Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

20 kwie 2007, 18:49

Mój maluch też niedzielny a mimo to się przewraca :-D itp.
kasiula, ile sypiesz kaszki do mleka, żeby mała mogła pić z butelki??
Maritta, czekamy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

20 kwie 2007, 18:50

przez Iwcie codziennie jemy to samo
wiosenne kanapeczki
ciekawe kiedy nam przejdzie

spadam je robic

ale jeszcze sie pojawie

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 kwie 2007, 18:50

chloe ja na 150 ml mleka sypię 2 duże, albo 3 mniejsze miarki takie od mleka i leci dobrze, przez smoczek
no Marittka ja już konam z ciekawości :-D
Sosna podpowiedz coś jeszcze

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

20 kwie 2007, 18:53

chloe- ciężko mi powiedzieć, bo i kleik i kaszkę sypię zupełnie na oko. Ale mój mąż na 150 ml wsypuje 3 miarki te z nana 2 granatowe, to nie wiem czy to są duże czy małe :ico_noniewiem: Na wszelki wypadek wsyp za pierwszym razem dwie, jak zobaczysz,ze za rzadkie, to jutro mu dasz trzy. A Maciek to chłopak, a oni są inni :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-20 ]
Zauwazylyscie jaki "wyksztalciuch" nam tu wyrosł pod bokiem? "Licencjat z tik-taka" prosze, prosze kolezanko Sosno :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

20 kwie 2007, 19:20

kasiula, korki w czwartki od 15-16, TANIO !!! :-D
1 miarka każda ma ok5gr.....

Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

20 kwie 2007, 19:27

Witaminko, nie pozwól się obrażać, trzymaj się.
Ernest dostał dzisiaj nową matę edukacyjną bo pożyczoną musieliśmy oddać, chyba na pewno mu się podoba.
Nasz pan rehabilitant odwołał jutrzejsze zajęcia i nie będziemy stymulować naszego leniuszka obrotowego.
Siedzi teraz na lezaczku i pokrzykuje, o, u ach.
Byłam dzisiaj u dentysty, czekam aż mi ustąpi znieczulenie.
Nie wiem, czy się chwaliłam, bo nie lubię ale muszę, jutro zaczynamy wykańczanie domu (a nie siebie), wchodzi ekipa, może do jesieni skończą. Ernest będzie miał swój własny pokój i gdzie się bawić. Wyprowadzamy się na peryferia, trochę będzie cięźko z dojazdem ale dość ieszkania w wynajmowanym :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

20 kwie 2007, 19:37

wow Reeni no to super :ico_brawa_01: fajnie, że będziecie na swoim
no to Erni ma gadane :)
u nas Jaś wykąpany, najedzony i już śpi :-D nareszcie mam troszkę luzu

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

20 kwie 2007, 19:41

Reeni- ale zazdroszcze. My planujemy dopiero zaczac wojne z budowa. Moze w przyszlym roku jak sie uda.
Sosna - czwartki mi nie pasuja, mam wtedy korki z "samodzielnego bycia mama", darmowe, od meza :-D :-D

Awatar użytkownika
KarolaGD_30
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:47

20 kwie 2007, 20:19

Czesc dziewczyny po dlugiej przerwie!
Czytam jak zwykle codziennie lub co drugi dzien forum, ale nadal pisze prace mgr, teraz caly tydzien choruje na zatoki i gardlo, ale widze, ze nie jestem sama jedna chora :ico_zly:

A co mnie sklonilo do napisania? Mail od Maritki z czajnikiem (kupilabym chetnie taki), ale poszperalam na stronie skad pochodzi zdjecie czajnika i doszlam do linka na strone o chorej dziewczynce - Julci. Ryczalam jak wol przez pol dnia :ico_placzek: i jestem na siebie strasznie wsciekla :ico_zly: , ze rozliczylam sie juz z podatku, bo tak bardzo chcialabym pomoc tej malutkiej, slicznej dziewczynce... Przepraszam, ze pewnie przez mnie popsujecie sobie humory, ale poczytajcie, moze ktoras z Was jeszcze sie nie rozliczyla? Moze ten 1% ..... Oto link, poczytajcie: http://julinek.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0, a tu prosba rodzicow: http://www.rotmanka.pl/~iki81/Apel.htm

[ Dodano: 2007-04-20, 20:27 ]
Reni - super wiadomosc, na swoim zawsze najlepiej.
Chloe - moj Bartek z tego smoczka krzyzaczka Canpolu nie potrafi pic i kaszke i kleik "wlewam" mu butelka do buzi i uwielbia to, tak fajnie wysysa :-D
Riterka - ja tez juz wpadlam na pomysl, ze Bartka bede sonda karmic :-D , prosto do brzuszka, bo to straszny niejadek jest, najwieksza porcje mleka jaka zjadl, to bylo 180ml - 1 raz w zyciu, a widze, ze inne dzieciaczki i 220ml potrafia :ico_szoking:
Maritka - jak tam u lekarza? zdaj relacje!
Witaminka - Ty chyba z Gdanska jestes? a z jakiej dzielnicy? ja ze Stogow :-D

Bardzo dziekuje za wszystkie zdjeciabobasow, wkrotce sie zrewanzuje.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

20 kwie 2007, 21:26

Ja widzę,że tu puściutko a Marittka fotki na pocztę przesłała.I ma w brzuszku FASOLKĘ :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość