Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 kwie 2007, 10:57

Cześć dziewczynki :ico_haha_02:
Ja mam dzisiaj jakis kryzysowy dzień, nic mi sie nie chcę...no ale czasem tak bywa...raz z górki, a raz pod górkę.
Antoniu tez dzisiaj marudny, teraz śpi, zobaczymy jak tam dzień będzie wyglądał.
[size=150]Wszystkiego NAJ dla Nicolki KAOLCIOWEJ i Nicosii KRISTI :ico_oczko: [/size]
:ico_buziaczki_big:


okazalo sie ze mam nadzerke ...nie wiem czy to cos groznego i skad sie to bierze ale ide dzis usunac

Iwonuś ja miałam usuwaną nadżerkę, miałam ją wypalaną...ale to tylko tak grożnie brzmi, ból taki jak przy miesiączce, pozniej moze Ci być troszkę słabo....mozesz mieć lekkie zawroty głowy, no i bóle jak przy @ mog a się utrzymywać, polecam wzięcie apap i wieczorkiem powinno być już OK!!! Nie bój się kochaniutka!
Cieszę się że z Pitusiem już choć troszkę lepiej.

Kristi bardzo mi przykro...wiem ze oczekiwania na nerkę...są bardzo długie, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze.

Iza trzymaj sie kochana :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2007-04-25, 11:03 ]
kaola, :ico_olaboga: co za lekarze .. .moze idz jeszvcze do innego...bo to cos dziwne jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 kwie 2007, 11:33

Maggie ciezka sprawa z ta moja nerka narazie to ja staram sie nie myslec o tym zyje i zyc bede niewiem jak dlugo ale jakos musi to wszystko byc bez jednej nerki idzie zyc tez tylko wiadomo jest ciezej troche no ale co ma byc to bedzie jak bedzie mi dane zyc tylko do 50 to tak bedzie i ja nic nie zmienie... Ale jesli o dziecko chodzi to chcialabym jeszcze jedno tylko niewiem czy mi sie uda mam nadzieje ze tak bo na to wyglada ze Nicole urodzilam tez bez jednej nerki i to w naturalny sposob takze moze jakies tam szanse mam :ico_noniewiem: :ico_oczko: :-)

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

25 kwie 2007, 11:52

Kristi, współczuję ci szczerze - takie wieści :ico_olaboga:
dopiero teraz doczytuje po trochu
trzymaj się :ico_pocieszyciel:
a co do Nicole - super nóżki :ico_brawa_01:
ogródeczek też masz fajny

[ Dodano: 25-04-2007 ]
Maggie, co do lekarzy - to wierzę temu tutejszemu - wiele razy się już przekonałam o tym - że są lepsi od naszych w PL i nie ściemniają niepotrzebnie

gratulacje dla was w odcycowywaniu - własnie doczytałam, że koniec z cycusiem :ico_brawa_01: i smoczusiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Reniia1501
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 174
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:30

25 kwie 2007, 12:14

czesc baboski ja tak z przelotu......
Strasznie tu sie robi........Kristi wspolczuje.....trzym sie
Kaola mozesz w pisac w tabelos 5 ząbasow ma moj mały :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

25 kwie 2007, 13:03

Dzieki kobietki za mile slowa jakos sie trzymam a teraz czeka mnie praca nad soba ale dam rade chociaz bedzie ciezko ide na spacer z malutka bo nie wysiedze juz w domku pozdrawiam i buziaczki ciesze sie ze mam tt bo zawsze mozna sie wyzalic i otrzymac pocieszenie nie jest az tak zle zyje i zyc bede nie zamierzam umierac paaa buzka zajrze pozniej :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-04-25, 13:05 ]
niechce zeby przezemnie bylo tutaj pusto i smutno wszystko jest ok
kaola dzieki za wszystko fajnie ze wrocilas do nas

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 kwie 2007, 13:40

Maggie, co do lekarzy - to wierzę temu tutejszemu - wiele razy się już przekonałam o tym - że są lepsi od naszych w PL i nie ściemniają niepotrzebnie

Kaolcia ja też bardzoiej ufam i wierzę tym lekarzom tu, jestem tu zopieki bardzo zadowolona i mysle ze nie mogłam lepiej trafić...
Dzisiaj w nocy Antoś dotknął przypadkiem usteczkami mojej ręki...i sobie chyba cycusia przypomniał, zaczął szukać dziobek otwierać...a jak się ocknął to zaczął płakać...ale jakoś Go uspokoiłam i jeszcze zasnąał....boziu tak się przywiązał do tego cycusia... :ico_noniewiem:
Kristi pewno że dasz radę i wszystko będzie dobrze, mocno trzymam kciuki....wiesz co to i tak dobrze ze jesteś w Niemczech...bo tam szybciej wszystko działa...cała opieka medyczna, szpitale, badania...niż w Polsce :588: ...będzie dobrze.
WITAJ Renia cos dawno Cię nie było :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-04-25, 13:42 ]
Kaola fajny avatarek :-D

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

25 kwie 2007, 14:16

hej baboski
jestem mamggie mials racje to wypalanie tylko tak strasznie brzmi ...brrrrr
ale juz jestem po ...iwecj sie strachu najadlam niz siedzialam na tym fotelu :))))
kristi trzymaj sie bedzie dobrze bo musi byc ;) ...lece baboski bo obiadek robie a pozniej spacer ...nei piszczie za duzo ;)))

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 kwie 2007, 14:19

iwonka, tylko nie męcz się dzisiaj fizycznie za bardzo i uważaj na siebie :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 kwie 2007, 16:25

dla Nicolek :ico_buziaczki_big:

iwonap, super ze jesteś już "po" i :ico_brawa_01: dzielna dziewucha ....

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

25 kwie 2007, 20:07

dzieki baboski jak dobrze ze jestescie :ico_prezent:
wlasnie sie dowiedzialam ze w niedziele jedziemy nad jeziorko do wtorku hurrraarararar.ale sie ciesze musze sie wyrwac z chaty man nadzieje tylko ze lulik juz wyzdrowieje ..........kurcze tak sie zastanawiam ...maly dostaje te lekarstwa i jest na tej diecie ale dzis zrobil 2 kupki ale bardziej wodniste niz tamte ....juz nie wiem co myslec .......z drugiej strony po czym on ma robic normalne kupki jak tylko gotowana marchewka chrupki wafle i kleik na wodzie? no nie wiem ze mi sie zawartosc pieluch wogole nie podobala :ico_noniewiem: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: co myslicie?

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość