kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

14 kwie 2007, 22:10

Ulcia, :ico_sorki: jestes :ico_oczko:
kurde, a lenka taka duza, a nie chce pic soków tylko herbatki :ico_noniewiem:
jaka juz duza ta twoja Justysia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

14 kwie 2007, 23:05

Witajcie kolezanki :-D
Jeju ale u nas upal + 30 ° maly prawie na golasa dzis na spacerku byl :ico_oczko:
Piekna Lencia i Justynka :ico_brawa_01:
Kurde ja siedze przy kompie w domu b....el a tesciu jutro rano przyjedzie :ico_olaboga:
a we wtorek moja mama :-)
siedze sama bo szanowny mezus na rybkach i wroci w nocy :727:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

15 kwie 2007, 10:06

U nas nie ma takich upałów ale też cieplutko byle pogoda utrzymała się jak najdłużej bo fajne spacerki można robić z maleńśtwami :-)

To miłej niedzieli laseczki :ico_haha_02:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

15 kwie 2007, 11:36

Aga_fr, no to przybij piątke! mój mąż tez wędkarz, sezon sie zaczął i juz mi z domu wybywa :ico_oczko:
ale macie gorąco :ico_szoking: u nas ciepło, ale tak wiosennie, a nie jak na karaibach :ico_haha_01:
biezrz sie za sprzątanko Agus, wszystko do szafmi taką prowizorke chociaz zrób :ico_oczko:

ja jestem w góre od kostiumu i zamierzam poopalac moje maleńkie piersiątka :-D
Ulcia, miłego spacerku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

17 kwie 2007, 08:58

Rany ale tu pustki coś nasz rocznik robi się potwornie leniwy :ico_haha_02:

Ważna informacja !!!
Szukamy chętnych do wyjazdu z nami na wakacje gdzie mamy zarezerwowany domek już na okres od 22 lipiec do 3 sieprpień. Znajomi nie mogą jechać bo koleżnaka zmieniła pracę a szkoda taki domek przepuścić koło nosa więc podaję też do niego link i czekam koniecznie na chętnych !!! :-)
http://www.kubus.afr2.pl/

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

17 kwie 2007, 10:39

Chętnie wybrałabym się na takie wakacje ale niestety na najbliższe kilka miesięcy nie możemy planować wyjazdu ze względu na Tomcia... no co najwyżej do babci na wieś :-)
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/95f ... e9130.html

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 kwie 2007, 21:39

jestemmmm :-D
ale :ico_zly: gościu nam obciął kable internetowe, bo mu za blisko jego okna wisiały (przepisowo 15cm od ramy okiennej) i od 3dni dopiero dzisiaj jestem
mam doła z powodu gipsu, ale trochę dzisaj podładowałam baterie na działce i słonko mnie lekko musnęło - muszę kupić sobie nowy strój bo móój stary tak jakby za mały :ico_wstydzioch:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 kwie 2007, 21:54

matula1, jestem w szoku :ico_szoking: jak to obciął wam kable????
do kiedy masz ten gips? no rzeczywiscie z tą ręką to masz teraz udręke, no, ale chyba jeszcze troche wytrzymasz? dobrze, ze na działce moesz sie wyzyc :ico_oczko:

co tu takie pustki? słonecko was omamiło? :ico_oczko: ja sie dis opalałam i teraz starsznie swędzi mnie dekolt...kuba ma ochote pomoc mi w bolu i troche mnie podrapac, ale jakoś wytrzymam :-D
dobrej nocki, do jutra! pa
a marylka gdzie?

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

17 kwie 2007, 22:22

bo mu "zawadzały" a wisiały przepisowo :ico_zly:
a gips jeszcze 4 tygodnie
a na działke zeby pojechać to musze prosić małża żeby mnie zawiózł, bo nie umiem prowadzić jedną ręką :ico_placzek:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

17 kwie 2007, 22:25

matula1, sorry, ale i tak nie rozumiem. preszkadały mu WASZE kable to je obciął? nie starsz, bo ja sie do wiezowca przeprowadzam i nie wiedziałam, ze mozna trafic na takich durnych sąsiadów :ico_puknij: naprawde jestem w szoku, preciez, kurde, wszystko mona załatwic, jak sie z kims pogada, po co od razu ciąć, jakiś psychol czy co?
4 tyg. to duzo, myslałam na początku, ze nie jest to takie powazne, a tu prosze gips na tyle czasu :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość