Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

20 kwie 2007, 20:34

lulik mi raz chyba zwymoiotowal z pol szkalanki ale takiego sluzu naszczescie byl on bialy tzn tak mi sie wydaje ze jakies flegmy tam nie bylo.no mam nadzieje ze wiesz o co chodzi :)
ale sie wtedy wystraszylam boze to bylo z taka sila ze szok ale to wszystko na rekach przez sen a pozniej bardzo ladnie juz spal .tak spokojnie .poprostu jakby dlugo kaszlala adusia to wez ja na rece i poklep moze jej ulzy .u nas to sie sprawdzilo .i w ciagu dnia tez go oklepywalam .mam nadzieje ze udalo ci sie zamienic w pracy?

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2007, 23:00

Ada Na razie śpi spokojnie jak by co to zrobie tak jak pisałas iwonap.
No jeszcze nic nie załatwiłam ale czekam na telefon od koleżanki bo miała mi dać znać czy będzie mogła jutro za mnie przyjść

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

20 kwie 2007, 23:34

mam nadzieje ze ci sie uda zamienic ....pozatym w pracy i tak bys sie pewnie nie mogl;a na niczym skupic..
spokojnej nocy zycze i papapap do jutra
daj znac jak aduska
pozdrawiam baboski i dobranoc
:ico_spanko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 kwie 2007, 08:42

dzien dobry

Adusi zyczymy duzo zdrówka :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-04-21 ]
dziś sprawdzę czy malwina 'dorosła" już do nocnika ... :ico_noniewiem: znając jej złości i słomiany zapał do wszystkiego (nie potrafi zająć się czymś dłużej niż 15 sekund) to będzie ciężko ale spróbujemy ... wkońcu kacper w jej wieku reguralnie korzystał z nocnika ... ale to są całkiem inne charakterki więc nie wiem jak to będzie ....


Kiedyś któraś z Was pisała że rodzeństwa bardzo często się różnią - jak jedno jest niegrzeczne to drugie będzie aniołkiem - ja się pod tym podpisuję ....i dziękuję mojej Sile Wyższej że najpierw dała mi Kacperka - aniołka . Mój Bóg chyba wiedział że tak do końca nie dorosłam wtedy do bycia mamą i dał mi pierwsze grzeczne dziecko .... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-04-21 ]
a co do tej "pneukokowej akcji społecznej" - dobrze że się o tym mówi - ale sposób przekazu :ico_nienie: - koszmarny - szkoda komentować - ja będę Malwinę szczepiła dopiero jak skończy rok - narazie jest za drogo ....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

21 kwie 2007, 14:30

hej baboski
aginka zapomnialam napisac malwinka slodziutka na filmiku tylko kobieto daj jej pospac a nie ladujesz jej obiadek.....a pozniej ze dzidzia niewyspana chodzi.....sliczny z niej aniolek z tym obiadkiem na brodzie :)))
masz racje co do szczepionek ....moj teraz ma caly czas zeby i czasami sobie kichnie wiec wole z tym szczepieniem tez poczekac ...chodzi o to ze przez tez ebole pewnie jest jakos oslabiony.....zobaczymy jescze jakos intensywnie nie myslalam o tej szczepionce a moze juz czas pomyslec?
justynka mam nadzieje ze a dusia juz lepeij i noc tez byla ok? i ze sie zamienilas w pracy?
ciekawe jak tam iza na imprezie ....pewnie sie nawcina samych pysznosci mniam mniam jak sobie pomysle :)
wiec moj lulik ma taki samochodzik na ktory sie siada i sie odpycha nogami a moj madry synus wymyslil ze jak go przewroci na bok to moze sie o niego podpierac i sobie chodzi :ico_szoking: wiec dzis przeszedl chyba z piec kroczkow tzn cala kuchnie :ico_szoking: poprostu samochodzik lezacy sluzy mu jak taki balkonik do chodzenia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
pozatym wszedzie sie wspina i coraz czesciej sie puszcza ......i chyba ida nastepne zebole bo mu caly czas slina na brodzie cieknie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: ok lece bo sprzedalismy malego dziadkowi a sami na zakupy leciemy
papapa baboski

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 kwie 2007, 16:08

My już po spacerze - na szczęście Malwina spała... okropnie u nas wieje ...

A oto kilka obrazków z dzisiejszego dnia ---
Uwaga !!! Bocian znowu sie kręci koło mojego domu .... nie wiem czy on wie czy nie ... ale ja mam już wszystkie dzieci !!!!
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

21 kwie 2007, 16:35

ahoj Babosy Desperadosy :-D :ico_buziaczki_big:
chyba tylko przywitam sie i juz uciekam, bo mamy nadal urwanie glowy; kourosh juz sie nudzi raczkowaniem i puszcza sie wyszystkiego czego sie zlapie :ico_szoking:
a ja non stop serce w gardle mam
wczoraj wywroicil na siebie krzeslo i rozcial soboie dziaslo :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_olaboga:
teraz boje sie go na ulamek sekundy zostawic, a wlasnie wtedy , gdy to sie stalo mam sobie usiadla by odpoczac ... i wszystko na moich oczach ... ale sie wystraszylismy wszyscy
u nas upaly :-)
Kourosh i wczoraj i dzis zjadl wszystkie posilki, choc w malych porcjach ... ale ma apetyt! z czasem bedfzie chcial wiecej mam nadzieje :ico_haha_02:
dzis wmlocil rybke, az sie jemu uszy trzesly :ico_oczko:
Alinka moja mama mowi,ze co druga to gorsza ... a propos zachowania jej cor :ico_wstydzioch: :-D
dziewczyny bardzp chce ale nie moge Was doczytac uwarznie... misiu juz gdzies znikl mi z oczu :ico_olaboga:
zdroweczkja dla wszystkich chorowitych skarbow :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 kwie 2007, 16:48

Cześć Dziewczyny.
Zdrówka wszystkim chorującym Maluszkom życzę.
I :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za nowe wyczyny (również wszystkim Smykom).
Ja jakaś ledwie żywa ostatnio. I plecy (pewnie od ciągania wózka i noszenia Kingi) i głowa mnie bolą. Teraz Ryjek śpi, mąż pojechał samochód naprawiać (już tłumika w nim nie było- same dziury, a ja przez ten tłumik już głucha się zrobiłam :ico_haha_01: ).
Pogoda taka, że wcale nie wychodzimy od 2 dni. Strasznie wieje.
Oby w przyszłą sobotę było pięknie, bo mam weselicho swego brata rodzonego. Ciuchy przyszykowane dość lekkie. No i Niunia też balową suknię ma g:) .

Aginka a tego boćka do mnie przyślij. Ja chętnie... :-D Już myślę o rodzeństwie dla Kingi. We wtorek idę do swojego ginekologa i zapytam co on na mój pomysł. Niunia skończy w czerwcu roczek i będziemy się starali... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 kwie 2007, 19:00

Mama_Kingi, z miłą chęcią Ci tego boca podeślę - bo to chyba on mi Malwinkę przyniósł - jak byłam w ciąży upodobał sobie komin na moim domku - postaram sie odszukać fotkę - a jak Malwinka miała z miesiąc pewnego dnia mąż przyszedł i mówi - "żona - strzeż sie mnie !!!" ja poważie poruszona pytam dlaczego a on na to - "Bocian znowu na kominie domu siedzi i klekocze " :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-04-21 ]
znalazłam - kiepska jakość - bo to fotka fotki ale widać boćka ...
Obrazek

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

21 kwie 2007, 19:44

witam :ico_haha_01:
Adusia ma sie juz dzisaj lepiej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .
Jeszcze kaszle ale już nie wymiotuje :ico_haha_01: .
Ja byłam w domku ale nie miałam czasu napisać szybciej bo miałam gości :-) .

Sliczne zdjecia Malwinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jak ładnie stoi :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości