Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

27 kwie 2007, 10:31

Heheheheh, Mosob....toż to w życiu Chloe nie jest :-D . To jest Nadii od małego Sewerynka....a tak swoją drogą ciekawe co u nich........ czy Sewerynek juz zdrowy i nie mają takich problemów......

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

27 kwie 2007, 10:37

już zmieniłam, nie wiem czemu się przestawiło, czasem coś się tam miesza :ico_szoking:
ja mam szczoteczkę z canpola i myłam Jaśkowi zęby aż 1 raz a wygląda to tak:
Obrazek

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

27 kwie 2007, 11:01

Ja wlasnie wlozylam ole do lozeczka na drzemke - ale widze,ze sie cieszy do misia zamiast spac :-D

Awatar użytkownika
blondi-aniak
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 364
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:28

27 kwie 2007, 11:17

Riterko dodaj moje zdięcie z Dominikiem na blog bo mnie nie ma z nim wszystkie są z dziecmi a mnie nie ma :ico_placzek: .Postawie ci flache za to :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 kwie 2007, 11:39

Dla Dominisia nalepsze życzonka! :ico_tort:

Chloe, dzięki, że mi o tym napisałaś, w zyciu bym nie pomyślała, że tak trzeba, zapytam dziś lekarkę czy możemy chodzić na spacery.
Myślę, gdzie on złapał to choróbska, w sobotę byliśmy na imeininach u rodzinki męża, i tam były 3 osoby chore, ciekawe - czemu nie ostrzegły mnie wiedząc, że mam małe dziecko, bezmyślność po prostu! We wtorek była szczepionka, i wieczorem we wtorek katar się zacząl, możliwe żeby bakterie przesiadziały cicho 3 dni i przy szczepionce organizm się osłabił i zaatakowały?
Się rozpiałam egoistycznie na własny tyemat :(

[ Dodano: 2007-04-27, 11:40 ]
Riterko, a jak Ci podeślę inne zdjęcie JAsia to wstawisz je na bloga? Ja też Ci flachę za to postawię :-D

[ Dodano: 2007-04-27, 11:50 ]
zadzwonili do mnie z pracy, żebym wróćiła, to dadzą mi etat - na etacie zarabiałabym 2 razy więcej kasy, ale nie mam z kim Jasia zostawić więc nie wrócę, i tak wolę być z JAsiem niż nawet mieć tę super pensję, powidzieli, żebym zadzwoniła jak już będę chciała wrócić ale jak to będzie za 2 lata to przecież mnie już nie będa chcieli!

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

27 kwie 2007, 12:04

haj - dziewczynki pewnie Was już nie ma :ico_szoking: trudno przyzwyczaiłam się ;-)

Elu- Chloe ma rację z tym wychodzeniem z katarem - pomaga a jak!!!

Anetko - jesteś dzielna i rozsądna - jak któś nei docenia tego niech spada - życzę Ci by Twój małż to docenił - miłego spacerku :ico_buziaczki_big:

Dominisiowi - wszystkiego napiękniejszego w życiu życzymy my Trzy - i tak co miesąc będziemy :-D :ico_tort:

Jolunia - ja nie wiem Lila poprostu mnie chyba rozumie :-P

spadam do sistry bo dzis się pakuje i będą się przeprowadzać :ico_brawa_01: ale zazdroszczę :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 kwie 2007, 12:19

Maritko, dokąd się siostra przepropwadza?

kurcze, jak mamy iść do lekarza, to mój Jaś zawsze musi drzemkę przedłużać, normalnei to pół godziny i koniec a jak trzeba się szykować to on śpi już od godziny i muszę biedaka wybudzać :(

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

27 kwie 2007, 12:21

Hej! ja dopiero niedawno z łożka się zwlekłam...Nie mam siły małym się zajmowac znowu dostałam postrzału:( mam problem z noszeniem go na rękach a bez tego ani rusz...Myslałam, ze może zle spałam i jak poleże dłużej to mi porzejdzie:(
Marittka ja jeszcze po Tobie wpadam:) A sper dzis odpada bo podrzucam małego do dziadków i posiedzi sobie w ogrodzie:d
Zmykam muszę sie lekami nafaszerować

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

27 kwie 2007, 13:57

współczuję MK :( kuruj się!

my już wróciliśmy od lekarki, i to tylko katar na szczęście! Mamy chodzić na spacerki, ale dziś nie pójdziemy bo złapaliśmy kapcia w wózku :( Więc ja dziś sama na forum dyżuruję? Witaminki też nie widać :(

Awatar użytkownika
mk22
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:48

27 kwie 2007, 13:57

Dopiero tera przeczytałam co pisałyście:)

Anetko 3mam kciuki żebyscie się z mężem dogadali...Razem jest zawsze raźniej...Daj znać co i jak po spotkaniu...A ja podejrzewam że to nie o dziecko chodzi tylko o Ciebie..Myślisz że jak ci przy małym nei pomagał to tak szybko się stęsnił?

Witaminko to kiedy kurier z ciastem do mnie przyjedzie?:)Cieszę się że mogłam pomóc ja chyba jutro też upiekę takie ciasto...tylko biszkopt zamówię w cukierni bo ostnio wszystko chrzanie.....

Elu u mnie Oskar albo zaśnie 10 nim przed kjąpielą albo zaraz przed wyjściem na spacer...:) znam to

Marittka jak tam fasolka w brzuchu?

[ Dodano: 2007-04-27, 13:58 ]
Elu ja jeszcze chwilkę jestem bo mały spi:)

[ Dodano: 2007-04-27, 14:20 ]
Jezu czytałtście to?
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=356234
dla niej 12 lat to stanowczo za mało...takim c... to jajniki powinny podwiązywac...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość