Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 kwie 2007, 14:46

Chloe czyli myślisz żeby mieszać> bo mnie lekarz powedział żeby odrazu podać to nowe mleko i że ok 2 dni będzie się darł ale potem przejdzie a jak będę podawać zmieszane to i tak będzie afera...
Jak to u Ciebie wygladało?

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 kwie 2007, 14:47

hej hej :-)

nie mogłam tu wejść :ico_zly: od rana a specjalnie rano wstałam o 11:42 :ico_szoking:

Lila nie ma :ico_chory: :ico_brawa_01: super się cieszę dziś wszyscy pojedziemy podglądnąć dzidzię :-D powiedziałam mojej starszej córce, że jak zejdziej jej gorączka to pojedzie zobaczyć rodzeństwo - i co?? tempka wzorowa no 0,2 wyższa ale kto by się przejmował :ico_oczko:

Moje dziecię leniuch, nie chodzi, nie przewraca się, leży na plecach albo czaaaaasem na brzuchu, zachęcam ją do akrobacji (w końcu dziadkowie cyrkowcy) a ona nic :ico_noniewiem: taki typ chyba :ico_oczko:

Witaminko - chodź tu do nas szybciutko...

Riterko - Jasiek to normalnie chłopiec guma ;-) super

MK- moja Lila jest na bebilonie pepti - od jakichś 2 tyg. na 2 - robiłam przy zmianie jak Chloe :-) nic nie bój dzidzia zaakceptuje bo ja inaczej :-) no i buziak dla Oskarka dzielnego !!

witam Was wszystkie dziewczynki - dziń dybry :-D

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 kwie 2007, 14:48

No tylko to na policzku a reszta liszajów nie jest jeszcze zdefinowana..moze to alegria pokarmowa może nie:???

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

20 kwie 2007, 14:49

sosna, no zobaczymy. Mój mały nie umiał jeść z trójprzepływowego z Aventu a z takiego "przerobionego" smoczka też nie było pożytku. Jeżeli nie będzie chciał pić kaszki z butelki, to będę ją gotowała na gęsto i dawała łyżeczką. Nie chcę, żeby się budził w nocy. Jak się kładłam , to słyszałam jak mu burczy w brzuszku :ico_olaboga:
A tak w ogóle, to jakie smoczki używacie do mleka?? Tzn. jaki numer??

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 kwie 2007, 14:50

Marittko kochana jak się czujesz nasza :ico_ciezarowka: :)?
A 2 tyg zniemiałaś z normalengo mleka na pepti czy z pepti 1 na pepti2?

[ Dodano: 2007-04-20, 14:53 ]
Ja do mleka używam avent 2 albo czasem 3. A do kaszek avent 3 przepływowy.

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

20 kwie 2007, 14:53

mk, mi pediatra zaleciła mieszanie. Maciuś nawet nie odczuł zmiany.Mało tego, zauważyliśmy że mieszając mleka, uzyskaliśmy smak, który bardziej mu smakował. I to nie tylko ja zauważyłam ale i karmiące akurat go mama czy teściowa. U nas nie było żadnego płaczu! Było to bezbolesne. POWODZENIA!
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2007, 15:06 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 14:53

no ja avent 3... wiesz nie umiała jeść bo canpol ma ten silikon bardziej miękki i on się tak zginał
spać do 11:40 :ico_szoking: :ico_sorki:
MK, może mieszaj, co to za gadanie że 2 dni pobeczy i sie przyzwyczai :ico_zly:

[ Dodano: 2007-04-20 ]
Maritta, jak to dziadkowie cyrkowcy? nowe określenie alergii? :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

20 kwie 2007, 14:59

No chyba tak zrobię. Wkurzył mnie wczoraj ten moj pediatra...Powiedził, że nie wiadomo skad sie zaraził paciorkowcem. jak wróciłam do domu to pwoedziłam mojej mamie i ona się przstraszyłaże tood nie bo ona jest stomatologiem i generalnie pracuje cały czas w skupisku batrii. zadzwoiłam do niego czy nie powiunniśmy się przebadac na nasicielstwo sie wydarł na mnei czy mu nie ufam i czy jak by były potrebne badania to czy nie zlecił by ich...i zebym tak duzo nie m,yslała....
głupi mi sie zrobił ale pozniej pomyslałm że w koncu ja jestem matką i chce dla mojego dziecka jak najlpiej i nie widzę w tym nic złego że pytam.... :ico_zly: !!!!

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

20 kwie 2007, 15:08

My przechodziliśmy z Nanu na Nutramigen

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

20 kwie 2007, 15:09

mk - z pepti 1 na 2 więc może dlatego choć lekarka mówiła nam byśmy dawali jedną butelkę tylko z dwójką przez kilka dni a potem dwie i wszytskie tylko z dwójką - sorki że tak byle jak ale Lila mi tu siedzi i kopie

Sosenko - oni byli akrobatami cyrkowymi, potem mieli swój cyrk a jak się roztyli to zostali treserami niedźwiedzi i takie tu były - taaaakich Lila ma dziadków :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość