Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 kwie 2007, 23:49

Hej laski ja z małym zapytankiem znowu :ico_olaboga:
czy w 27 tyg, ciazy tak malutko maleńswo sie rusza???? bo mój mały wcześniej się częściej ruszał, a teraz troche sie denerwuje, bo jakby spał cały czas, tylko czasami ranem go czuję ( a czytałam ze od 28 tyg trzeba liczyć ruchy płodu), mowiłam o tym położnej, ale ona nic na to mi nie odpowiedziała, moze panikuje za szybko, no ale przecież to o moje maleństwo chodzi więc to chyba uzasadniona ta panika :ico_placzek: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 kwie 2007, 23:51

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

16 kwie 2007, 23:52

madziorka super fotki jak zawsze :ico_brawa_01:
a na tym jednym zdjatku wygląda jakbyś miala papierosa, a to Twój kosmyk włosków :-D ciesze sie ze super spedzasz czas :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 kwie 2007, 23:53

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-16 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-17 ]
hejka zaczelam od fotek hihi
to sa jeszcze z kraka oczywiscie... wiecej juz nie mam hihi

Martuchafrost ja mialam podobnie jak ty... rzadko czulam ruchy przez ok ostatnie 3 tyg i tez sie martwilam... ale z dzidzia wszystko ok ... a teraz juz czuje ja czesto.... i wcale nie licze ruchow... nie mam zamiaru... bo po co sie stresowac...
poczekaj chwilke a i twoje malenstwo zacznie kopac czesciej.... polozna mi mowila , ze gdybym nie czula ruchow caly dzien to mam dzwonic do szpitala, a wczesniej aby pobudzic maluszka to wypic szkl wody i popukac do niego hihi
moj maly bardzo reaguje na glos tatusia. wczoraj jak rozmawialam z adasiem przez skypa to przylozylam glosnik do brzucha i adas mowil do niego a maly brykal w srodku.. jakie to kochane... ja chce do adasia juz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kasia super brzucholek... :ico_brawa_01: napewno mieliscie swietny wypad... tez bym chciala w takiej kondycji dotrwac do konca... swietnie wygladasz mamuska hihi walia jest piekna.. my bylismy w zeszle wakacje w kornwalii nad oceanem... pogoda nie dopisala, ale bylo pieknie!!!! a wy tak blisko macie .... my jechalismy ok 6 godzin autem

Lucy twoj brzuszek tez fajowy i ty ladnie wygladasz i widze ze wypoczeta juz jestes i zrelaksowana odkada robotke rzucilas.. tak trzymac... :ico_brawa_01:

JasniePani te banki to masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_olaboga:

Julie to marne szanse zeby cie spotkac w samolocie hihi szkoda

Felicity fajnie bawicie w polsce. a jak dlugo jeszce? ola szczesliwa co?

Kasia79 zdrowka zycze.... to musi byc meczace na maxa... ale mam nadzieje ze szybko przejdzie....

Dziewczyny mam pytanko odnosnie szkoly rodzenia... ile takich spotkan macie i po ile godzin?

ja sie dowiadywalam u poloznej i u nas z NHS juz nie ma miejsc. i mam namiar na prywatna... wyglada to tak... jednorazowe spotkanie 29.04. od 10-17 koszt 120funtow albo 2godzinne u nas w domu w wybranym przez nas terminie za 165F
co o tym mysliscie? drogo sie wydaje jak za tyle godzin co?? nie wiem co robic, bo jak ja sie naucze tych oddechow sama.... nie bede wiedziala co robic i nie urodze.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

chyba zaraz zmykam spac hihi dzis bylam u fryzjerki.... skrocilam fryzure na czubku i poprawilam kolor... mam 3 blondy hihi
po drodze spotkalam paru znajomkow hihi potem mame i polazilysmy troche po sklepach .. a wieczorkiem odwiedzil mnie chlopak mojej siostry.. ona mieszka w kraku a on tutaj.... przewalone....

jutro denstysta i ginekolog mnie czeka hihi
dobrej nocki i do jutra kochane

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 kwie 2007, 08:25

Madziorka świetne zdjęcia i wygladasz tak radosnie na nich :ico_brawa_01: widać, że dobrze się bawisz... a co do szkoły rodzenia to wg mnie strasznie dużo kasy chcą jak za tyle godzin :ico_szoking: :ico_olaboga: i nie wiem czy będą cie uczyli oddychać w czasie porodu, bo na mojej np. nie uczyli... może dowiedz się dokładnie co uczą przez te kilka godzin i dopiero wtedy podejmij decyzję...

Martucha moje małe też czasami dostawało "spowolnienia" i kopnęło mnie tylko kilka razy a nie waliło non stop... martwiłam się, ale midwife mi poradziła, żebym wypiła najlepiej sok pomarańczowy i się polożyła na plecach lub na boku... i rzeczywiście małe po jakims czasie zaczęło szalec z powrotem...

Kasia serdecznie współczuję z zapaleniem spojówek i zyczę, żeby szybciutko przeszło...

Jasnie Pani ale te banki potrafią krwi napsuc :ico_zly: ale najwazniejsze, ze juz masz pieniądze i teraz możesz poszalec z zakupami dla córeczki...

Lucy no wasze zdjęcia z wypadu są fajowe :ico_brawa_01: a w Chedar chodziliście po jaskiniach czy tylko taki spacerek sobie zrobiliście? no i cieszę się bardzo, że wzór się przydał...

Felicity a to ci się udalo z tym przylotem do UK i rodzeniem tutaj :ico_brawa_01: a Oleńka wygląda super :ico_brawa_01:

Gosia ogromne gratulacje dla męża :ico_brawa_01: jak mozesz to napisz coś więcej... tzn. gdzie będzie pracowal i takie tam...

Julie i jak ząbki Nathanka? Lepiej już?

[ Dodano: 2007-04-17 ]
i musze jeszcze jedno napisać...

kochane dziewczynki, mam OGROMNĄ prosbę :ico_sorki: dzisiaj mój termin porodu, a jak widzicie ja nadal 2 w 1 i nic nie zapowiada by w najblizszym czasie miało się to zmienić... bardzo więc prosze nie wspominajcie dzisiaj o tym, ze powinnam urodzic czy urodze niedługo... tylko dzisiaj, please :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
jest mi ciężko na serduchu i wizja urodzenia po terminie wywołuje u mnie tylko jedno :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 kwie 2007, 10:50

kasik :ico_pocieszyciel: w cheddar nie zwiedzalismy jaskin,bo jak dojechalismy to wszystko bylo zamknieta :(ale weszlismy przez taka bramke (tez byla zamknieta ,ale sie dalo hihi) i pochodzilismy sobie po tych gorkach,a T wszedl na taka wieze i wszystko z gory widzial :ico_brawa_01: mowi,ze super...potem z kolezanka stwierdzilysmy,ze mamy dosc i zaczelysmy schodzic w dol,a tam taka wielka koza gorska ,z wielkimi rogami przy bramce stoi :ico_szoking: w zyciu tak szybko pod gore nie bieglam hihi....ja nawet nie wiedzialam,ze kozy moga byc takie wielkie he hemadziorka ty tez super wygladasz :ico_brawa_01: wypoczeta i szzesliwa :ico_haha_01: martucha moja dzidzia w 26 tyg zaczela sie malo ruszac i bylam przerazona ,ale GP powiedziala,zeby poczekac do 28 tyg ,bo wtedy to bedzie dziwne ...no i po kilku dniach wszystko wrocilo do normy...teraz sie duzo rusza,ale np w nocy wcale,cala noc spi ;)a jak sie budze o 9-10,to wtedy i on ...zeby tak bylo jak sie urodzi :ico_haha_01: zaraz poszukam zjecie kozy,to wam wysle he he

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 kwie 2007, 10:54

Kasik a Ty sie za duzo nie martw tylko idź na spacer dzis u mnie piękna pogoda moze u Ciebie też, no wiec zeby Ci poprawic humorek powiem ze wczoraj czytałam sobie, ze od 7 miesiaca zaczyna sie straszne niezdarstwo i co????? jak moj zobaczy dzis dywan to bedzie wiedzial co na sniadanko jadłam :) tylko jestem ciekawa czy zgadnie po tej bordowej plamie ze barszcz czerwony piłam :ico_brawa_01:
Madziorka widze ze ciąża Ci służy :ico_brawa_01: i co Ci jeszcze powiem ta Twoja prywatna szkoła rodzenia to droga, ja mam za darmo tj dwie godziny w tyg. i spotykamy sie 4 razy, a oddychać Cie tam nie nauczą, czytam w książkach, ze kobieta wie co robić, a moja ciocia mowi ze ja bede rodziła to nie mam robić oddechów przeponą tylko całym brzuchem to wtedy skróce sobie poród o połowe
Ps madziorka u mnie jest odwrotnie: jak chce zeby mój poczuł jak dziecko kopie i kaze mu rękę położyć to mały jak na zawołanie: STOP ( chyba sie tatusia boi :-D )

Ps dziękuję kobietki za rady co do maluszka bo juz sie martwiłam :ico_placzek:
pisalam juz Wam jak mojej kolezance powiedzieli ze bedzie miala dziewczynke?????
no to ona kupiła różowe zasłonki, pościele, łóżeczko, dywan, tapety, wszystko zrobiła na różowo!!!!! pojechała rodzić i co?????? o matko!!!!!! ale byli zdziwieni!!!!!! a tu mały ogonek między nogami :ico_smiechbig:
to ona na lekarza z krzykiem, a lekarz na to : przeciez mowiłem ze to nie jest na 100%, a teraz kolezanka mi sie pyta czy nie chce odkupic wszystkiego, to ja na to ze mam tez chlopaka, aczkolwiek moge sie tez zdziwić nie????? ihihihihiihiihihihi :ico_ciezarowka:
Dzięki Lucy kochana
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 10:58 przez martuchafrost, łącznie zmieniany 1 raz.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

17 kwie 2007, 10:55

strasznie sie tej kozy wystraszylam i ona sobie z nas nic nie robila :-D ale w koncu odeszla od tej bramki (ale maja bramkarza w tym cheddar he he )

Obrazek

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-17 ]
za ta bramka takie strome schody byly i wszyscy zasapani i ja oczywiscie tez he he

[ Dodano: 2007-04-17 ]
martucha a gdzie jej plec powiedzieli? :ico_olaboga: w uk czu pl? bo wiem,ze w polsce czesto takie pomylki...ja tez zaczelam o tym myslec,bo wszystko dla chlopaka mam (ale jak to moja mama mowi,jak male to bez roznicy) :-D nie obrazi sie dzidzia :ico_haha_01: moze czasem lepiej nie wiedziec....mam kilka ogrodniczek,ale dziewczynki tez przeciez chodza he he...a spioszki itp ,to takie uniwersalne ;)tomek tez mi juz powiedzial,ze mam tyle chlopiecych,ze bede plakac jak sie dziewczynka urodzi :-D ale pani na usg byla pewna...powiedziala,ze nie na 100% ,a;e ona widzi wyraznie chlopca....a wpolsce kuzyna zonie 3 razy na usg powiedzieli ,ze dziewczynka ,a to chlopiec :-D

[ Dodano: 2007-04-17 ]
ale kuzyn sie cieszyl,bo ma juz jedna corke i marzyl o synu,wiec taka pomylka go ucieszyla :-D madziorka droga ta szkola rodzenia :ico_szoking: u nas jest za darmo i mi sie chodzic nie chce :ico_wstydzioch: ale pojde,bo co mam innego do roboty he he kolezanka mi nie popusci;)bardzo chce isc ;)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 kwie 2007, 11:54

no wiem, ze ta szkola rodzenia droga.... za tyle godzin.. ale myslalam ze moze tak to wyglada... pewnie sie nie zdecyduje... kilka godzin to niewiele.... a jak beda same wyklady to kicha.. bo zalezy mi glownie na cwieczeniach... reszte moge przeczytac albo zapytac was co nie????????????? hihihihi

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

17 kwie 2007, 12:46

Martucha ja bym chętnie poszła, ale od wczoraj baaaardzo boli mnie w pachwinach i krocze :ico_olaboga: teraz to ja nawet ledwo wchodze po schodach w domu... ale na szczęscie humorek mi się poprawił :-D

Lucy ja tez bym się takiej kozy przestraszyła :ico_szoking: wygląda strasznie i baaardzo groźnie...

Madziorka jak bedziesz chciała to ja ci moge na maila wyslac wszystkie wskazówki, ksiązeczki itd. jakie dostalam na mojej szkole rodzenia, bo mam wszystko poskanowane... i za darmo to mozna na to pójśc i posłuchac, ale zapłacic to juzwg mnie sie nie opłaca :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-04-17 ]
i powiem wam, że jestem straszną i okropną żoną :ico_placzek: z tego wszystkiego nawet nie kupiłam męzowi żadnego prezentu na imieniny... złozyłam mu tylko zyczenia i zrobiłam pyszne sniadanko i obiadek... mąz mówi, ze prezent nie wazny, ale qrna dziecko jeszcze nie jest na świecie a ja juz bardziej mysle o nim niz o mężu... a przeciez mój mąż taki jest dobry i mnie cały czas wspiera :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość