Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

09 mar 2007, 20:54

Dzis skrobałam małej jabłko, no dobra nie ja tylko jej babcia :P, i mała OTWIERAŁA buzię..... ale tam chyba nic nie połknęła, bo jak sobie kichnęła gdzieś po 20min to jabłko wyleciało :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 mar 2007, 20:59

Sosna, a próbowałaś już jakieś inne żarełko podawać Zuzi oprócz deserków? Może zupka jej zasmakuje? :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

09 mar 2007, 21:04

Jak ta buzia sie będzie otwierać dalej to dam jej zupkę. Ja kiedyś zagotowałam ziemniaczka z marchewką i nie wyszło :D
MAtko, mąż sie z dzieckiem bawi, opowiada takie historie, że nawet nie powtórzę. np najsłabszym miejscem u świni (mamy takiego prosiaczka) jest noga....ale czemu :583: :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 mar 2007, 21:06

Agatka uciekła a miała posty nadrobić. Wiecie ja jestem lewa w gotowaniu zup, pewnie dlatego, że sama ich nieznoszę, brrrr. Akceptuje tylko vifona :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 mar 2007, 21:09

Hehehehehe, dobry stary klub Vifona. :ico_brawa: :ico_zdrowko:

A ja lubię zupy gotować, bo szybko się je robi i nie trzeba stać przy tym, bo samo się gotuje :ico_haha_02: Ale takiej słoiczkowej jałowizny to nie umiem ugotować. Niech narazie Hubciowi inni gotują :ico_oczko:

Buhehehehehehe Sosno :ico_smiechbig: , a co z tą nogą? Kulawy ten prosiak czy co, że nogę ma najsłabszą? :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 mar 2007, 21:11

Nie kapuję też tego świniaczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

09 mar 2007, 21:26

Asiu już jestem :-)
Byłam małego pluskać!
Maly jest czyscioszek, ale za to mam inny z nim problem-jest chyba alergikiem, ciągle ma szorstką skórke, co mu zejdzie na kilka dni to znowu po jakimś czasie to świństwo się pokarze i tak w kółko!
Która to u nas taka akrobatka, szpagaty itp? Ja też :ico_wstydzioch:
Przez kilkanaście lat chodzilam na taniec towarzyski i balet, a oprócz tego grałam przez jakoś 3 lata na pianinie, chodziłam do szkoły plastycznej. Jestem zdolna dzieucha, nie żebym się chwaliła :ico_oczko:
To ile mi jeszcze postów brakuje do "fula"?

[ Dodano: 2007-03-09 ]
ps. do Sosny!
Wielka siostro---> przepraszam za moje ciągłe kombinowanie :ico_wstydzioch:
ale nie ładnie tak mnie szpiegować :ico_nienie: niu niu! :P

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

09 mar 2007, 21:33

no, ja też jestem zaintrygowana tym świniakiem!

Agatko, Aniu, to Wy dlatego takie szczupłe laseczki jesteście, po tej gimnastyce! Jestem pełna podziwu!

Ja niestety nie mam żadnych wybitnych ani nawet niewybitnych zdolności :(

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Agatka, dawaj jeszcze jednego posta i będzie ful!

[ Dodano: 2007-03-09 ]
WIEM! najsłabszym miejscem u świni jest noga dla Twojego męża - bo dla Niego ta noga najmniej smaczna, woli szyneczkę :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
No, Agata, dawaj tego dziesiątaka! Czemu się ociągasz?

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Jak zwykle, jak nikogo nie ma, to ja króluję na forum i sadzę posta za psotem!
Ale co za dużo to niezdrowo!
Mąz ogląda Harrego Pottera, a ja idę czytać Anię z Zielonego Wzgórza, tzn teraz kolejną część Anie z Szumiących Topoli :ico_haha_01: Widzicie, ja to jestem dopiero młoda duchem bo takie młodzieżowe książki czytam! :-D

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

09 mar 2007, 21:40

Eluniu, no to daje tego fula :ico_oczko:
Eluniu, moja edukacja gimnastyczna, zakończyła się w podstawówce. To było zdecydowanie kilkanaście latek temu. Teraz uprawiam inny sport (czasami jak mi się zachce). Nigdy nie mialam tendencji do tycia, wręcz odwrotnie. Wystarczy jak się denerwuje, czy wkurze to trace kilogramy. Teraz biore hormony na przytycie od mies i nic a nic to nie daje. Moja waga stoi w miejscu (dobrze, ze nie leci w dół)

[ Dodano: 2007-03-09 ]
MAM DYCHE I NIC :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
hello laski, czy teraz ja będe waliła jednego posta za drugim?
hello
hello???
poszłyście oglądać Harrego potera? :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

09 mar 2007, 21:46

Hehehehehe Eluś, ja wszystkie części Ani przeczytałam w ciąży :ico_brawa_01: Też jestem młoda duchem :ico_haha_01: Ale najlepsze są pierwsze, później już nie są takie fajne ;-)

Agatko, Aniu łaaaał. Ale z Was wysportowane dziołchy. Ja, z tym że Hubcio po mnie wysportowany,żartowałam. Nigdy sportów nie uprawiałam. Lubię pływać (ale zwyczajnie żabką :ico_oczko: ), bardzo dużo jeździć na rowerze, kiedyś troszkę biegałam (ale teraz kondycja do d...). Kurczę, a gdybym szpagat zrobiła, to tylko raz.... Potem już bym nie wstała :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Agatko, wejdź w profil, tam pojawiła się opcja "zarządzaj avatarami". Tam wklej sobie zdjęcie i wyślij.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości