Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 kwie 2007, 10:12

Marylka, ja robie na drutach z koniecznosci, która zmieniła sie w przyjremnosc - nigdzie jeszcze nie trafiłam na sklep, targ czy butik, w którym sprzedaja azurkowe bluzki w rpozm.46-48 :ico_wstydzioch:
No I Se Sama Zrobiłam !!! :-D :ico_haha_01: :-)

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

22 kwie 2007, 11:57

maryla, no nareszcie, gratulacje za egzamin, ty to mądra bestia jestes :-D
a o belki na pisakownice niech zapyta na tartaku najbliższym, pełno tego, albo gdzies gdzie mozna kupic drzewa np: na altanke, jakies sklejki itd., takie pale na piaskownice to kosztują 3 zł z czymś i w jeden dzień mozna pisakownice zrobić.
co cie za choróbsko dopadło? pewnie sie wietrzyłas, a wiosenka zdradliwa :ico_oczko:
:ico_brawa_01: dla małego za gadanie do mamy! :ico_oczko:

matula1, ja kiedys zdrobiłam szalik dla lalki i na tym zakonczyłam kariere z drutami :ico_haha_01: ale treaz wszystko, co ręcznie robione robi furore, więc moze niedługo będziesz jakims potentatem na skale śwaitową i tylko kaske będziesz liczyć :ico_oczko:

cholera, a te urodziny to czyje, twoje marcepanka????

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 kwie 2007, 16:43

Witajcie kolezanki :ico_haha_02:
U mnie w dalszym ciagu mama :ico_haha_02:
zaliczylismy juz Wersal , centralny Paryz i jeszcze muzeum figur woskowych zostalo ( wszystko z Dejvim :-) )
Marylka gratulacje prymusko
Matula brawo Polka potrafi :ico_brawa_01: cos mi sie wydaje ze juz niebawem mniejsze ciuszki znajda sie w Twojej garderobie :-)
Kasiula piekne mieszkanko juz nie moge sie doczekac na fotki wykonczonego salonu :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-04-22, 16:46 ]
A tu macie mojego niunka :-)

Obrazek

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

23 kwie 2007, 09:05

Aga_fr pisze:Matula brawo Polka potrafi cos mi sie wydaje ze juz niebawem mniejsze ciuszki znajda sie w Twojej garderobie

oj chciałabym, chciała :ico_oczko: a prawde powiedziawszy wczoraj miałam założoną spódnicę, w której chodziłam jak Marzenka miała pół roku czyli mosiłam wtedy rozm.46-48 ( a jeszcze w styczniu było 50!) no była trochę przyciasna, ale nikt nie zauważył, bo wszyscy byli w szoku że spódnice założyłam - od dwóch lat tylko w spodniach biegałam
a w sobote wyjełam wszystkie spódnice z szafy i wyprasowałam i do wiekszoisci sie mieszcze - jeszcze tylko sukienki mnie przerazaja,bo bardzo brzuch mi przeszkadza w zalozeniu ich :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

24 kwie 2007, 21:30

matula1, ja też nie chodze praktycznie w kiecach tylko spodnie. Przytyłam po ciąży o 2 rozmiary z 38 na 42 tylko najgorzej z cycami przy zapinanej bluzce bo wyłażąciągle :ico_haha_01: a w pracy musze w takich chodzić ...

maryla, :ico_brawa_01: super że się udało byle tak dalej :ico_brawa_01:

Aga_fr, nachodzisz sie za wszystkie czasy ale super że mama u Ciebie wreszcie sobie pobędziecie razem no i Dejvi ma babcie na miejscu :-)

Awatar użytkownika
Aga_fr
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 860
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

26 kwie 2007, 13:42

Ehhh mama wlasnie odleciala :ico_placzek: ale juz za miesiac do polski :ico_brawa_01:
A my dzis na szczepienie brrrrr

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 kwie 2007, 13:45

czesc dziewczyny!
Aga_fr, no nareszcie, ile można tu nie zaglądać? juz mialam list gonczy za tobą wysłać na forum :ico_haha_01: ale masz wycieczek, a pan Dejvi to tak urósł, ze go nie poznałam!
matula1, ale ty bardzo ładnie wyglądasz, buźke masz śliczną, niektórym wcale anoreksja nie pasuje! nic na siłe :ico_oczko: mi sie podobasz! ja niby jestem szczupła, ale ta cholerna opona mnie dobija, wolałabym, zeby mi sie jakoś równomiernie rozłożyły kilogramy, a nie tylko na pępku :-D
Ulcia, już sobie wyobrażam te twoje cyce :ico_oczko: to jaki masz rozmiar? bo ja, wstyd sie przynac, 75A...tylko :ico_oczko:

zamówilismy wczoraj meble do duzego pokoju....salonu :-D i mieli jutro przywiźć, ale kuba sie z panielami nie wyrobi, więc dopiero po przerwie majowej, 7 maja nam przywiozą. mysle, ze jak juz drzwi wymienimy to acznie byc ładnie, bo na razie, oprócz kuchni, to jest syf! pokój pomalowany-ładny, pokój lenki-ładny, a nasz-....dziwny :-D ten czerwony taki burdelowy wyszedł, no ale trudnio, moze mi sie temperament seksualny poprawi....chociaz czy to możliwe? :ico_haha_01:

ja na razie spadam, bo musze jeszcze pranie złożyc, a na 16 świetlica :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

26 kwie 2007, 17:06

kaasiaa79 pisze:wolałabym, zeby mi sie jakoś równomiernie rozłożyły kilogramy, a nie tylko na pępku

no własnie mnie sie tak rozlozyly rownomiernie, ze faldy mial;am wszedzie :ico_zly: ale hurrraaaa wszystkie moje wiosenno-letnie spodnice sa na mnie dobre :ico_brawa_01: mam tylko maly problem z sukienkami w biuscie :-D za duuuzooo go mam i ciasno mi w nich :ico_oczko:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

26 kwie 2007, 19:42

matula1, jak mi sie marzy za duży biust!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_oczko:
no i :ico_brawa_01: za miesczenie sie w kiecki :-D

a ja sie opalałam i cała buzia mnie szyczypie, jakbym słońca nie widziała tak palckiem leżałam to mam za swoje :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Ulcia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 221
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:57

26 kwie 2007, 21:17

kaasiaa79, cyce to ja mam rozmiar 75 E... i kup tu biustonasz...wrrr... makabra.

Aga_fr, a skąd pochodzisz z Polski ??? w jakim mieście będziesz???

Kobitki moja oponka to też tak jakoś na pepku się skumulowała nie mówiac o moich szerokich bioderkach :-D Jest za co chwycić :ico_haha_01:

Kasia to jak taki kolor pokoju ten burdelowy no i temperament ma się Wam poprawić bo może rodzieństwo dla Lenki sobie ustrzelicie :ico_haha_01:

miłego brykania :-D

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość