Awatar użytkownika
akna
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1267
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:42

17 kwie 2007, 22:00

Witaminko jak ja byłam z Tomkiem w szpitalu to tam też leżały dzieci z tą grypą...Najgorsze jest właśnie to że może się odwodnic dlatego musisz mu dawac dużo pic.Taka grypa może trwac nawet dwa tygodnie.W szpitalu dawali na to nifuroksazyt dla dzieci ale to chyba na receptę jest.Buziaczki dla maluska i niech szybko zdrowieje.

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Sosenka a dlaczego nic nie wspomniałaś o tych majtkach jadalnych :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

17 kwie 2007, 22:10

Riterko, a co pije, bo mój dzisiaj nie chce mleka tylko herbatkę.

Witaminko, żeby się tylko nie odwodnił, musi dużo pić, sąsiadka wylądowała ze swoją małą w szpitalu pod kroplówka.

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

17 kwie 2007, 22:16

Hej!
nareszcie znalazłam chwikę czasu , żeby do was zaglądnąć :ico_oczko: niestety niedam radę wszystkiego nadrobić :ico_placzek: tyle tego naskrobałyście :-D
wszystkiego najlepszego dla BARTUSIA I OLEŃKI :ico_prezent:
Mk gratulacje za ząbka :ico_brawa_01: u nas narazie ani słuchu ani widu :ico_olaboga:
Kocica super mieliście :ico_szoking: fajne zdjęcia :-D ja też chcę nad morze :-D
dużo zdrówka dla Jasia , Maciusia , Konradka i Karolka :ico_buziaczki_big:
my byliśmy na spacerku w lasku , który mamy zaraz za domem niestety Jagodzie się niebardzo podobało co chwilkę :ico_placzek: to chyba przez te francowate zębole a gości toleruje tylko wybranych. Ostatnio zauważyłam, że woli blondynki a przy brunetkach :ico_placzek: a to chyba przez nasze pielągniarki , które ją szczepią / same ciemne babska w dodatku nie umieją dawać zastrzyków/
Zdecydowałam się na kołyskę bo w dzień nasz Pulutek nie umnie zasnąć inaczej niż na mojich rękach :ico_olaboga: a one mi już pomalutku odpadają :cry: zobaczymy co będzie jutro.
Zmykam spać dobrej nocki!

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 22:20

Dzięki Jagula!
Ja tu mam dziś maraton przy kompie a tu takie pustki?>???

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 22:23

anka hehehe jestem cieawa jakby wyglądały majtki jadalna z podpaską:)buhehehehe

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 kwie 2007, 22:28

ja jeszcze na sekundkę
Reeni pił herbatki i soczki, ale mleko też wcinał, nawet, jak na niejadka mojego całkiem dobrze :-D
Witaminka trzymam kciuki za niekupkanie Karolka i spokojnej nocki życzę
zmykam do spania, bo coś czuję, że znowu ciężko będzie
mk a może romantyczna kolacja przy świecach, super muzyka i coś tam :-D u nas zawsze działa, albo kolacja w restauracji??
pomyślę jeszcze, może coś mi wpadnie do łepetynki
Sosna mi to nawet Tatry nie pomogą z tym polotem :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 22:55

Właśnie problem z tym że będe mieć @ więc łóżko odpada:)
Witaminka a pomysł super wykorzystam na dzień ojca:)
chyba kolacja w knajpie będzie i tyle...
Jak Karolek śpi?
a co do zasypinia na rękach to staram się tego unikać...mały raczej nie usypi nam na rękach...Wyjatkiem była ipreza po chrzcinach....

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 kwie 2007, 23:15

Doczytałam wszystko i jestem zaniepokojona nieobecnością Joli i Sosenki :ico_placzek:

Dla Karolka -zdróweczka,biedactwo :588: malutkie

Witaminko ja tylko czasem usypiam Bartka na ręku,ale jak Go przekładam do łóżeczka to nie ma problemu.Nie budzi się ,nawet oczu nie uchyla,ale jeszcze niedawno przebudzał :ico_placzek: się i musiałam Go do cyca przystawiać.

Jagula -dzięki w imieniu Bartusia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

17 kwie 2007, 23:25

Kurde ja chyba dzis nei pojde spać...Afera z mężem się szykuje:( to tak a propo rocznicy.....:(((((((((
Jezu czemu w małżeństwie nie może być kolorowo tylko jak nie urok to sreaczka...przepraszam z wyrazenie..:(

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

17 kwie 2007, 23:28

Witaminko u nas jak już mi zaśnie na rękach to pierwsze ją próbuje podnieść tak jak do odbicia na prosto i jeszcze chwilkę potulić a potem odkładam przeważnie na brzusio i jeszcze chwilkę się do niej tule , żeby mnie czuła . Niestety takie usypianie dość długo trwa i dlatego zdecydowałam o kołysce. MK ja przeważnie kolacje przy świecach w domku organizuje jakoś nic innego mi do głowy nie przychodzi :ico_puknij: pomysł Witaminki jest super :-D teraz to już napewno zmykam! Pa!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości