kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 kwie 2007, 14:42

Jasnie Pani :), a byłaś u lekarza? co za choróbsko sie od ciebie przylepiło? wiesz od czego to?...z braku seksu :ico_oczko: ale cie załawtili z tą kasą, tylko sie nie poddawaj jak ich będziesz nękać to w końcu uda sie załatwic!
zdrowiej na mamuśka :ico_ciezarowka: :ico_oczko:
madziorka hihi, no nareszcie jestes zmężem, uschła byś nam bez niego :ico_oczko: piękną niespodziankę ci robił :ico_brawa_01: :ico_oczko: prytulaj sie i pamiętaj, ze masz sie nie forsować! :ico_oczko:

a ja sie dis opalałam, jak to jest, ze brzuch sie zawsze opali na brąz, areszta jakby chciała a nie mogła :-D nudziło mi sie juz samej na dworze, bo lenka z dziadkami w sulejowie, kuba w mieszkaniu, wlasnie ma zaraz na obiad przyjechac i mnie pewnie siłą zawlecze do mieszkania, zebym okna myła i meble w kuchni przetarła z kurzu, nie chce mi sie jak cholera :ico_zly:
to do później, pa! miłej niedzieli :ico_oczko:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 kwie 2007, 16:44

dzisiaj jakos duszno na dworze,tez mi sie nic nie chce,ale musze ziemniaki obierac,bo t byl dzis w pracy i nie ma sil....i tak powiedzial,ze reszte zrobi,to niech mu juz bedzie ... :-D madziorka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: fajowe powitanie :-D

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

22 kwie 2007, 19:09

Kasia ten pyl bedzie sie jeszcze miesiac na wszystkim osiadal :ico_szoking: szlak moze czlowieka po takim gipsowaniu trafic, ale jeszcze troche i juz bedziecie u siebie to sie pobyczycie :ico_haha_01:
A co do odkurzacza tez raz tak zalatwilam, to tarcze sie zatarly i juz po nim, ale dobrze, ze nie byl pierwszej mlodosci :ico_haha_01:
Lucy no nie wiedzialm, ze te kosmetyki sa i dla doroslych, dobrze wiedziec :ico_haha_01:
Ilonka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: normalnie poklony za sile moc potege do cwiczen, mi tego wszystkiego zabraklo, choc kiedys soprt byl nr 1, teraz maz i Maya. :ico_haha_01:
Madziorka ale niespodziane na lotnichu mialas :ico_haha_01: , ale musialas sie ucieszyc :ico_haha_01: , super!!! No nic tylko latac i wracac, ale chyba najlepiej byc obok :ico_haha_01:
Kasi.k ale maluszek wszystkim psikuski robi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , charakterek bedzie mial, tylko po kim? :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-04-22, 19:12 ]
Jasnie Pani nie dostalas skierowan na badanie ogolne moczu i krwi?
Nie moge z ta tabela pneumokokow, nie widze co pisze :ico_olaboga: kiedy to zniknie!!!

[ Dodano: 2007-04-22, 19:23 ]
Kasi.k i dobrze, ze dalas spokoj z tym olejem rycynowym, o tym niezbyt dobre rzeczy raz uslyszalam, a co do innych sposobow to nie tak od razu, jak sie dowiadywalam od znajomych to po metodzie ze sperma, porod nastepowal nastepnego dnia dopiero, noe od razu. Ale Ci zazdroszcze, w pozytywnym tego slowa znaczeniu, bo juz niedlugo po raz pierwszy zobaczysz swoje malenstwo!!! Przytulisz do siebie! Jezusicku super!!!! Kasi.k Ty chcesz piersia karmic? Szczerze ja nie chcialam nie moglam sie na poczatku w tej roli odnalesc, dziwnie sie czulam i tak obco :ico_puknij: , ale nawet nie wiesz jak ato wygoda, jaka bliskosc z maluszkiem, naprawde same pozytywy, jak pomysle, ze na poczatku muisiala bym wstawac i mleko przygotowywac, oj nie len chyba jestem, a tak wszystko gotowe podgrzane :ico_haha_01: . Najwazniejsze jest by od razu przystawic dzidzie do piersi, bardzo czesto, nie od razu zalapie o co chodzi, ale pozniej efekty widac. A i jeszcze jedno zapomnialam Ci juz wczesniej napisac abys wziela ze soba do szpitala termofor, juz pisze po co, pare dni po porodzie nastepuje nawal pokarmu do piersi :ico_szoking: koszmar, bol, goraczka, mi polozna robila gorace oklady z wody, ale po co sie tak bawic jak mozna nalac do termofora goracej wody, owinac pielucha f;lanelowa i polozyc na piersi, potrzymac tak z 15 min masujac nim piers i przystawic maluszka by sciagnal, dziala od razu.

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

22 kwie 2007, 20:50

O matko laski jestem taka przeziebiona ze nie mam sil na nic a tu nocki mnie czekaja, napewno nie wezme trzeci raz antybiotyku w ciazy :ico_placzek:
padam

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 kwie 2007, 21:06

Martucha biedactwo :ico_pocieszyciel: tak mi przykro, ze cię jakies wirusy dopadły.... ale ty kochana,ubieraj się i zmykaj na pogotowie i tam niech ci dadza zwolnienie lekarskie... bo w takim stanie to kochana do łóżka i wygrzewać sie a nie do pracy, gdzie siedlisko zarazków i wszelkiego świństwa jest... naprawdę, bardzo prosze idź na pogotowie i nie idź do pracy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-04-22, 21:22 ]
Delfina dobrze, ze mi napisałas o tym pokarmie i termoforze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wyslę jutro męza do apteki żeby mi zakupił termofor... a ja planuje karmic piersią ale zobaczymy jak to będzie... tzn. czy będe miała wystarczająco pokarmu i czy będe umiała prawidłowo przystawiać dziecko...

Kasia mój mąz aż prawie oszalał z radości po "wykorzystaniu" go w celu przyspieszenia porodu :-D :ico_oczko: a ty tak nie sprzataj i nie czyśc, bo do konca remontu to jeszcze ze 100 takich sprzatań cię czeka...

Madziorka a to miałas niespodziankę na lotnisku :ico_brawa_01: i jaką miłą :ico_brawa_01: szczęście miec takiego męża...

Emilka wielkie brawa dla twoich pociech za odwage i ze dały rade (ALusia z ząbkami a Nathanek bez mamusi) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-22, 21:39 ]
a teraz napisze wam cos, co mnie osobiście powaliło i rozbawiło :-D

otóż nigdy nie umiałam sobie wyliczyć daty porodu wg @, no i teraz kolezanka na kwietniówkach (doświadczona w tych sprawach) po podaniu jej wszystkich danych wyliczyła, że wg @ moja data porodu to.... 26/27 kwietnia :ico_szoking: :-D niexle co??? czyli to moje dziecko wie co robi siedząc nadal w brzuszku, hihi...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

22 kwie 2007, 22:57

kasik a jak ci polozna wyliczyla date porodu? bo mi tez wg ostatniej miesiaczki...i polozna i gp...i wszystko sie zgadza,tzn wielkosc dzidzi na usg he he ale ja nie zaszlam w ciaze w polowie cyklu,tylko jakies 2 dni po miesiaczce :-D czyli w dni nieplodne he he...jak widac u mnie to sie w ogole nie sprawdza...ale ja to podejrzewalam juz wczesniej :-D a my dzis caly dzien ogladalismy serial ,,odwroceni,,...to taki rozszerzony swiadek koronny...dziewczyny w pl pewnie znaja...bardzo mnie wciagnal.ale na razie tylko 6 odcinkow udalo nam sie sciagnac ;)teraz 7 sie sciaga...a co do tego pokarmu,to kiedy sie pojawia? bo ja nic nie mam :ico_olaboga: moja mama mowi,ze nawet po porodzie ? bo ja sie boje,ze nie bede nic miala,a chce karmic piersia...kilka kropel mialam,ale dziecko sie tym nie naje :ico_smiechbig: moje piersi od poczatku ciazy prawie wcale sie nie zmienily :ico_szoking:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

22 kwie 2007, 23:13

moja połozna oparła się o termin z USG... a ten własnie wskazał 17 kwietnia (dwukrotnie)... ale jak poszłam na pierwsze USG to tam babka mi się pytała w którym jestem tygodniu i wg moich wyliczen to był 11 tydzien i kilka dni, a na USG wyszedł tydzień 13 :ico_szoking: no i moja połozna sie trzymała wersji z USG...

[ Dodano: 2007-04-22, 23:21 ]
a ja tez jeszcze nie mam mleka... ale podobno to nic nie znaczy...

chcoiaz jedna z kwietniówek dostała mleko dopiero 3 dni po prodzie... więc najwidoczniej nie ma na to zasady...

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

23 kwie 2007, 09:19

Witam z rana....wlasnie :ico_kawa: bede musiala sobie zrobic...
Bo Ola juz wstala, zjadla i teraz sie bawi..
Wczoraj poszla spac wczesnie - po 20 i spala 12 h :ico_haha_02: Ostatnio idzie zwykle spac kolo 21 i spi do 8:00-8:30 :ico_haha_01: - uwielbiam to!!

Sorki,ze sie dawno nie odzywalam,ale pogoda taka piekna,ze szkoda przed ekranem siedziec, poza tym troche czasu siedze nad ksiazkami...

Kasi.k - jak widac - twoj szkrab ma jednak troche czasu do wyjscia.
lucy23, ja nie ogladam tego serialu, ale widzialam film pelnometrazowy :-D
martuchafrost, zdrowiej kochana...
kaasiaa79, super,ze sie opalalas...ja na razie jeszcze nie - ale to fakt,ze brzuch zawsze na braz :ico_haha_01:
madziorka hihi, fajnie Ci,ze juz w uk jestes...ja dopiero za 10 dni jade...ale juz normalnie nie moge wytrzymac,zeby zobaczyc swojego meza...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

23 kwie 2007, 09:59

kaasiaa79 pisze:Jasnie Pani :), a byłaś u lekarza? co za choróbsko sie od ciebie przylepiło? wiesz od czego to?...z braku seksu :ico_oczko: ale cie załawtili z tą kasą, tylko sie nie poddawaj jak ich będziesz nękać to w końcu uda sie załatwic!

kaasiaa79 bylam u lekarza i kazal lezec i witaminy zazywac pod kazda postacia, tez mysle ze to z powodu braku seksu, przydalby sie moj osobisty drapacz dekoltów :-D, a z kaska to bede ich meczyc dopoki czegos nie wymecze, bo nie po to charowalam, zeby teraz bez srodkow do zycia zostac. Wlasciwie juz od 9 rano zaczelam ich nekac, ale nikt tam na razie nie odniera telefonu :ico_puknij:
delfina mialam badanie moczu i krwi i wszystko ok, lekarz bardziej podejrzewal, ze to przez niskie cisnienie
madziorka, ale ci fajnie, z mezusiem juz jestescie. ja tez tak chce :ico_placzek:

ide nekac dalej

[ Dodano: 2007-04-23, 10:06 ]
acha Delfina nic nie zrobisz z ta tabelka az do zakonczenia emisji tej reklamy. Poki co zmien sobie przegladarke na explorera, bo w niej nie widac pneumokokow. tylko jak bedziesz korzystala z explorera to tylko TT sprawdzaj, bo ta przegladarka przepuszcza najwiecej wirusow.

kasi.k no i widzisz? trzeba bylo wczesniej mowic, ze nikt ci nie wyliczal due day z @ to bysmy ci wyliczyly :ico_oczko: poki co masz wytlumaczenie dobre jak kazde inne :ico_oczko:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

23 kwie 2007, 10:18

hej dziewczyny
po pierwsze Madziorka wszystkiego najlepszego. :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Fajnie ze juz z Adasiem jestes. Ale taka chwila rozłąki dobrze zrobi bardziej steskniliscie sie za sobą.
Kasia79 kuchnai śliczna. Jaka to firma? Bo juz gdzies widzialam podobną i własnie strasznie mi sie podobala. I jeszcze jedno ty piekarnik masz tak wysoko?? A paiskownica super. Postarał się dziadek. A co do mieszkania to super ze juz prawie koniec remontu. Jejku strasznie wam zazdroszcze, ze juz bedziecie w swoim wlasnym mieszkaniu.
Marta szybko zdrowiej i nie choruj nam. A do pracy to sie ty nawet nie szykuj. Siedz w domu i odpoczywaj. Wspolczuje ci tej szefowej jakas nienormalna.
kasik to nic dziwnego ze ty jeszcze nie urodzilas. Data z usg nie jest taka dokladna. Mi z miesiaczki wyszlo 21 pazdziernik a z usg 17 pazdziernik. A urodzilam 20 pazdziernika wiec by niby wynikalo ze tez po terminie urodzilam. Myslalam ze pod uwage sie bierze tylko date ostatniej miesiaczki a nie termin z usg.
Lucy nam w szpitalu pielegniarka polecila linomag w plynie. To takie cos masci oliwki. I ona stosowala do calego ciala. A ja pozniej w domu tylko do pupci. Zreszta Tomek nigdy nie mial problemu ze skora. Ale johnsona nigdy nie uzywalam. Szampon nivea uzywam a plyn do kapieli tez nivea a teraz to dowolny. Sudocrem to tez slyszalam ze to tylko na odparzenia i lepiej nie smarowac jak pupcia zdrowa. Ale co jakis czas smaruje.
Emilka dzielna masz coreczke. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Oby jej szybko wyrosly nowe zdrowe ząbki. A i synka tez dzielnego ze sobie bez ciebie poradzil.

Ilonka ukłony dla Ciebie :ico_sorki: :ico_sorki: za twoje osiagniecia sportowe. Ja byłam zawsze noga ze sportu. Nienawidze sie przemeczac. Obecnie uprawiam tylko jeden sport :ico_wstydzioch: i nie zamierzam innego. Nigdy nie mialam problemu z waga ale za to co do jedrnosci mam pewne zastrzezenia. Ale taki len ze mnie straszny.

Jasnie PAni nie martw sie zaraz jasnie pan wroci i juz bedzie dobrze. A teraz jeszcze sie przemecz i niech zalatwi ci matb1 czy jakos tak.

kasik na nawal pokarmu mi polozna kazala dawac mrozona kapuste. Naprawde pomoglo. A i zaopatrz sie w laktator bardzo przydatny ja polecam aventu.

Ale Ci zazdroszcze, w pozytywnym tego slowa znaczeniu, bo juz niedlugo po raz pierwszy zobaczysz swoje malenstwo!!! Przytulisz do siebie! Jezusicku super!!!!


Delfina
ty nie zazdrosc tylko bierz sie za robienie Maycie nr 2. Siostrzyczka lub braciszek przydalby sie jej.

co do mojego meza i pracy to go nie poznaje. Ma byc menadżerem w nowo powstalej knajpie. Wiec bardzo duzo na jego glowie teraz bedzie. W tymn tygodniu musi zaopatrzyc caly lokal w alkohol, kieliszki, szklanki itp. Zalatwic telewizje i w ogole. Powiem wam ze sie obawialam czy to go nie przerosnie bo ja go zawsze prosze o jedna rzecz a on robi ja przez tydzien. A teraz takiego dostal speeda ze malo ze zalatwia sprawy zwiazane z praca to jeszcze z budowa wszystko zalatwia. A nie ma jeszcze 10 a on juz odebral akt w elektrowni zalatwil. Tylko szkoda ze teraz bedzie malo w domu. No i jeszcze do Tomka trzeba nianke znalezc. Na razie tesciowa siedzi a w wakacje moja mama bedzie, ale i tak trzeba szukac.
Dobra juz mega post wyszedl. Co do fryzury jak mi ktos zrobi ladne zdjecie to wam wkleje.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość