Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 kwie 2007, 17:08

wpier... od męża..... hehe, jakbyś była moją żoną też bym Cię tak do pionu doprowadzała :ico_smiechbig: (żaaruje)
AniaK, moze wypocisz tą cholerę.... zapraszam do mnie, okna w sumie umyte ale.... ;-)

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 kwie 2007, 17:11

Dzisiaj robię mielone, ziemniaczki puree i buraczki :-D Do popicia kompot ze sliwek, albo sok, jak nie będzie mi się chciało iść do piwnicy :-D

Aniu, bidulko. Ty chora i jeszcze chatę wysprzątałaś???? :ico_szoking: Ty to dopiero jesteś MEGA SUPER BABKA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Poprostu podziwiam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

19 kwie 2007, 17:13

Mam ten trójprzepływowy smoczek aventu i mały nie umiał z niego pić kleiku. Fakt, miał wtedy 2 miesiące, a kleik był podawany, żeby sprawdzić czy nie ma czasem nietolerancji laktozy. Może kaszka poleci??
mk, mój mały też jadł Nan. Obecnie jest na Nutramigenie i pewnie błąd twojego lekarza, że mu nie zapisał tego typu mleka. Może by nie dostał uczulenia. My się broniliśmy przed Nutramigenem "rękami i nogami". Byliśmy u 3 pediatrów, każdy stwierdzał, że mniejszym złem będzie podać Nutramigen, niż dalej dawać Nan, bo za pare miesięcy może okazać sie, że mały jest alergikiem. Jak do tej pory nic na to nie wskazuje, żadnych wysypek nie miał i nie ma. I na to wychodzi, że to dzięki temu paskudnemu (dla nas) mleku
mery, gratulacje dla bzykajacego Kornelka :-D , mój Maciuś jeszcze nie bzyka :ico_haha_01: Ale co za wariacje robi w kołysce :ico_olaboga: Przewracanie się na brzuszek w wąskiej kołysce doprowadza mnie do palpitacji serca! A do tego łapie się ochraniaczy i podciąga do góry. Chyba czas na zmianę kołyski na łóżeczko. A tak przy okazji [glow=yellow]jakie macie materace do łóżeczek[/glow]? Czy opłaca się jeszcze kupować ten gryczano-kokosowy??

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 kwie 2007, 17:13

mniaaaaamm

Maritta, z tego co piszesz, z okazji 2012 bierzecie się za budowanie, czyli jakiś stadionik za domem :-D ...

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 kwie 2007, 17:14

Sosna :-D :-D :-D , przecież wiem że żartujesz. Wiesz, że uwielbiam Twoje poczucie humoru :-D . Ale mojego męża jak mi wpier*ol daje to sobie poprostu wyobrazić nie umiem :ico_smiechbig: Hehehehehehe :-D

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

19 kwie 2007, 17:15

i w ogóle trzeba go kiedyś na drugą stronę obrócić :-D
Chloe, kaszka poleci że ho ho

[ Dodano: 2007-04-19 ]
ja właśnie też..... widać że jesteście dobraną parą..... :DD :589:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

19 kwie 2007, 17:22

Chloe, my mamy materacyk kokosowy-gryczany. Na kokosie Hubcio nie śpi już od ponad trzech m-cy, bo był już za miękki i dołki się robiły pod jego słodkim ciężarem :-D Gryka teraz jest super :-D Jeżeli mam Tobie doradzić to może kup sam gryczany, jeżeli są takie :ico_noniewiem: . Co do wariacji to my z Hubertem od dłuższego czasu mamy krzyż pański :-D Łóżeczko juz od prawie 2 m-cy obniżone, ale chyba obniżymy je na ostatni poziom, bo Hubert od 2 dni podciąga się na szczebelkach prawie do samej góry :ico_szoking: Do tego z wóżka to chyba niedługo mi wyjdzie. Ostatnio wymyślił.... chce sie przewracać na brzuch w gondoli, do tego zadziera nogi do góry jakby z wózka chciał wyjść :ico_szoking: . Chyba czas o spacerówce mysleć, bo chociaż tam są pasy i napewno nie wypadnie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

19 kwie 2007, 17:26

Kocica - dobruitki obiadek ja własnie nie wiem co wymyśleć odmrażam filety z kurczaka pewnie kotlety usmażę g:D

Chloe- Korneljuż od dawna w wózku na brzuch się przękręca i się podnosi, juz na chwilę samego go nie móżna zostawić

[ Dodano: 2007-04-19 ]
a materac mam gryczano kokosowy od początku :-) jest ok.

[ Dodano: 2007-04-19 ]
dziewczyny według czasu na TT to późno już :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 kwie 2007, 17:39

Ja materac mam Dominisiowy i nawet nie wiem jaki on jest :ico_wstydzioch:

Malutkie sprostowanie-te pyszne kanapeczki to robił Dominiś,te zrobił dla taty,to ja jemu takie pyszności robiłam.

Jolu spróbuję Ci jeszcze raz przesłać ,o tez nie wiem czemu nic nie dochodzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-04-19 ]
Miało być,że to" nie ja jemu takie pyszności robiłam",tylko on nam

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

19 kwie 2007, 18:00

Jolu-co ślepemu po oczach,pominęłam tylko malutką 1 która stoi przed @ i nie ma siły,żeby doszło.Przepraszam,poprawiłam mam nadzieję,że teraz juz będzie poczta dochodziła.Co ciekawsze juz raz sprawdzałam czy mam dobry adres.Teraz wysłałam"paczuszkę",sparwdx czy tym razem jest ok.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość