Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 kwie 2007, 09:21

Niestety musi być poranny. Woreczek przykeiłam ale jak wiadomo u dziewczynek nie jest tak, że one siusiają do góry :ico_oczko: Jutro mąż będzie trzymał pod paszkami a ja pod spodem będę stać i łapać :ico_oczko:
A pochwalę się wam, moja mysia w nocy sama przewróciła się na brzuszek i spała na nim. Po raz pierwszy widziałam moje dziecko śpiące w tej pozycji.
Witaminko widzę, że humorek macie oboje to dobrze :)
Widzę że większość z nas ma podobny harmonogram dnia tj. pranie, prasowanie, sprzątanie itp. Ale fryzjerka nie odpuszczę :)

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

26 kwie 2007, 09:25

Sosenko-----alegrii się nudzi i robi zadyme.Ach ponad 50-tka na karku a głupie jak by miało 5,ze tez niema co robic. :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-04-26 ]
Ale,ze ja z mężźem chonorowa jestem to ona nawet niewie ze przez tą zadymę to ona zle wyszła a nie my :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

26 kwie 2007, 09:27

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
dla Konrada

Ola znalazla sobie nowa zabawke zsuwa sie w dol lozeczka i kopie w przewijak ,przed chwila go podniosla na nozkach...........moj malutki "pudzianek"

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

26 kwie 2007, 09:30

:ico_haha_01: No właśnie, u mnie pralka chodzi już drugi raz. Muszę jeszcze pozmywać i poprasować :ico_brawa_01: A fryzjera, asiu też dziś mam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co! Wczoraj odwiedziłam kosmetyczkę :-) Myślałam, że będziemy paradować w długi weekend a tu niewiadomo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

26 kwie 2007, 09:31

No jak dla mnie to dziewczynki siusiają w każą stronę :-D, a że grawitacja działa jak działa to leci to na dół :-D
Mosob, a rośnie coś tam w tym ogródku?
Blondi, jak rowerek? chyba na razie w odstawce?... Ty też na działce coś sadziłaś?

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

26 kwie 2007, 10:03

Heloł :ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko: My z Hubciem dzisiaj zaspaliśmy, wstalismy o 9.30. Nasz rekord chyba, do teraz mi się papa z tego przespania drze :ico_spanko: :-D Aż mi się wory po oczami zrobiły :-)

Wszystkiego najlepszego dla Konradka :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_urodzinki:
Mamusia dzisiaj stawia :ico_tort: i :564: :-D

Ale mam dzisiaj czyściutkie plecy....jak nigdy :-D

Buziaki, lecę na śniadanie :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

26 kwie 2007, 10:07

Sosna rosnie az milo patrzec

Jola mialyscie napisac jak bylo pod prysznicem

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 kwie 2007, 10:16

Wypiłam dwie kawy i wciąż jestem śpiąca. Też tak dziś macie, może to pogoda, raczej wyspana jestem więc nie wiem czemu przypisac ta moą ospałość...

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

26 kwie 2007, 10:18

Dzień Dobry.

Jak się towarzycho rozochociło po tym wczorajszym myciu plecków :-D :-D :-D JOLCIA czyściusia to któRa następna na warsztat?????

Mosob o szczegółach kąpieli to możemy pogadać na http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... sc&start=0 bo tutaj nie wypada :ico_puknij:

BARDZO DZIĘKUJEMY Z KONRADKIEM ZA ŻYCZENIA I ZAPRASZAMY NA BIBĘ :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

26 kwie 2007, 10:21

Hejka! Ja przy kawce, dziecię na macie, więc mogę napisać dwa zdania. Po pierwsze zdrówka dla Lolka i wszystkich innych chorych bidulków (w tym dla Ani K.). Po drugie - Asiu, czy ty masz zrobić badanie ogólne moczu, czy posiew? Przy posiewie jest więcej zabawy, ja już mogę etatowo zakładać woreczki dziewczynkom, bo z Hanką przerobiłam to kilka razy. Po trzecie - :ico_buziaczki_big: dla wszystkich miesieczniaków. No i po czwarte idę do roboty :ico_placzek: od 07 maja. Ta dłuuuuga rozmowa na której byłam czymś przynajmniej zaowocowała. Motywację mam tym większą, że w sobotę mieliśmy w klatce olbrzymią awarię prądu. Sąsiadom popaliło sprzęt, nam piec gazowy też się sfajczył. GGość mnie straszył, że jeśli poszła elektronika to z 700 zł mnie to będzie kosztować, skończyło się na 85, na szczęście, ale do wczoraj byliśmy bez ciepłej wody i ogrzewania (całe szczęście, że jest ciepło). Kończę na razie, bo jak mi wetnie tego posta to sie zastrzelę.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość