Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

26 kwie 2007, 12:03

karolas asiam_26, ale mnie pocieszylyscie, nawet niewiedzialam ze takie krzyzowki moga wyjsc :ico_szoking: i sprawdzalismy na internecie i tez nic nie pisalo ale ja tes wlasnie cos tam slyszalam na bilogi ze moze wyjsc rudy z takiej kombinacji, ona z przodu ma bardzo malo wloskow za to od polowy glowy do tylu ma dlugie na 5-6 cm a juz w sloncu to wogole, no ale jak moga takie krzyzowki wyjsc tymbardziej ze on jest w sumie dunczyk i to moze jego silne geny a dunczycy to glownie rudzielce.

a ja wczoraj z Julcia bylam na zakupach i spacerku, kupilam jej super sukieneczke zaraz wkleje zdjatka:
Obrazek

Obrazek
bylo tak cieplo ze bez kolderki ja puscilam i bez czapeczki
wydalam ciut za duzo kaski bo ja wogole mam do zrzucenia 10 kilo i wsyzstkie ciuchy z przed ciazy sa na mnie zamale to kupilam sobie dwie pary spodni sweterek i Julci pare ciuszkow bo byly przeceny w tych firmowych sklepach jej ciuszki byly po cenie lumpeksowej a nowe, i jak szlam do meza do biura bo mielismy razem wracac to ciagle do malej gadalam ze maz nas pozabija :ico_smiechbig: hihihi ale wpadlam na pomysl i kupilam takie seksi gaciorki z tymi linkami i zalozylam te dlugasnie podkolanowki ( neiwiem wlasnie jak one sie nazyaja te do wysokosci ud ) i wieczorem mielismy male co nieco :ico_wstydzioch: troche dziwnie mi bylo an pocztaku tak sie ciut wstydzilam bo pierwszy raz mialam taka seksi bielizne na sobie a jak ja kupowalam to ciagle sie usmiechalam jak taki glupol i babka-ekspedientka sie dziwnie na mnie patrzala hihihih :ico_smiechbig: hihihi maz nie byl zly i tak mu sie spodobaly ciuszki ze dzis jade dokupic jedna pare tych samych spodni tylko inny kolor i jakas blzueczke na lato, grunt to byc sprytna kobiecina hiihihih :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

26 kwie 2007, 12:51

Yllona dziękuje za piosenkę :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

26 kwie 2007, 14:47

Lutówki a my znowu zaliczylismy szpital z Ninusią.Obyłoby się bez ale nas żle pokierowali tzn lekarz nas wysłał na badania bo wczoraj od ok 18 Ninusia bez przerwy płakała myślałm ze to kolka chociaz do tej pory nigdy nie miala - doslownie bez przerwy (tylko na krotka męcząca drzemką) do 23 płąkał a potem o 2 w nocy to samo.... :ico_placzek:
Wyszło w badaniach ze niewielki stan zapalny uszków -od KATARU!!! ale to było okropne!
Dostała zastrzyki i narazie śpi - modlę sie zeby jej pomoglo bo nie zniose jej płaczu i tego że cierpi i nie mogę jej pomóc! Podwójnie kocham moje dzieci i podwójnie się martwię

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

26 kwie 2007, 15:19

:ico_tort: Karolas wszystkiego najlepsiejszego z okazji rocznicy

Bylismy na szczepieniu :ico_brawa_01: kochany Patryczek plakal przy szczepieniu mniej niz poprzednio przy szczepieniu przeciw zoltaczce a dzisiaj mial dwa zaszczyki, kazde w inne noge, treraz tylko musze pilnowac ran po szczepieniu czy cos sie nie dzieje dziwnego i pilnowac czy goraczki nie ma. Za to po szczepieniu jak sie przespal zmeczony, juz chcialam wyjsc z instytutu i mialam mu juz kurteczke ubrac to strasznie zaczal plakacech i sie nie dalo. Dalam mu jedzonko a on tak po 5 lyczkow i placz, i tak na zmiane i musialam go caly czas na rekach nosic zeby byl spokojny. Ech dlugo go nie moglam dzisiaj nosic bo mi rece odpadaja ale na szczescie smoczek dal rade go uspic w wozeczku. Czuje jednak ze dziisaj bedzie ciezko i jutro pewnie tez bedzie rozdraznony przez te szczepienia. Powtorka za 6 tygodni....

Wazne niezwykle! Za wczesnie jeszcze zeby maluszki siadaly ze wzgledu na to ze nie wszystkie kostki a dokladnie 200 - 300 kostek jeszcze sa chrzastkami i dopiero sie wyksztalca, zwlaszcza w kregoslupie. Ech a moj synek tylko by siedzial. Mozna cwiczyc z maluszkami siadanie ale tylko tyle ile sie same sa w stanie podciagnac, nie nalezy jeszce podciagac do siedzenia.

Biere sie za mojego avatarka.

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

26 kwie 2007, 16:20

hekkate dziekuje, aktualna sprzed 3 tygodni :)

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

26 kwie 2007, 17:03

qunick, Wspołczuje z tym szpitalem, zycze Ninusi wszystkiego dobrego aby szybko jej sie polepszylo.

karolasWSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 5 ROCZNICY I DUZO MIłOSCI NA NASTEPNE 5 :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Cos duzo tych 5 rocznic, my tez mamy ale dopiero we wrzesniu,jeju jak ten czas leci,juz 5 lat po slubie a 9 znajomosci niezle :ico_olaboga:

mysiaac, Miło cie w koncu zobaczyc :) i czemu kłamalas ze brzydko wyszlas?

A moj Patryk cos dzis marudzi,nie wiem czy mu nadal podawac ten Cebion bo znow dalam raz,ech.

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

26 kwie 2007, 17:16

Qunick duzo zdrówka dla coreczki :ico_sorki:

Dorotka :ico_oczko: i o to chodzi :ico_haha_01:

Mysiaac milo Ciebie uwidziec :ico_haha_02:

Mamcia sliczna sukieneczka u Julci, taka fajnusia z niej

Awatar użytkownika
mysiaac
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 13 mar 2007, 22:56

26 kwie 2007, 17:45

DZIEKUJE

Prosbe mam do Iwonki I Karolas, moglybyscie przestawic zdjecia jedno pod drugie zeby sie okno tak nie rozciagalo??? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

26 kwie 2007, 17:56

mysiaac, kurcze no wlasnie tak bym chciala zeby sie pokazywaly i nie robilam zadnych przerw miedzy adresami a i tak sa jedno pod drugim a w ogole dzis to jakos sie to chrzani bo teraz np jest tylko jedno.

[ Dodano: 2007-04-26, 17:59 ]
mysiaac, sorki nie zrozumialam cie,bo ja chcialam zeby jedno obok drugiego bylo ale nie umiem tak albo chyba za duze a jedno pod drugim to one sa,przynajmniej ja tak widze ale tu rozne dziwne rzeczy sie dzieja bo np przed chwilka to widzialam tylko jedno a jeszcze wczesniej tylko 2 sie pokazywaly. wiec widac to kazdemu sie cos innego czasem pokazuje bo kiedys juz ktos tez mial taki problem ze widzial co innego.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

26 kwie 2007, 18:15

LUTOWKI no i nie wytrzymałam i pojechałam z Amelką do osłuchania i miałam racje ze sie przejmowałam bo zmiany u niej postepuja bardzo szybko :(, wczoraj nic a dzis świszczy, ma sapke lekarka od razu powiedziała,ze jest kolosalna roznica w jej oddechu na gorsze niestety ale ze nie wysłuchała z jej oskrzeli ani płuc zmian zapalnych tylko takie jakby to były zmiany spastyczne czy jakos tak to nazwała tzn. alergiczne,astmatyczne :ico_olaboga: jeny moze to iść u niej w kierunku astmy tego sie obawaiłąm bo ja alergik, kacper tez pod alergie podchodzi no i Amelcia teraz. Ma zapisany niestety antybotyk-sumamed, oprocz tego leki na rozszerzenie oskrzeli i wziewy do tuby :( :ico_olaboga: narazie nie mamy isc na zdjecie rtg. bo mam zacząć dzis od tych lekow i zobaczyc czy jej sie oddech zmieni a jak nie to w poniedz. do zdjecia :( :ico_placzek: dziś przy naszym święcie tyle smutnych wiesci mnie spotyka,boje sie o jej zdrówko bo taka malutka jeszcze jest a tyle juz lekow przyjmuje
MYSIAAC ja nie wiem jak to zrobic zeby fotki były jedna pod druga wiec poprostu zostawie tylko jedna a resztę usunę :)
DZIEKUJE WAM WSZYSTKIM ZA ZYCZENIA chociaz to mnie podtrzymuje na duchu ze jestescie ze mną dziekuje :)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość