chomik77
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 29 gru 2011, 19:49

05 sty 2012, 22:23

W tym roku nie ma śniegu, dzieciom to nie pasuje :| :ico_noniewiem:
Albo pojechać na rysy lub do parku
Ostatnio zmieniony 18 gru 2012, 22:48 przez chomik77, łącznie zmieniany 2 razy.

Vitaminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 06 sty 2012, 12:56

22 sty 2012, 02:20

Jak dla mnie zima to najgorsza pora roku, bo pogoda zniechęca mnie do wychodzenia i faktycznie czuję się "uwięziona" w domu. Dlatego najchętniej oglądam filmy, czytam książki i przeglądam internet. No i wieczorna gimnastyka od czasu do czasu, żeby nie odłożyć za dużo tłuszczyku na lato i poprawić sobie samopoczucie. ;)

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

15 lut 2012, 21:23

A ja lubię niekiedy zimę, szczególnie wtedy, gdy jestem w górach, a na nogach mam ciepłe, suche obuwie. Wtedy zima mi niestraszna.

Awatar użytkownika
Agunia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1281
Rejestracja: 12 lut 2012, 21:59

15 lut 2012, 21:54

Oprócz wcześniej wymienionych ja mogę dodać: rozwiązywanie krzyżówek ;)
Ja rozwiązywałam krzyżówki od maleńkości - babcia zawsze rozwiązywała jedną, mi dawała drugą i miała święty spokój, bo mnie to wciągało :-D No i zostało mi to do dzisiaj.

gmojaska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 lis 2011, 20:18

27 lut 2012, 12:25

w tym roku dzielę wolny czas pomiędzy siłownię (juz widać efekty! juppi!) i na gry w necie link usunięty przez obsługę forum spędzam po kilka godzin na link usunięty przez obsługę forum nie wiem, czy to kobiece, czy nie, ale słuchajcie poznałam tam sporo fajnych ludzi. takich do pogadania. na siłowni pracuje nad posladkami, brzuszkiem, mam świetnego trenera! na grach to głównie bingo - duzo fajnych ludzi można poznać. a u Was - no cóż, nareszcie moge pogadac o wszystkim. Kochani, tak przy okazji - ogłaszam oficjalnie - dostałam rozwód! :)
Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 16:41 przez gmojaska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
WeselneZaplecze
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:04

28 lut 2012, 09:59

Nie cierpię zimy... :ico_olaboga: Ale jakoś ją niestety trzeba przeżyć :ico_oczko: Zawsze można obejrzeć film, przeczytać gazetę lub książkę. Póki co jednak nie mogę się już doczekać wiosny i ciepłych dni :-D

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

28 lut 2012, 21:21

Najlepiej byłoby wyjechać do ciepłego kraju i zapomnieć o warunkach atmosferycznych panujących w naszym kraju, ja się już nie mogę doczekać wakacji...

kami789
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2012, 11:57

06 sie 2012, 12:06

Ja osobiście bardzo interesuję się białą magią i horoskopem. Dużo czytam na ten temat. Astrologia daje nam wgląd do mistycznego świata, co może okazać się bardzo interesujące. Polecam wszystkim na długie zimowe wieczory. Zapewne jest lepsza alternatywa od siedzenia przed telewizorem.

Awatar użytkownika
mamatoja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2011, 10:24

Re: Co robić w zimę? :)

25 paź 2012, 10:18

Ja zimą z kolei staram się wychodzić z domu. Bo inaczej zapasłabym się przed telewizorem.
No więc różne zajęcia sportowe i różne koncerty pokazy od czasu do czasu.
Teraz na początku listopada np. idę na występ STOMP taka grupa zagraniczna co gra na wszystkim..........
i tak wymyślam sobie różne ciekawe i wesołe zajęcia. Oby przełamać rutynę i nie popaść w depresję.
A najchętniej gdyby fundusze pozwoliły to wybrałabym się gdzieś w tropiki :-)

marta_tymuch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2011, 17:22

Re: Co robić w zimę? :)

28 paź 2012, 21:45

Zima czy nie zima... ja tańczę, tango, nie długo, i amatorsko, ale właśnie pora roku nie przeszkadza mi w treningach :P I to jest duży plus. Dodatkowo edukuję się oglądając pokazy w tv albo internecie. Bardzo to lubię, ale to nie to samo co pokaz na żywo czy własny występ :D. Najbliższy pokaz taneczny, na który idę to Tango Pasion. Wiem że znowu zobacze coś co naładuje mi baterie :D
Więc rozwijajcie swoje pasje...... bez względu na porę roku , he he. Będziecie mieć z czego czerpać energię :D

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość