Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

03 kwie 2007, 08:59

Ja się zastanawiam gdzie bedę trzymala teraz wózek jak bede miała jeszcze jedno dziecko fakt dopiero się staramy ale jak pomyslę że będę musiał go na 4 piętro wlec :ico_olaboga: no jeszcze piwnica zostaje.... :ico_noniewiem:

boranna
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:10

03 kwie 2007, 10:14

To naprawdę irytujące że w blokach nie ma rozwiazań dla mam z wózkami. My mieszkamy w starym budynku z lat 70-tych. Klatka wąska, nie można więc zostawić wózka przed drzwiami, na parterze też zero miejsca (poza tym złodzieje..). Wózkarni nie ma, piwnice wilgotne... Tragedia!!
Ostatnio wpadlismy z mężulkiem na pomysł, żeby trzymać wóek w samochodzie. Schodzę więc tylko z synkiem na dól, tam składam jego pojazd i w drogę. Zawsze to jakeś rozwiązanie :ico_noniewiem:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

03 kwie 2007, 10:18

Unas w klatce też jest bardzo mało miejsca :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

03 kwie 2007, 11:15

Ja też mam wózek w domu. Mały lubi w nim spać :-)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2007, 11:42

a ja mam w domu ale tylko stoi bo nie ma gdzie go trzymać a z korytaża zwiną :ico_zly: ale nigdy nie lulałam Gabi w nim w domu a nawet na dworze nie uczyłam jej bujaćź się w wózku czy zasypiać podczas jazdy,żebym nie musiałą jeździć po wartepach jak niektóre moje koleżanki.Gabi zasypia w nim bez bujania tylko na dworze,w domu tylko w łużeczku :-)

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

03 kwie 2007, 11:48

ja chyba bede musiala wnosic wózek na 4 piętro do domku... a klatke mam o tyle smieszna, ze schody sa po kwadracie i idzie się tak dookola. no i jeszcze sa strasznie waskie - z siatkami w reku nie da sie normalnie przejsc...

myslalam o zostawianiu wozka na dole i przypinaniu go zapezpieczeniem rowerowym, ale jak mi go zwiną to lipa bedzie...

Kocica_26 pozazdroscic takiego rozwiazania...

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

03 kwie 2007, 12:02

ja kiedyś też mieszkałam w bloku i mieliśmy piwnicę ale bez specjalnego z niej wyjścia,więc pakowałam dziecko do wózka i po schodach do góry...ale to i tak lepsze niż noszenie wózka do domu bo mieszkałam na 3 piętrze.Teraz mieszkam na 1 piętrze ale w starym budownictwi,schody są kręte i strome i naprawdę trzeba pilnować zębów,żeby ich nie stracić :ico_haha_01: ale jakoś mi się udaje z tym że dzieci zostawiam same w domu i znoszę wózek bo musi być złożony rozłożony cały by się poocierał i poobijał o ściany.Wracam,biorę dzieci i idziemy...nie mam innego wyjścia

moumou
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 mar 2007, 12:56

03 kwie 2007, 12:06

ja mam wozek w domu, bo mieszkam w bloku i nie mam go gdzie zostawic. Mieszkam na 4pietrze.Jak ide na spacer, to przewaznie z siostra, wiec ona przychodzi-ja jej znosze małego i ide na gore po wozek.A czasami jak syn siostry jest chory i ide sama-to jak Raoulek spi znosze wozek i szybko wbiegam na gore.W druga strone to wozek zostawiam na dole przy wejsciu i maz jak wraca z pracy to go w nosi.Nie boje sie ze go ukradna-chociaz na noc bym nie zostawila :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

03 kwie 2007, 12:08

ja trzymam w domu, ale mam taki specjalne pomieszczenie na rowery i wozek...wiec to nie problem...malego nigdy w domu nie usypialam w wozku :ico_nienie: ...o nie!!!!!!!!

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

03 kwie 2007, 15:56

Ja mam wozek w domu, usypiam w nim Milana na balkonie i wtedy śpi sobie na świezym powietrzu, kiedyś usypiałam w wozku na podwórku ale teraz jak sie przeprowadzilismy to robie to na balkonie, bo ładnie mi śpi na powietrzu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość