Awatar użytkownika
kasiula
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 230
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:57

26 kwie 2007, 10:56

Kocica- on nie głupi, bedzie za kratami siedzial. Chlopak chce do ludzi, a nie w klatce siedziec.

[ Dodano: 2007-04-26 ]
Ide kuchnie ogarnac,bo wlasnie przed chwila wparowal inspektor z administracji spisac straty, a umnie normalnie bajzel na kółkach w tej kuchni. A jutro teściowa przychodzi dpo Hani, bo ja się idę wypięknić wzorem Asi i Chloe. Muszę też dać sobie brwi oskubać deczko i może zaszaleję z paznokciami. W końcu jadę na komunię do mojej jedynej chrześnicy :-D Jest okazja :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 kwie 2007, 10:59

No właśnie Joluś nasza tez tak robi, a przyznam się, że jeszcze w ogole nie obniżaliśmy łóżeczka, bo ono jest w miarę głębokie, ale chyba juz to zrobimy, tak na wszelki wypadek jakby "nie daj" małej udało się wydostać
Ja też bym chciała jakieś ciacho zrobić, ale niestety piekarnik jest źle podłączony i co go wł to wywala korki w całym mieszkaniu. Właściciell mieszkanka miał to zrobić, ale nie jest zainteresowany, tak samo jak tym, że w pięciu kontaktach nie ma prądu :ico_zly:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 kwie 2007, 11:15

haj połowę zapomniałam to tak na dzień dobry :ico_noniewiem:

Kasiula - biedaku najadlaś się strachu... gratulacje z okazji dostania roboty :ico_brawa_01:

Asia i Kasiulka - gratulejszyns dla Wikuni i Konradka :-) i dla tego drugiego jubilata 100 lat + :ico_tort: + :ico_buziaczki_big:

Ja piekarnika w ogóle nie mam bo myślałam, ze mi nie będzie potrzebny, a tyle co jest to korzystam u Daniela ;-) ciasta tylko na zimno robię :ico_wstydzioch:

Anetko - dla Ciebei wielka buzia - gadacie w ogóle ze sobą?? mieszkacie z Joachimkiwem u rodziców czy małż poszedł sobie?? a propos - my dziś mamy królisia na łobiadek ;-)

ja zapominam o tym żółtku... i jak przypomnę dam, ale nie przypominam sobie bo jadłam jajecznicę i zapomniałam też :ico_noniewiem:

wczoraj chciałam popisać z Wami, ale zalałam wodą klawiaturę i musiała osuszyć się bo nie działała :ico_wstydzioch:

Lila ruchliwością nie grzeszy - fakt w łóżeczku sobie pełza na pleckach w różne strony, odwraca sie na brzuszek, ale nie wpadła jeszcze by podciągać się za szczebelki ;-) i w krzesełku przypinam ją tylko dolnymi pasami, w wózku w ogóle :-D

mam zdjęcia z wczorajszego spacerku - dziś wyślę, czekam na Wasze dzidziusiów w spacerówce - Sosna zapodała ;-)

AniuK - nie przejmuj się!!! olej...

Witaminko- kwiatuszek piękny :-)

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

26 kwie 2007, 11:24

My też mamy malucha w łóżeczku na średnim poziomie, bo te jego akrobacje mnie przerażały. A co będzie jak będzie w wieku waszych wywrotowców skoro on już takie wygibasy robi?!
Mam duzy zapas jedzonek dla Maciusia ale dziś zajrzałam a tu ani jabłuszka, ani innych słodkości :ico_noniewiem: Muszę dziś zakupy zrobić. Mały zasnął, wywieszę pranko :ico_pranko: i śmigam poprasować.

[ Dodano: 2007-04-26 ]
witaminko, moja mama robi królewca ale nie z paczki. I to jest przepyszne ciasto!
A krówkę muszę znaleźć, mój luby uwielbia krówki to i może ciasto mu zasmakuje?
Wczoraj zrobiłam szybki obiad z białym sosem z Knorra (ten na winie) i wiecie co????? Strasznie :587: nam nie smakowało :ico_olaboga: , nie ma to ja sosy pomidorowe

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 kwie 2007, 11:28

oznajmiam, nie będę tak wcześnie do Was wstawać!!! bo ja wstaję codziennie wcześniej i co?? jak przeczytam co od 5 naskrobałyście... odpiszę to oczywiście po tym sama zostaję :ico_zly:

pa :636:

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

26 kwie 2007, 11:31

Hej!
Myśby byli wczoraj wieczorem u tesciów bo tesciowa na rocznico-urodziny kupiła teściowu motor..:) to miałą być niespodzianka, on niczego się niedomtyślała. zadzwoniła domofonem i kazała mu szybko zejśc na dół bo noge sobie skręciła biedacze o mało nie zabił się na schodach:) zbiegł na dół a tam motor z dwiema wielkimi czerwonymi kokardami:) popłakał się biedaczek:) to było jego marzenie...:)lubie ogladać takie sceny...:)

A co do łózeczka to mu już od miesiąca mamy obniżone bo Oskarek kombinuje i kombinuje i baliśmy się, że wypadnie...

Witaminko z ciast polecam jeszcze rafaello...Pychota ale nei wiem czy znajde przepis...bo w kuchrkę jakoś dawno się nie bawiłam:_)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 kwie 2007, 11:42

Martuś - ale super prezent jeny - kurde to niesamowite po tylu latach małżeństwa i w ogóle - moi teściowe tyż sie bardzo kochajom, ale u nich tomiłość insza troszku - Elusia lata nad Irusiem a on ją łaskawie zabiera np. do kina albo dwa razy w miesiącu do tesco... czasem w niedzielę na spacer :-D :-D :-D :-D :-D (a tak poważnie to kochają się po swojemu to co napisałam to też prawda)
moi rodzice natomiast kochają się ale jakoś tak dziwnie - nie okazują sobie tego od 28 lat :ico_szoking: :-D :-D :-D :-D

Witaminko - spoko spoko - ja Was tylko tak straszę :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

26 kwie 2007, 11:49

mk, super masz teściową. Raffaello? My to o gotowcach rozmawiamy :ico_haha_01: Ale wiecie co? narobiłyście mi smaku, na pewno w weekend coś upiekę, bo mi się piekarnik od nieużywania zepsuje :ico_haha_01:
maritta, wysłałaś już te zdjęcia, bo nie wiem czy jest sens zaglądać do poczty??

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

26 kwie 2007, 11:50

Moja tesciowa też do wylewnych nie należy własciwie nie okazują sobie w ogole uczyć chyba że teść a tu taka niespodzianka:)

a tu fotka prezentu:
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-26, 11:52 ]
Chloe rafaello jest banalne do zeobinie...chyba nie podjerzewasz mnei o jakieś kupilanrne zdolnośc;) tyle ze trzeba upiec biszkopt...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

26 kwie 2007, 11:55

rany... super - powtórzę się :ico_brawa_01:

Chloe - specjalnie dla Ciebie wysyłam TERAZ ;-)

[ Dodano: 2007-04-26, 12:00 ]
idę się kąpać i po żarełku spadamy na spacerek :-) kurde nie chce mi się za bardzo :ico_noniewiem:

fotki poszłyyyyyyyy

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość