lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 kwie 2007, 18:43

jasnie pani to super wiadomosc...a wiesz co,ja czytalam na czerwcowkach,ze dziecko moze sie odwrocic 3 tyg przed porodem(albo nawet i 2) ale pozniej to juz nie ma szans ;(wiec Lucja napewno da rade,jeszcze ma troche czasu i jak widac jest na dobrej drodze ...oliver chyba sie juz odwrocil ,bo czkawki czuje na dole brzucha caly czas (ale reki sobie uciac nie dam,tak sobie przypuszczam he he )...ale ginekolog mi powiedzial,ze do 36 tyg ma czas,wiec mysle,ze Lucja da rade :ico_brawa_01: ja nie zamierzam przed terminem urodzic,chce isc na ta jazde :-D tak sie tylko boje,ale pewnie nie urodze przed terminem,bo szyjka zamknieta ,wiec ok ;)

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

18 kwie 2007, 19:04

Kasik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , Ty to dzielna jestes naprawde, mnie masaz szyjki bolala chyba najbardziej z calego porodu :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 kwie 2007, 19:08

Jasnie Pani numer zapisany :-D i wielkie brawa dla córeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Julie twój numer także zapisany :-D

Delfina dobrze, ze sie pojawiłaś bo zaczynałam się martwić... a Maycia wygląda słodziutko :ico_brawa_01: nie moge się na nią napatrzeć :ico_brawa_01:

Lucy gratuluję odwagi i zapisania sie na egzamin :ico_brawa_01: a o poród się nie martw, natura jest bardzo mądra i na pewno Oliver pozwoli mamusi spokojnie zdać żeby potem mogła z nim jeździć np. nad morze :-D

Martucha no niestety w tym kraju Paracetamol to odpowiedź na każdą bolączkę :ico_puknij: uważaj na siebie i życze by goraczka szybciutko dała ci spokój...

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

18 kwie 2007, 19:13

Lucy na 100% zelazo nie powoduje pruchnicy ani nie psuje zebow! Podawane w kroplach dzieciom powoduje powstawanie ciemnego nalotu, tylko tyle!!!
Jak mi nie wierzysz to poczytaj w internecie, czytalam duzo opinii lekarzy.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 kwie 2007, 19:17

Delfina hihi, a ja tam prawie nic nie czułam :ico_olaboga: :-D może to przez te hormony co we mnie buzują - zaburzaja mi skubane poznanie zmysłowe... ale to baaardzo dobrze...

a jak nie urodzę do piątku, to na piątek umówiłam się na kolejny masaż :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 kwie 2007, 19:39

delfinka bo ja pamietam,ze fela pisala,ze jej corci sie popsuly i o ile dobrze pamietam ,to pisala,ze od zelaza...ale ja to kompletnie sie nie znam ,jesli o to chodzi he he ....wiec moze pisala cos o tym nalocie,a ja zle zrozumialam :ico_puknij: a malym dzieciom trzeba podawac zelazo>? jejku jaka ja ciemna jestem :-D slyszalam cos o jakiejs wit d,ze sie podaje ....ty podawalas mayeczce?lepiej wiedziec na przyszlosc :-D kasik super wiadomosci :ico_brawa_01: ja tam mysle,ze przed piatkiem urodzisz :-D i obstawiam chlopczyka he he

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

18 kwie 2007, 19:44

Kasik Ty to jestes dzielna kobitka!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: brawa dla Ciebie!!!!! a moze jak Ty taka dzielna to pójdziesz za mnie rodzić???? bo ja sie strasznie boje :ico_placzek:
DelfinaApap w ciazy???? tak mozna brac jak najbardziej bo ten lek zawiera paracetamol, i jest bezpieczny dla dzidzi. fotki córuni boskie :ico_brawa_01:
Lucy paski na badanie moczu kupisz w aptece i sama sobie w domku robisz test i porownujesz z kolorkami ktore sa na pudełeczku, wiec sama wiesz czy masz zapalenie czy nie. a Mrsa BRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!! nawet ni pytaj!!!! musze w robocie chodzic jak kukła w fartuchu, masce, rekawiczkach, ble!!!!
Jasnie Panimasz moze racje, moge miec cos w moczu zapisalam sie w pon. do GP
Dziewczyny, a dziecuszko obraca sie "do góry nogami" tuz przed porodem czy wczesniej??????
pozdrawiam

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 kwie 2007, 19:50

dziewczyny nie fela ,tylko emilka pisala o alusi zabkach :ico_puknij: :ico_puknij: wszystko przekrecam ostatnio

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

18 kwie 2007, 19:56

Lucy ja to wiem tylko, ze jak się zgodzisz to zaraz po porodzie podają dziecku witaminę K...

Martucha dziecko na obrócenie się główką w dół ma podobno czas do 34 tygodnia ciązy, bo do tego czasu ma wystarczająco miejsca na taki manewr... ale sa i dzieci które to robia później... a moje główke dało w dół już w 26 tygodniu :ico_haha_02:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

18 kwie 2007, 19:56

wczesniej sie chyba przekreca...bo podobno do 36 tyg ma czas sie obrocic,a potem juz nie ma miejsca .....moj ma chyba duzo miejsca,bo w roznych ,,czesciach ,, brzucha go czuje ...czasem na raz w kilku miejscach,jakbym scanu nie widziala,to bym pomyslala,ze blizniaki :-D

[ Dodano: 2007-04-18 ]
a wit K to na krzywice ? tak? kasik a ty sie zgodzisz? to dla dzidzi dobra ,chyba nic mu nie zaszkodzi? a co z ta wit d? w polsce podobno daja,a tutaj tez? kurde,musze poczytac o tych witaminach dla dzieci ,bo nie znam sie...

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość