi :)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

17 kwie 2007, 09:28

Z tymi soczkami to chyba nic sprawdzonego. W "Mamo już jestem" pediatra zalecał podawanie soków na zmianę z wodą. Mówiono o sokach przecierowych bo bardziej pożywne. No bo co dawać maluchom do picia? Ja na pewno z tego nie zrezygnuję. Za to słyszałam wiele złego o herbatkach granulowanych.
sosna, ja jestem nie w temacie. A Margo uwielbiała krówki...

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

17 kwie 2007, 09:30

Chloe, odp dobra :ico_brawa_01: , i teraz proszę o więcej takich pytań z ew odpowiedziami, które umieszczę w takim ogromniastym teście :D i będziemy mogły spr co pamiętamy, a co nam umknęło ;)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

17 kwie 2007, 09:31

Chloe to napewno od antybiotyku te problemy z kupką. U nas z antybiotykiem pediatra zapisuje również Lakcid. A z innych sposobów polecam wodę przegotowaną, śliwki w słoiczku Gerbera, soczek jabłkowy. Reszty nie pamiętam :ico_noniewiem:

Sosna świetny pomysł, coś wymyslę. Boszszszszszeeee, przypomniałaś mi jak strasznie tęsknię za naszym poprzednim październiowym wątkiem :( :( :( Tyle wspomnień.............

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości