Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 18:11

:ico_szoking: jestes pierwsza dziewczyna ktora mi mowi ze lubi miec @,normalnie jestem w szoku.Ja mialam zawsze w miare slabe krwawienia ale od czasu porodu to przez pierwsze dwa dni to jak nie musze to sie z domu nie ruszam bo tak ze mnie leci!!! :ico_olaboga:

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 18:18

lemoni ja pierwszy okres dostałam 1 marca i mam do dzisiaj :ico_oczko: jeszcze troche cierpliwosci i napewno niedlugo przyjdzie, u każdej z nas jest inczej wiec nie ma co sie sugerowac. jesli chopdzi o rozstepy to ja niestety je mam ale tylko na tyłku za to w ilosci oszałamiajacej :506: cały tyłek w prążki :ico_zly: Powiem szczerze ze nigdy nie zwracałam uwagi na to czy opalac je czy nie i opalałam :ico_noniewiem: a teraz zasialas we mnie ziarnko niepewnosci :)

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

09 mar 2007, 18:51

Witajcie moje drogie :ico_haha_02: Juz nigdy nic takiego nie napisze, przepraszam Kasiula i Lemoni najmocniej, ale na pocieszenie powiem Wam ze ja ostatni raz kochalam sie z dobry miesiac temu :-D Ale dobra juz zero mowy o seksie, wybaczcie :ico_sorki: :ico_oczko:
My wlasnie wrocilismy. Od samego poludnia jak takie lajzy, to na spacerku, potem troche u bebci, potem znow na spacerku :-D
Lemoni ja nie karmie juz 1,5 piersia, a @ mialam juz dwa razy. Kobieto ciesz sie poki co, ja tez bym tak chciala :ico_oczko: A co do rostepow to moje juz sa bledsze, ale idac sie opalac nie zwracalam uwagi, poprostu jak przestalam karmic, poszlam dla relaksu i ani mi w glowie bylo czy rostepy mam czerwone czy nie :-D
Kurde maly cos mi marudzi i wiecie co jak tylko daje mu raczke to on zaraz sie podnosi do siadania, a to jeszcze nie pora :ico_nienie: Moge mu pozwolic na dzien sie uniesc raz czy dwa ale nie caly czas.

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

09 mar 2007, 19:28

hah Kornel też by cały czas siadał ale podciągając się na rączkach ja tam mu pozwalam póki ma siły sam to robić bo podobno dzieci naj;lepeij wiedzą na co sobie mogą pozwolić, za to dalej się przewracać z brzuszka na plecy nie chce...

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

09 mar 2007, 22:02

halo,halo co tu taka cisza??wywialo was czy co?? niech ktos sie odezwie :ico_sorki:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
przed chwila bylam na aniolkach i czytalam gistorie rodzicow ktorzy utracili swoje maluszki,lzy leca mi jak glupie :ico_placzek: boze jakie to musi byc straszne stracic swoje dziecko.Mamy ogromne szczescie ze nasze sloneczka sa z nami,cale i zdrowe.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

09 mar 2007, 23:09

Witajcie

No ładnie czytam wasze posty i wpadłam w kompleksy :ico_placzek: ja przy wzroście 160 ważę 65kg, strasznie dużo :ico_olaboga: ale od tygodnia uprawiam z mamą joging wieczorkami tak aby nikt nas nie widział bo u nas to dla wszystkich bardzo dziwne uprawiać sport dla samej siebie.
Kurcze nie mam jakoś czasu ostatnio, mały coraz bardziej niedobry i wogólę popadam ostatnio w jakąś depresję, wrrrr.

Kasiula ja jakoś nie mam odwagi wejść na tą stronkę, wcześniej jak czekaliśmy na narodziny naszych pociech to była znami Pulinka która opowiadała jak straciła wcześniej swojego synka tuż przed porodem. strasznie to przeżywałam razem z nią ale na szczęście urodziła śliczną i zdrową córunię. Ostatnio wogóle jej nie ma na TT ale mam nadzieję że u niej i jej córeczki jest wszystko ok.

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

09 mar 2007, 23:11

Kasiula ja tez czytalam o aniolakach i rowniez sie poplakalam :ico_placzek: Ja pewnie bym sie zalamala gdyby cos takiego mnie spotkalo. Bogu dziekowac, ze nasze malenstwa sa zdrowe. Ostatnio mojego przyjaciela kuzynka zmarla a miala tylko 3 latka. :-( Ta historia, ktora on opowiedzial jak to sie zaczelo, poprostu zamurowalo mnie.
Dobra ale dosc tych smotkow. Jest tu ktos??

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Maju dzis czytalam posta Paulinki i napisla, ze ona i Oli maja sie dobrze, Mala rosnie jak na drozdzach, jak znajde tego posta to Ci wkleje. I nie miej kompleksow, bo ja jestem wieksza tylko o 4 cm a waze tak samo jak Ty :ico_oczko: Kurde czas cos z tym zrobic :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
O znalazlam :ico_oczko:

To napisala Paulina dnia 02.03 .2007

witajcie dziewczynki!!!!!!!!!!!!ale za wami tesknie!!!!!!!!!!!u mnie ok Oli rosnie bardzo pogodne z niej dzieciatko ciagle sie usmiecha jak nie płacze oczywiscie heheh moze niedługo bedziemy zakładac neta w domu to do was wróce ale to jeszcze nic pewnego kurcze mam tylko chwilke bo pisze od Emila z pracy a tyle tego ze nie wiem od czego zaczac mieszka nam sie nie zaciekawie bo ta rodzina co wynajmujemy od nich ta góre to pijaki heheh awantury i takie tam ale na razie nas nie stac na inne mieszkanko ....no ale najwazniejsze ze Oli zdrowa!!!niedługo dzien kobiet wiec zycze wam kobietki zebyscie sie nie zmieniały i wielkich bukietów kwiató od swoich małzonków meszczyzn kochanków pracodawców i wszystkich którzy nie sa kobietami heheh i powinni nam te kwiaty ofiarowac!!!!pozatym pozdrawiam wasze pociechy te które juz na swiecie i te jeszcze w cieplutkich brzuszkach no i nie zapominajac o naszych czówajacych Aniołkach piekne swiatełko dla nich .....buziaczki odemnie i od Oliwci od Emila tez hehehh pappapapappa

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

09 mar 2007, 23:25

oj, dziękuję Gosiunia za tego posta, bynajmniej już wiem co u niej :ico_haha_02:
Kurcze jaka jestem dzisiaj zmęczona
jak wchodze na forum to mam komunikat że mam jakieś posty nieprzeczytane i takie tam, co mam zrobić aby tego nie otrzymywać?

[ Dodano: 2007-03-09 ]
nie mam już głowy aby myśleć dzisiaj, uciekam buziaczki i spokojnej nocki życzę :-)

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Zbieraj Punkty ! - Wejdź do swojego Profilu i pobierz specjalny link do umieszczenia w swoim blogu lub www. Zapraszaj znajomych, za pośrednictwem tego linku i zbieraj punkty !
Mam nadzieję, że znasz regulamin i netykietę forum na pamięć PK

Dziewczyny o co tu chodzi bo nie rozumiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-03-10 ]
A tak wogóle to dzień dobry :-D , my wstaliśmy o 5.30 mały nie chciał jeść tylko się bawić :ico_olaboga: ale mimo ze do tej pory nie poszedł jeszcze spać to mam dobry humor, może czasami dobrze wstać skoro świt :-D . Miłego dnia :-D i dużo uśmiechu :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 mar 2007, 13:49

hej laseczki a czy dzisiaj nikogo tutaj nie bedzie?? hmm no tak weekendzik pewnie z rodzinką...
a ja chciałamm poruszyć śmierdzący temacik haha otóż zauważyłam ze od kiedy mój brzdąc je jabłuszko to kupa jest duzo ładniejsza i w dodatku codziennie :ico_brawa_01:
Maja a Ty nie masz co nażekać kochana widziałąm przecież Twoją fotke i dpobrze wygladasz, waga nie zawsze mówi prawde ... czasem ktoś lekki moze być grubaskiem bo tłuszcz waży mało w ktoś chudy ciężki bo mięśnie ważą dużo!

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

10 mar 2007, 14:37

Aleście się rozpisały.

Ja przy wzroście 166cm ważę 57-58, a przed ciążą miałam 66kg :ico_haha_01:
Sabinka waży 6550g :-) i od wczoraj zaczyna siadać :ico_brawa_01: na razie z moją pomocą, ale myślę, że to kwestia kilku dni :ico_brawa_01:

Powiedzcie mi - czy do chrztu jest wymóg jakichś szatek? Bo mnie tu uświadamia moja koleżanka, że mieć trzeba - bezwzględnie. Ale o co chodzi? :ico_szoking: :-D
A chrzest ustalony wstępnie na maj - chrzestny ma jeszcze potwierdzić która niedziela najbardziej mu odpowiada :-)

[ Dodano: 2007-03-10 ]
Lemonii - co do kupek - u nas też po jabłuszku się jakby unormowało.
Wczoraj nie dałam i od razu było jakoś gorzej - tzn. 8 kup zamiast 2-3 :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość