Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 kwie 2007, 17:22

Mama_Kingi pisze:.

Kobiety-nie mogę sobie poradzić ze stale wyskakującym komunikatem o nieprzeczytanych i skasowanych postach. Jak go zlikwidować? Mam go dość, a zielona jestem i nie umiem się go pozbyć.


na stronie gł..na samym dole masz napisane..odczytaj fora jako przeczytane!!! kliknij na to i bedzie ok!!!!

u nas dzis fatalny dzien....Matuś ma takie problemy ze spaniem..do tego ta pogoda...jakas rozbita jestem i wszystko mnie wkurza..i płaczek dzis ze mnie straszny
zimno jest strasznie u nas..poszlam z niunią o 3 na spacer zeby zasnal....bo w domu nie chcial..chodzilam 2 godzinki i nic...i zasnal w drodze powrotnej...nie chcilo juz mi sie chodzic...zanioslam go na gore...i sie nie obudzil...spi....hurra!!!!

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Justyna ty biedaku!!!! jestes przemęczona!!!! spij tak czesto jak tylko mozesz!!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

17 kwie 2007, 18:00

Anntoś dzisiaj spał 2 godziny w dzień :ico_szoking: i juz jestesmy po spacerze , teraz obiadek robie i czekam na B...poszłabym gdzies do jakiegos kina cz kawiarni, brakuje mi wieczornych wyjsc, wystroiłabym sie i wogóle....alenarazie to nie mozliwe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-17 ]
iza pisze:u nas dzis fatalny dzien....Matuś ma takie problemy ze spaniem..do tego ta pogoda...jakas rozbita jestem i wszystko mnie wkurza..i płaczek dzis ze mnie straszny

trzymaj się Iza :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

17 kwie 2007, 19:12

Maggie pisze:Anntoś dzisiaj spał 2 godziny w dzień :ico_szoking: i juz jestesmy po spacerze , teraz obiadek robie i czekam na B...poszłabym gdzies do jakiegos kina cz kawiarni, brakuje mi wieczornych wyjsc, wystroiłabym sie i wogóle....alenarazie to nie mozliwe :ico_noniewiem:

Ja mam to samo .... wstyd się przyznać ale oststnio w kinie (z T na romantycznym wieczorze) byłam na "Potopie" wiecie ile to było lat temu ....duuuuużżżoooooooo ...... chyba z 7 lat .... koszmar ...... tymbardziej że w domu znów wojna .....

[ Dodano: 2007-04-17 ]
Ale nawet juz nie marzą mi się takie przyemnośći z Mężem .... :ico_wstydzioch: nie wiem ale my to się już chyba nie kochamy :ico_noniewiem: za to do kina chodzę z kacperkiem .... syn mi funduje "romantyczne chwile" :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-17 ]
znów Was nie ma ... to idę spać - dobrej Nocki Baboski Desperadoski ...

Awatar użytkownika
dagusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 15 kwie 2007, 17:43

17 kwie 2007, 23:38

edyta82 ja tez cie lubie :-) i zycze szczesliwej podrozy :ico_buziaczki_big: Maggie bardzo dziekuje za pomoc :-D dobranoc

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

18 kwie 2007, 07:25

hej dziewczyny
dagusia sliczne zdjecie a malutki jest cudowny :ico_buziaczki_big: dla niego
no maggie ja tez marze o tym zeby sie wystroic i gdzies pojsc i o niczym nie myslec i niczym sie nie przejmowac ....mysle ze za jakies 10 lat :)jest to mozliwe zeby tak bez stresu sie wyrwac hihihi
aginka przestan tak pisac!! no co ty?
u nas dzis ma byc juz chodniej ale ostatnie dni byly super...
nawet juz mnie promyki slonca chwycily i sie troszke opalilam :) ale zeby rowno sie opalic chyba musialabym sie na spacer wybrac na golaska :) maly wczoraj nawet bez skarpetek jezdzil w wozku jak bylismy na sloneczku :) ale mu sie dobrze spi na spacerkach ostatnio:)
baboski milego dnia wam zycze i mimo wszystko sloneczka
a o kaolcie to sie juz martwie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 kwie 2007, 08:57

Witajcie z rana Ja od rana dzisiaj kaszle.. I kicham i wogule alergia mi sie udziela cos strasznego a ja mam juz teraz alergie na pylki u nas powoli zaczynaja sie te pylki robic pogoda sie zepsula jakos tak pochmurno jest i tylko lada moment bedzie padal deszcz moje male dziecie obudzilo sie juz o 7 rano :ico_szoking: ale zjadla nowy pampers i znowu zasnela i spi sobie dalej ja wlasnie sobie jem sniadanko i mysle jak ten dzien minie i co przyniesie :ico_haha_02: :ico_oczko:

Iwona a to niewiesz co jest z kaola?? Tak z ciekawosci pytam bo wiem ze byla i kiedys gadalysmy a teraz ja jestem z urlopu a po niej niema sladu.. no to jak cos wiesz to powiedz ok ?? Fajny ten twoj Piotrus taki pucus jak moja Nicolinka :ico_oczko:

Ok to ja tez zycze wam milego dnia i trzymajcie sie babosy

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

18 kwie 2007, 09:07

no witakj kristi
kaolci nie ma juz na forum od jakiegos czasu i nie wiemy co sie z nia dzieje..
poprostu musimy poczekac az z nami zateskni tak jak my za nia:)
:ico_haha_01:

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

18 kwie 2007, 09:09

Dzien dobry Kochane Babosy :-D
Witaj Dagusia :ico_brawa_01: Czekamy na wiecej fotek Casperka :ico_haha_02:

Dziewczyny alez ja mam sprzatania :ico_olaboga: Juz prawie przenieslismy sie na dol ( gore chcemy wynajmowac), jeszcze pozostala sypialnia do pomalowania, podlogowania :ico_haha_01: wmontowania zafy i przeniesienia wszystkich laszkow ( alez tego jest), a przede wszystkim trzeba wyburzyc scianke czyli gruzu i kurzu powtorka :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Kuchnia jeszcze nie jest wykonczona, ale juz w niej urzedujemy :ico_noniewiem: Pozostaly szczegoly takie jak listewki miedzy sciana a podloga kilka kafele itp :ico_wstydzioch: takze zdjecia dopiero pozniej wkleje by sie troche pochwalic :ico_wstydzioch:

A powinnam zaczac:
mamy juz siodmego zabka :ico_brawa_01: :-D gorna lewa dwojka ... jakos tak smiesznie, gdyz skolei ta 6 jest znacznie mniejsza od tego, ktory sie dopiero co przebil :-/

Kourosh wyladowal na podlodze i najpierwbyl w szoku , troche sie slizgal, marudzil, bo jednak u mamy na raczkach najlepiej :ico_noniewiem: , a teraz jest juz wszedzie go pelno :ico_haha_02:
Acha! I komputerownie mam juz na dole takze siup :ico_kawa: juz z Wami pije :ico_oczko: i biore sie za czytanie

[ Dodano: 2007-04-18 ]
i juz placze . . . :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

18 kwie 2007, 09:11

no to teraz juz wiem troche wiecej.. dzieki iwona
moze kaola za nami zateskni kto wie
Ok to ja wam pokaze troche zdjec malej bo mam troce czasu i do tego ochote ok potrwa chwilke :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

18 kwie 2007, 09:15

Cześć dziewuchy.
Dzień się zaczął chwilę po 7 rano. Teraz Niunia śpi znowu.
Maggie, dziś w nocy Kinga pierwszy raz spała w piżamce- też taki pajacyj, ale bez stópek. Założyłam jej skarpetki, które rano oczywiście biły zdjęte. Ale nóżki miała ciepłe, bo śpi w śpiworku (strasznie się rozkopuje).
Kristi ja też alergiczka. Ale mam chyba gorzej. Katar cały rok. Masakra. Kiedyś się odczulałam, ale przerwałam, bo nie było efektów. Dziękuję za odwiedziny na blogu Kinguli :))
iza-Dziękuję Kochana za pomoc z tym wyskakującym okienkiem. I proszę sobie humorek poprawić natychmiast i nie :ico_placzek: ...
dagusia mały Casperek jest śliczniutki.
Aginka
Ale nawet juz nie marzą mi się takie przyemnośći z Mężem .... :ico_wstydzioch: nie wiem ale my to się już chyba nie kochamy :ico_noniewiem:

A co to za pomysł? Kochacie się, kochacie. U mnie też czasem bywa różnie. Każdemu zdaży się zły dzień...
Ostatnio zmieniony 18 kwie 2007, 09:26 przez Mama_Ania, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość