Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

09 mar 2007, 20:26

no Karolinka bez paniki, ja też mam grupę 0 Rh-, a mój mąż A+, dziecko nasze ma A+ i faktycznie po porodzie dostałam zastrzyk, a teraz już jestem po pierwszym badaniu na przeciwciała, kiedyś słyszałam, że przy drugim dziecku taki konflikt jest groźniejszy, ale mam nadzieję, ze wszystko będzie ok.

...a ponoć wiele par ma konflikt, ale w dzisiejszych czasach nie jest to takie straszne... czasem cudowna jest ta medycyna

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

09 mar 2007, 21:08

My tez mamy konflikt. Pierwszy zastrzyk dostalam w 11 tygodniu, nastepny bedzie po 25 a pozniej po porodzie. tutaj jest troche inaczej niz w Polsce i dostaje sie wiecej tych zastrzykow... Ale ja sie nie martwie, wiem ze jestem pod dobra opieka

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 mar 2007, 23:07

Cześć !!! Watałam :-D , gloweńca boli, ale nie tak bardzo,nie odważylam się wziąść tabletki na ból głowy. MAm podane przez lekarza jaką dawkę mogę zażyć wrazie potrzeby, ale jak narazie nie umieram z bólu.
JA mam Rh+ a mężunio 0, u nas nie ma problemu, ale jak uczyłąm sie w sredniej to babka nam to tlumaczyła, to prawda teraz z tą medycyną to nie ma problemu, luzil. :ico_brawa_01:
Troche mi się przysneło prawie 4 godzinki.
Ruda twoja mała wygląda super na brzuniu. :ico_buziaczki_big: całuski dla was.

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

09 mar 2007, 23:26

dziękuję.
jak mąż zrobi lepasze to zmienię.
spadam bo chyba przerwa w Harrym sie kończy :-)

[ Dodano: 2007-03-09 ]
a apropo bólu głowy.
jak mi boli i nie przechodzi to biore tabletke zwykłego paracetamolu - najbezpieczniejszy w ciąży - jesli można mówić o bezpieczeństwie leków w ciąży.
Dziś pierwszy raz po śniedaniu zrobiłam sobie kawke z mlekiem. W sumie ją wypiłam ale bez takiej przyjemności jak przed ciążą.

aha na ból głowy -typu migrenowego dobrze działa kawa z cytryną (można posłodzić) - najlepsza rozpuszczalna.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

09 mar 2007, 23:49

Dzieki wielkie ruda !!! :ico_buziaczki_big:
Poproszę mamę aby mi przesłała, a kawę to ok 2 tygodni temu piłam w restauracji i była niesamowita, ale brzunio blał potem, a tak to nie pije kawy, wole koka kolę, śmieszne, ale wolę to, a pewnie to jest jeszcze gorsze niz jakie kolwiek tabletki. :ico_smiechbig:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Ja to nie wiem, ale Harego Potera nie zabardzo lubię. :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
Okazało się, że mam tabletki zawierające paracetamol, już wziełam.
Pożyjemy zobaczymy. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-03-09 ]
eee... już pewnie poszłyście lulać, to ja pójdę co innego porobic, do jutra słonka papa :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
ruda
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 311
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:50

10 mar 2007, 08:45

najlepiej kup w aptece tabletki - paracetamol lub jesli wolisz musujące to mi jeszcze babka radziła eferalgan - szybciej działa ale ja jednak wole paracetamol.
mam nadzieję że pomogło :-)

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

10 mar 2007, 11:31

Witajcie wszystkie Kochane :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: taki poranek ze słoneczkiem ....ach aż chce się żyć, baby właśnie wstało -kopie i się rozpycha, nawet tatusia dzisiaj samego rana przywitało... po prostu żyć i nie umierać Całuski dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

10 mar 2007, 12:36

co do ruchow malca to tez dzisiaj rano rozrabial ale moj maz ma pecha bo on tylko przyklada reke a dzidziul spi :-) Boze zeby to tak zostalo :-D jak sie maly urodz to sie przyda :ico_oczko: co do pogody to zazdroszcze bo moje wszystkie plany padly jak zobaczylam pogode za oknem pada od rana dodam ze wczoraj wypralam swoje jedyne wyjsciowe spodnie a deszcz jeszcze zmoczyl wiec jak to powiedziec jestem udupiona w domu :ico_placzek: wczoraj posprzatalam zebysmy mogli jakos fajnie spedzic dzien a tu taki psikos

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

10 mar 2007, 14:18

A u mnie sloneczko jeszcze sie nie obudzilo i jest troche zimno. Ale to wszystko nie wazne, bo zaczelam czuc ruchy dzidzi!!! :ico_brawa_01: Na poczatku nie bylam pewna czy to to, ale teraz z dnia na dzien sa co raz silniejsze i juz wiem ze to moj maly szkrab :ico_dziecko: Super sie ciesze. Wczoraj Malec szlal w nocy to nie spalam tylko ekscytowalam sie tym blogim stanem. Och...

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

10 mar 2007, 14:28

Rety, jak ja wam zazdroszczę!!! Kiedy wreszcie poczuję mojego dzidzia??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość