Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

13 sty 2011, 14:59

Witam.Mnie włosy po porodzie zaczeły wypadać garściami.Zaczęły jakieś 3mce po urodzeniu córki za cały proces zakończył się po 3-4mcach.Nie stosowałam niczego,tylko szampon z odżywką 2w1 i tyle.Włosy zaczęły odrastać jednocześnie,więc pojawiła mi się śmiesznie krótka grzywka.Jak poszłam do fryzjerki żeby to jakoś zatuszować,to sie zaczęła ze mnie śmiać bo myślała że ja sama sobie tak krótko grzywkę ciachnęłam :ico_puknij: Wyglądałam jak kretynka....no cóż nadal nowe włosy mają śmieszną długość.nowa fryzura to troszeczke tuszuje,ale i tak muszę spędzać mnóstwo czasu przy nich,by je jakoś poukładać normalnie.
Takze cierpliwości to minie samo.Łysa nie bedziesz,nie martw się.Włosy odrosną.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

13 sty 2011, 18:01

gosia888, bardzo interesujace rzeczy piszesz! u mnie lysienie androgenowe dermatolog stwierdzil jakies 5 lat temu, chcial mi dac hormony, ale ja wtedy tego nie chcialam brac, po prostu przez wiele lat garsciami mi wypadaly, to chyba cud, ze nie jestem lysa. Od mniej wiecej dwoch lat jest lepiej, ale podejrzewam, ze moze sie mocno uaktywnic po porodzie. :ico_olaboga:
tym razem jednak szybciej sie udam do lekarza i bede brac to co zaleci....

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

14 sty 2011, 11:21

Takze cierpliwości to minie samo.Łysa nie bedziesz,nie martw się.Włosy odrosną.
mi też tak wmawiali lekarze, a bez leków się nie obyło. Na ogół samo mija, ale w niektórych sytuacjach niestety nie. Dlatego jak trwa to za długo warto porobić badania.
ale podejrzewam, ze moze sie mocno uaktywnic po porodzie. :ico_olaboga:
wiesz po porodzie tak czy siak będą włosy wypadać bo przez ciążę nie wypadają. Ale z tym uaktywnieniem to na dwoje babka wróżyła. Mi się uaktywniło po porodzie z drugiej strony mi dermatolog mówił że po porodzie może mi to ustąpić mogą hormony same zaskoczyć. Więc tego Ci życzę :ico_sorki:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

14 sty 2011, 16:37

dzieki! na razie jeszcze nie ma co gdybac. Tez mam nadzieje, ze bedzie w porzadku!

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

16 sty 2011, 18:39

Nie chcę widzieć jak mi będą "lecieć" po porodzie. Jak teram mam tragedię nigdy tak mi nie wypadały jak teraz...A mówią,że w ciąży włosy są mocniejsze :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

18 sty 2011, 14:36

A mówią,że w ciąży włosy są mocniejsze :ico_olaboga: :ico_puknij: :ico_puknij:
z włosami nigdy nic nie wiadomo. A przed ciążą też miałaś problemy z wypadaniem włosów czy nie?

Z innego forum znam dziewczynę co jej też strasznie w ciąży wypadały. Ale ona problemy z włosami miała już wcześniej tylko że lekarze jej wmawiali że w ciąży żaden włos z głowy nie spadnie. Niestety inaczej było :ico_placzek:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

18 sty 2011, 17:39

no roznie bywa...mi sie wlosy wcale nie wzmocnily, mniej wypadaja fakt, ale ciagle sa tak samo brzydkie ;) paznokcie tez lamia sie jak szalone...identycznie jak przed ciaza. A do tego jest mi wiecznie zimno choc mowi sie przeciez, ze skoro wiecej krwi to kobietom jest na ogol cieplej. Coz...ogol to nie wszystko...

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

01 lut 2011, 00:36

Dziewczyny włosy jakby mniej zaczęły wypadać.
Proponuje zrobić badania jak wypadanie nie przejdzie. I wtedy szukać przyczyny. Nie daj sobie przepisać hormonów bez żadnych badań.
Nie chcę brać hormonów bo miałam z nimi straszne kłopoty. Robiłam mnóstwo badań i nic mi nie pomagało, aż w końcu odpuściłam i wszystko zaczęło się normować nawet udało mi się w ciążę zajść gdzie jeden endokrynolog powiedział, żebym się nie nastawiała na to.
Dla tego boję się znów rozwalić sobie gospodarkę hormonalną.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

01 lut 2011, 10:50

Dziewczyny włosy jakby mniej zaczęły wypadać.
Ja tez mialam z tym problem dość powazny i pomogła mi Belissa. Do dzisiaj ja stosuje i wiecznie jakies kłaczki małe mam :-)
Ale wole miec te kłaczki niz zeby mi wypadały bo to jest okropne. Garsciami je w reku mialam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2011-02-01, 09:53 ]
Jeszcze możesz kupić sobie szampon jajeczny mnie tez pomogl niedawno, jak nie brałam belissy. bo cale zycie nie chce brac tabletek . przeczytalam na necie o maseczkach z jajek . Ja leń wiec wolałam kupic szampon. :-)

Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

02 lut 2011, 23:09

Ja leń wiec wolałam kupic szampon. :-)
No ja leń tez straszny jestem, więc chyba kupię ten szmpon :-D Dzięki za radę.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość