Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

17 kwie 2007, 12:37

Czesc Wszystkim !!!
brawa dla wszystkich maluszkow za postepy !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moj synek "mama" niestety nie mowi jeszcze ale "tata" idzie mu swietnie, a moj maz caly w skowronkach.
Musze wam powiedziec, ze mam super humorek poniewaz jutro bedziemy juz w Polsce. Cieszymy sie niezmiernie! Mam nadzieje, ze Oskarek zniesie lot pozytywnie i ze nie umeczymy sie razem z nim. Mam niby opracowany plan ale moze nie isc po mojej mysli. Mam przygotowane nowe zabaweczki, smakolyki - mam nadzieje, ze bedzie ok.

Awatar użytkownika
dagusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2007, 17:43

17 kwie 2007, 12:42

dziewczyny nieumiem sie tu polapac :ico_wstydzioch: naszczescie udalo mi sie wkleic paseczek :-) moje malenctwo wlasnie zasnelo jak tylko sie obudzi obiadek i spacerek.kochane niewiecie czy znajde tu cos na temat wczesniakow bo szukam caly dzien i nic :ico_wstydzioch: milego dnia mamuski ania i casperek :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 kwie 2007, 13:30

Cześć dziewczynki :-)
Aginka , iza ta Antosiowa chyba nie jest aż tak ggłośna...nie wiem ale wpadłam na pomysl żeby wogóle wyjąć baterie...bo jak zabawka jest wyłaczona to Antos się bawi....
A tak wogóle to on uwielbia zabawki niekonwencjonalne...teraz bawi się garnkami i pokrywkami

Iza ale mi się znajomo zrobiło, jak zobaczyłam łobuzoiwanie Matusia.... u nas jest identycznie , pokój wygląda jak pobojowisko :ico_olaboga: czasem to myslę sobie ze nie ma sensu tego sprzątać przez cały dzień...bo za chwilę jest to samo, wczoraj Antos sięgnał po ppudełko z chusteczkami....i wszystkie wyjął :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Kristi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nicosinki za cudowne słowo "MAMA"
Mój Antoś też szpanuje nowym słowem , a mianowicie "bip, bip" co ma oznaczać samochód, jak wsiadamy do samochodu to nawija bip bip :-D

Mama_Kingi, mój Antos juz od dawna spi w piżamce, ma dwie takie pajacyki na suwaczek sliczne niebieskie w gwiazdki, i dwie zwyczajne bluzeczka ze spodenkami.

Aginka pisze:Już jestem wkur***** :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Lekarka nie dała mi skierowania do alergologa dla Malwinki :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: kazała mi dalej dawać ketotifen .... musze iść prywatnie do alergologa ... bo coś mi się ta cała sprawa nie podoba .... :ico_noniewiem:

o rety...no ale tak to z tymi lekarzami, lepiej chyba od razu iść prywatnie, tam przynajmniej zrobią porządnie...ale wiecie co wkurza mnie to wszystko...to zasrany obowiązek lekarza...a oni w tej porąbanej Polsce robią wszystko się na odwal się... :ico_olaboga:

W Polsce mieliśmy jednego porządnego lekarza, super specjalista i człowiek, pracował panstwowo i prywatnie...często w pracy zzostawał po godzinach, zeby wszystkich pacjentów przyjać, ludzie Go uwielbiali i kolejki do Niego były...ale wyjechał do Danii :ico_noniewiem:
NIE DZIWIĘ MU SIĘ!!!

edyta82, to urodzinki organizujecie w PL??? Czyli cała rodzinka z UK do PL jedzie... :ico_oczko:

dagusia, tu masz stronkę do wklejania foteczek www.imageshack.us wklejasz tam fotkę, a potem kopiujesz pierwszy kod (forum 1) i wklajasz do odpowiedzi :ico_haha_02:
Życzę powodzenia. :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

17 kwie 2007, 14:20

Hej laseczki
Jestem tylko na chwilke bo zaraz sie zbieram i znowu do dentysty ide mam pare rzeczy jeszcze do zrobienia jesli chodzi o moje zabki.. Ale juz az sie tak nawet nie boje bo wczoraj bylam i nie bolalo mnie,a kto wie gdzie sie podziala Kaola?? Ta kobietka co ma tez Nicola na imie??
Maggie tak chodze dumna jak paw i jak tylko mala powie mama to odrazu ja caluje i sciskam ciesze sie po prostu a twoj antos to juz tez pewnie powiedzial mama i tata albo??
Aginka ja mysle tak samo jak Magie ze z tymi lekarzami to strasznie sie porobilo w Polsce jak moj kuzyn byl w szpitalu to by tam umarl z glodu jakby nie moja babcia i oni sie dziwia ze wszyscy uciekaja wyjezdzaja z tej Polski takze tez radze ci isc prywatnie i bedziesz wiedziec wiecej
Mama_Kingi weszlam sobie na twojego bloga fajna masz paczusie moja Nicole to tez taki maly paczus jest taka slodka i pulchniutka ale to dobrze bo jak zacznie chodzic to zrzuci .. ale ciesze sie ze powiedziala mama

Wiecie co mam... Alergie :ico_placzek: Chodze i kicham i smarkam i oczy mnie swedza i wogule cos strasznego a tabletke na alergie dopiero moge wziasc wieczorem :ico_noniewiem: :ico_placzek: Ja juz ledwo oddycham ale jakos sie musze trzymac Pozdrawiam i trzymajcie sie babosy

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

17 kwie 2007, 14:23

iza, jak zobaczyłam tą fotkę to tylko bylo tak :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 kwie 2007, 14:50

Kristi, a moja alergie dopiero się zacznie pod koniec maja.... :ico_olaboga:
mam alergie na wszystko co kwietnie a szczególnie topolę...
w tamtym roku nie mogłam nic brać żadnych leków bo karmiłam piersia, strasznie cierpiałam, ale pomógł mi pokarm z piersi, robiłam sobie okłady :ico_oczko:
W tym roku juz będę brała leki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edyta82
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 117
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:57

17 kwie 2007, 14:50

maggie do PL jade tylko ja, moj maz i Oskarek. Moja rodzinka zostaje w UK. Jedziemy do rodzicow mojego P. Tam bedziemy obchodzic urodzinki ale jak wrocimy za 2 tygodnie do UK to tu tez zorganizujemy imprezke dla mojej rodzinki. :-D

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 kwie 2007, 14:57

edyta82 pisze:maggie do PL jade tylko ja, moj maz i Oskarek. Moja rodzinka zostaje w UK. Jedziemy do rodzicow mojego P. Tam bedziemy obchodzic urodzinki ale jak wrocimy za 2 tygodnie do UK to tu tez zorganizujemy imprezke dla mojej rodzinki. :-D

no to fajowo...szkoda tylko że nie wszyscy razem
my do Polski wybieramy sie w sierpniu jak tylko paszport dostaniemy, jedziemy na wakacje, trochę spędzimy czasu w Warszawie, a potem na działkę i może na kilka dni wyskoczymy na Mazury, mamy tam takie swoje miejsce gdzie zawsze jeżdziliśmy na wakacje...marzą mi sie jeszcze góry...ale niewiadomo czy na wszystko starczy czasu, tymbardziej że chrzest będzie...i może nasz ślub

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

17 kwie 2007, 15:09

witam :ico_haha_01:
Ostatnio nie mam coś natchnienia do pisania :zly: ,ciągle zmęczona jestem a dzis głowa mnie boli :ico_olaboga: .Wczoraj wieczorkiem zasnełam nawet nie wiem kiedy :ico_olaboga: .Miałam w planach posprzątać kuchnie a potem troszke na TT posioedzieć a tu budze sie patrze 3 w nocy :ico_olaboga:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 kwie 2007, 15:19

Justysia, przemęczona jesteś...
korzystaj z dni wolnych ile sie da...i spaceruj duzo :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość