kasiorzyca
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2007, 09:28

16 kwie 2007, 20:09

Dzięki za powitanie dziewczynki :)

Jak minął dzionek?

U mnie tak sobie... Nie wyspałam się, bo nie dość że dzidek strasznie kopie, to jeszcze moja sunia jest mocno chora i cały czas koło niej biegałam... I to wszystko na nic...
Jutro ją uśpimy bo już nie mogę patrzeć jak się psinka męczy...
Ehhh... Nie wiem jak ja to przeżyję :ico_placzek: :544:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

16 kwie 2007, 20:37

Witam,
Piękną pogodę mieliśmy. Mam nadzieje, że sie utrzyma. Witam w gronie sierpniówieczek. Współczuję pieska. Sama mam sunie i nie wyobrażam sobie, jakby mogło jej nie byc, bo jest dla mnie światem.
Wisieńko dbaj o siebie i relaksuj się.
Kasiu, faceci mają takie odpały.
A w ogóle to pozdrawiam.
Trzymajcie za mnie kciuki, bo jutro mam usg. Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze i że maleństwo się ustawi tak, by poznać płeć.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

16 kwie 2007, 20:56

Witam serdecznie Kasiorzyco :ico_brawa_01: !!! Noi oczywiscie witajscie sierpnioweczki :-D !!
Takj fajny dzien byl i sie zmyl. Milam miec jutro usg bo mam wizyte u gina a tu kaszana bo lekarza nie bedzie tego od usg bo u mnie to dwa odzielnie gabinety, a nastepny wolny termin jest na piatek a w piatek mezus jedzie do kazimierza do parcy jako tlumacz wiec pewnie usg bedzie mozliwe dopiero za tydz :ico_zly: !!!Jka ja wytrzymam??? :ico_olaboga: !!!
No nic nie zrobie. Poslucham sobie jutro serduszka dla pocieszenia a moze moj gino cos wymysli....
Nasz dzidzia dzis spokojna bo Mamusia pisala prace i Dzidzia nie chciala przeszkadzac :-D !!
Wisienko gratuluje mezusia :-D !!!Trzymajcie sie cieplutko!!!
Kasiorzyca wspolczuje suni :ico_placzek: !!!
Yvone trzymam kciuki za usg i czekam na wiesci :-D !!!
Buzka

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

16 kwie 2007, 21:14

Dziewczyny, ale ja Wam zazdroszcze tej pogody... U mnie zimno i co jakis czas deszczyk pada...
Mezunio faktycznie przejal sie strasznie i nawet nie chce mnie "dotykac". W sumie nadal mnie boli, choc jakby mniej... Zobaczymy jak bedzie dalej. Moze sie cos poprawi. Cale szczescie, ze za 3 tygodnie konczy mi sie szkola i bede miala wakacje. :)
kasiorzyca wspolczuje pieska. Wiem co to za bol...

Dziewczyny, blagam Was, przypomnijcie mi jak sie wkleja zdjecia. Bo chcialam sie pochwalic ale chyba zapomnialam jak to sie robi...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

16 kwie 2007, 23:42

CZesc słonka !!!! :ico_ciezarowka:
U mnie jest przepiekna pogoda od ranka 0 stopni i ŚNIEŻYCA !!!!!!!!!!! :ico_olaboga:
Ale na weekend zapowiadaja 11 stopni oby. :ico_oczko:

Wisienko naprawde mąż skarb, mój jak zrobi pranie, to się tylko modle, aby ubrania wyszły z pralki. Dla niego to nie ma różnicy biale, delikatne, ciemne, ręcznik, wszyko razem i w zimnej wodzie, KANADYJSKI STYL :ico_puknij:
Super jak skończysz szkółkę to wtedy sobie odpoczniesz. Laba na całego.
Moja dzidzia zaczyna rozrabiać, jak pijany zajączek. A najciekawsze, z godzin południowych na godziny nocne, przeniosło sobie charce, fikołki. :ico_nienie:
I mamcia nie może spać, cały domek jest uśpiony, a ja z dzidzią nie. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Wiśienko, ja nadal nie wiem, jak zrobić z tymi zdjęciami, aby je zmniejszyć, a mam zdjęcie z filmu z UZG dzidzi i nie wiem jak to wszytko zrobić nawet wielokrotnie próbowałam. :ico_placzek:
A dzisiaj dostaje kolejną dostawe ubranek dla dzidiz, fotelik i huśtaweczke dla noworodka. Już się doczekać nie mogę.:ico_brawa_01:
Tylko gdzie ja to postawie, dobre pytanie. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Kasiorzyca dasz rade, najbardziej pomaga myśl, że maleństwo (sunia) nie będzie się już męczyć. Tak przynajmniej mi pomogło. :ico_oczko:
Yvon Uzg to jest coś niesamowitego, ja mogłam zobaczyć piękny noseczek i usteczka mojego maleństwa, było jak by pierwsze zapoznanie z dzidzią, i nosek ma po tatusiu, a rączke pod główkę układa jak ja, lewą rączke pod uszko.
OOOO właśnie dostaje kopniaczki, kiedy to pisze. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 kwie 2007, 08:44

dziewczyny co do zdjęć to musicie wejść na www.fotosik.pl tam umieścić zdjęcie i tam pokaże sie link - taki jak na suwaczek no i go wklejacie w poście a jeśli ma byc na stałe to w profilu w podpisie jak by co to służę pomocą
A co do mojego mężusia to się nie pozabijaliśmy ale i nie pogodziliśmy - cisza :ico_noniewiem: zobaczymy jak będzie dziś

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

17 kwie 2007, 10:50

witajcie kochane,
U mnie dziś pogoda piękna, ale ze mną coś się dzieje. Konkretnie z kiszkami. Tuż przed tym, jak mam potrzebę iść do kibelka na coś więcej :ico_wstydzioch: zaczyna mnie boleć w lewym boku pod żebrami i przesuwa się w dół. Miewałam tak już przed ciążą, ale zwykle nie bolało mocno i bardzo krótko. A dziś, jak ból doszedł do pachwiny, to myślałam, że coś mi w środku pękie. I pojawiła się tam taka twarda grudka, która znikła po wizycie w toalecie. Zresztą przy wypróżnianiu się też brdzo bolało :ico_wstydzioch: . Do tej pory jak przycisnę w tamtym miejscu to trochę boli... jakbym jakiś zakwas miała czy co. Nie wiem o co chodzi. Trochę spanikowałam... ale teraz już jestem spokojniejsza. Malutka kopie jak zawsze, więc chyba nic się nie stało. Zobaczę, jak będzie jutro. Jak sie powtórzy, to pojadę do lekarza. Dosyć to okropne było.

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 kwie 2007, 11:05

mała-mysza biedactwo na szczęście już nie boli ale jak się powtórzy to radzę udać się do lekarza bo to nie ma żartów

gosiaczek21
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2007, 14:01

17 kwie 2007, 11:18

To ja też dopisuję się ja mam planowo termin porodziku 29 sierpnia :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

17 kwie 2007, 12:43

gosiaczek witamy nowego członka naszego forum :ico_brawa_01: no i przedewszystkim gratuluję :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość