Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 kwie 2007, 11:50

faktycznie po cc brzuch zostaje ciagle duzy tylko taki obwisły się robi
moim zdaniem lewatywa to nic strasznego wolę to niż mieć niespodziankę podczas porodu. Ja całe zycie mam problemy z opróżnianiem się i jak byłam mała to lewatywa była na porządku dziennym - sama mamę o nia prosiłam a jak byłam starsza to nawet sama ja sobie robiłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

21 kwie 2007, 12:44

ja tam tez jestm za lewatywa ... a co tam... gole sie sama - wiec z tym problemu nie bedzie :-D . na poczatku ciazy - tez chcialam bardzo cesarke... a im blizej rozwiazania - to jestem za naturalnym.... dzwnie ..nie zebym sie nie bala..bo boje ... ale jakos tak mam

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

21 kwie 2007, 13:36

Gosia ja tez jestem za lewatywa samo badanie az nie jest takie najgorsze a lepiej miec za soba niz zrobic niespodzianke przy parciu w czasie porodu :ico_oczko:
A co do porodu tez wole naturalny bez znieczulenia i tez sie boje ale chyba to normalne :ico_haha_01: a tym bardziej ze nigdy nie byłam w szpitalu to jest pierwszy raz wiec bardziej sie boje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

21 kwie 2007, 17:56

magda to tak jak ja - ja też nigdy w szpitalu nie byłam - chyba ze w odwiedzinach u bratowych po porodzie :-D coraz częściej mam pzreczucie że maleństwo sie nie odwróci i będę miala cc ale bardzo tego nie chcę i gadam do dzidzi zeby sie odwróciła :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 kwie 2007, 18:24

Kasiu widze na suwaczku ze masz jeszcze sporo czasu na odwrocenie sie dzidzi...moja Kropeczka to do 28 tygodnia byla slicznie odwrocona glowka w dol...no piekniutko jak do porodu...a tu nagle w nocy czuje ze sie odwraca...nie dalo sie tego nie zauwazyc...i na wizycie u poloznej niespodzianka-ulozenie posladkowe,teraz dzidzi jest juz duze a brzusio raczej wystaje do przodu a nie na szerokosc bioder i wod chyba nie duzo mam...wiec cc.

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

21 kwie 2007, 19:10

Kasiu nie myśl tak, bo przeciez twoje dzieciątko jeszcze ma 10 tygodni na odwrócenie się główka w dół,czyli baaaardzo dużo czasu...

Lucy kochana, w UK robią lewatywę :-D tylko jedynie na życzenie cięzarnej i musisz to powiedziec połoznej zaraz jak sie zjawisz w szpitalu... oni tu bowiem wychodza z założenia, że "grubsza sprawa" to fizjologia więc jest jak najbardziej normalna i stad maja takie podejście do lewatywy...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 kwie 2007, 19:29

Ja też jestem za lewatywą, ale u nas w szpitalu jej raczej nie robią, więc pozostaje samotna walka w WC lub czopki glicerynowe...Mam nadzieję, że mi pomogą, bo też nie chciałabym niespodzianek za sali porodowej :ico_wstydzioch: Wiem,że położne znają już to od każdej strony, ale ja i mój J niekoniecznie... :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

21 kwie 2007, 21:23

jeszcze wam o czyms napisze

mozecie wymiotowac mi bylo bardzo niedobrze i nie wiedzialam dlaczego ,balam sie i okazalo sie ze to normalne

bylam tydzien po terminie w szpitalu od 8 bez skurczy po 2 kroplowkach i o 15 mialam nadzieje ze mnie wypuszcza bo nic sie nie dzialo a o 18.15 Ola byla na swiecie :ico_haha_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

22 kwie 2007, 10:22

oj tak wymioty byly :ico_zly: po kroplowce niby-przeciwbolowej...jak mi sie niedobrze zrobilo to poloznej nigdzie nie bylo i w bolach z lozka wstawalam zeby do zlewu zwymiotowac :ico_zly: a drugi raz byla i mi jakis worek na smieci podstawiala :ico_olaboga:

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

22 kwie 2007, 18:15

wiwat lewatywa:)

ja mysle ze to juz normalna sprawa i malo ktora sie zastanawia nad tym , kiedys na watku z kwitniowkami mialysmy akcje o lewatywie , jak chcecie dotlenic sobie brzuszek smiejąc sie kliknijcie na ten link , tu sa same zalety lewatywy:)

http://enema1.republika.pl/Ogolnie_o_lewatywie.html

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość