Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

06 mar 2011, 12:13

A jak tam Twoje oczko - lepiej już?
Dalej na nie nie widzę już się przyzwyczaiłam nawet się nie obijam o futryny :-D
my na szczęście nie mieliśmy jeszcze problemów z kolką,
To oby tak dalej :ico_sorki:
jej jak ja czekam na taką pogodę :ico_sorki:
No czekam też z utesknieniem.
My w domu już od wczoraj zastrzyki dostał do wtorku, potem kontrola i zobaczymy co dalej przychodzi pielęgniarka i daje ale płakał biedaczek :ico_placzek:
Ale w domu to w domu :-D Dobra zmykam bo się budzi :ico_haha_01:
Dziewczyny nasze cos nie zaglądają :ico_noniewiem:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

06 mar 2011, 17:49

Dalej na nie nie widzę już się przyzwyczaiłam nawet się nie obijam o futryny
jesteś niesamowita :ico_sorki: tak super podchodzisz do takich rzeczy podziwiam :ico_brawa_01:
Ale w domu to w domu
:ico_brawa_01: zdrówka dla małego :ico_sorki:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 mar 2011, 00:09

czesc a buuu weekend sie konczy. wlasciwie dla mnie juz zakonczyl. sama jestem. dzieci spia. adas dotarl juz do Krakowa. ale bylo fajnie szybko i wesolo!w piatek to mialam mega powera. tyle rzeczy w ciagu dnia zrobilam. jakas mega organizacja mnie ogarnela. hehe nawet ciasto na koniec dnia upieklam. choc takie szybkie-marchewkowe. ale pyszne.po 23 padlam na kanapie juz.a olafek jak zjadl i zasnal po 20ej to dopiero o 3.30 adas mnie obudzil na karmienie.a ja jakas taka wyspana z nowa energia wstalam w srodku nocy. nakarmilam malego i po 4 poszlam sie kapac. i sprzatac.myc lazienke. czubek nie? poszlam o 5 rano spac na nowo i o 10 wstalam bo o 12 mielismy juz gosci. rodzinke forum z czerwcowek. Anie z mezem i coreczkami!!! takze super spotkanie bylo.dzieciaki szalaly. my nie moglismy sie nagadac. plus jedzenko kawka i likierek kawowy hehe popoludniu pojechalismy do mojej mamy na paczki. wykapalismy tam dzieci i polozylismy je spac. ja sciagnelam 90ml mleczka i luzik. poszlismy do mojeej sister i jej cchlopaka na "beforka"(tj, jedzenie i picie przed imprezka) i bylo calkiem fajnie. aczkolwiek jakos nie mielismy cisnienia na wyjscie na impreze i w rezultacie zostalo na domowce. wypilam desperadoska, mniam. i po 1 wrocilismy do mamy. olafek sie zaraz obudzil wypil wczesniej sciagniete mleczko i dopiero o 5.30 obudzil mnie na karmienie. a ja spalam w rezulatacie do 12.30.normalnie lenistwo na maxa. adam w tym czasie poszedl z lelkiem do kosciola, mial zabrac olafa rowniez ale on smacznie spal.a jaa nieswiadoma spalam z olafem sama w domu.potem obiadek u mamy. adas z lelkiem poszli na sanki. a olaf spal na balkonie.o 16ej zostawilismy dzieci u mamy jeszcze (sciagnelam znow mleczko) a sami pojechalismy do siebie. spakowac adama, i na stacje adama odwiozlam do pociagu. a sama wrocilaam po dzieci. i jestesmy znow u siebie uffff dzis moja najmlodsza sister z krakowa wrocila ,jutro zaczyna prace tutaj. a mi jakos smutno samej., cisza spokoj , po weekendzie wsrod ludzi non stop a buu

spokojnej nocki!!!

Aga 86 ale wam zazdroszcze takiej wiosenki. 15 st? wow
u nas nadal zima. chocc nie narzekam bo slonecznie caaly tydzien i mimo wszystko przyjemnie i ladnie. ale jednak mroz wiec bez kombinezonu i kocyka rzadko wychodzimy. tzn czasem kocyka nie uzywam ale przewaznie tak
bo zima
ale pod kombinezon lekko ubieram olafa. w wozku ma cieplutko

wlasciwie to podobnie ubieram dzieci jak siebie., jak ja sweter czy ciepla bliuza i kurtka. to olaf bluzeczka cienka albo pajack tylko i kombinezon. i kocyk zamiast swetra ktory ja mam na sobie

a chcialabym juzz pozyc sie kombinezonu
na razie sie na to nie zanosi

odbijaanie po jedzeniu?
staram sie za kazdym razem
w nocy probowalam ale on jak zasnie to sie nie eprzejmuje
bo i tak nie odbijaa
kolek tez nie maa
wiec luzzz

Agnieszka jestes wielka wiesz??
a ta matka? jestem w szoku!!! tylko dzieciaczka zal ehhh :ico_placzek:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

07 mar 2011, 17:53

Agnieszka jestes wielka wiesz??
Nie mam 164cm wzrostu :ico_oczko: :-D
:ico_brawa_01: zdrówka dla małego :ico_sorki:
Dziękuje.
Wiktor w szpitalu znowu!!!!!!!!! :ico_zly: Całą noc wymiotował i kupa ble! :ico_zly: Załapał rota wirusa i się odwodnił leży pod kroplówką a ja na prycha przyjechałam najlepsze jest to że każda mam co w sobote wyszła to wróciła dym zrobiłam ordynatorce taki że masakra mogła nas przetrzymac te dwa dni do końca zastrzyków nie paliło mi się do domu ważne żeby mały wyzdrowiał to nonono pokuta i jeszcze 30 min mu dzisiaj weflon zakładały :ico_zly: Taki zapłakany wrócił z zabiegowego że godzinę nie mogłam go uspokoic :ico_zly: Mówie wam mam takie nerwy na te wirusy wstretne że ho! No ale nic trzeba poleżec płyny przyjąc bo nic nie jadł całą noc a jak wypił to zwrócił, dołem też leciało.
Madziorka Ty mróweczko nasza ale masz przebojowo :ico_brawa_01: :-D

[ Dodano: 2011-03-07, 16:56 ]
jesteś niesamowita :ico_sorki: tak super podchodzisz do takich rzeczy podziwiam :ico_brawa_01:
Nie przesadzaj tak samo bys podchodziła dziecko mam męża i dom kasa w portfelu jest to co mam narzekać kiedys zaczne widziec z powrotem normalnie :ico_oczko: Raczysko mnie nie nizczy psychicznie a takie oczko to pikuś :ico_oczko:
:ico_spanko: Padam a trzeba wracac do szpitala Marcin do roboty leci :ico_placzek:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 mar 2011, 18:04

Załapał rota wirusa i się odwodnił l
jeju przechodziłam to 3x z Oliwią :ico_sorki: , biedny maluszek. Traz to w zeszłym tyg Adrian wziął już pierwszą dawkę szczepionki na to wirusisko, a 14 kwietnia ma drugą, fakt, że są drogie, ale podobno pomocne :ico_sorki:
Nie przesadzaj tak samo bys podchodziła
nie bo ja to jestem panikara, a Ty dzielna kobitka i tyle :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

07 mar 2011, 18:12

AGnieszka/b] o matko!!!! widzisz mozna miec wszystko. ale zdrowko najwazniejsze i teraz dla was jest to nr 1
ale dzielnie znosisz wszelke chorobska . ja czytajac to jestem przerazona. niedosc ze szpital to jeszcze po koleji cos!!! ale kwestia dni bedzie juz dobrze prawda?
ja na rotawirusy i tak nie szczepie
wcale nie sa takie skuteczne
leona tez nie szczepilam
ale tfu tfu
u nas zadnych chorob wiekszych nie bylo
zadnego szpitala

ot gardlo
raz oskrzela

boze ile te dzieciaczki musza przechodzic

my szczepimy w tym tyg na pneumokoki

to mnie bardziej przekonuje
no i w uk sa obowiazkowe
wiec cos w tym jest

my niedawno wrocilismy
wlasnie zupke jemy
potem pewnie sister wpadnie
i tak 2 godz zostalo juz do kapania dzieci
ale ten czas ucieka
szok

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 mar 2011, 20:12

my szczepimy w tym tyg na pneumokoki
na to też szczepimy :ico_sorki:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

07 mar 2011, 21:48

Cześć mamuśki :)

Agnieszka kochana jeszcze tylko tego Wiktorkowi brakowało aby znów załapał jakieś świństwo? Ciekawe gdzie to podłapał - może w szpitalu jak był poprzednim razem? Taki maluszek a ma takie problemy aż się serce kraja! :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Ale to silny chłopak szybko to zwalczy i znów będziecie w domku!

A tak apropo co to są te rota wirusy bo wszędzie o tym mówią a ja jakoś nie wiem czym one grożą?

I tak w ogóle to potwierdzam że jesteś wielka! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Madziorka Ty jak zawsze zalatana ja przy mojej córci prawie nic nie mogę zrobić jedynie jak ona śpi b jak już się rozbudzi to koniec chce aby cały czas być przy niej, gadać bujać, przytulać ..... jak ją zostawię na kanapie- obłożę poduszkami aby nie spadła to poleży sama z 10 min. albo i nie i jest taki krzyk jakby ją ze skóry obdzierali, jak ją do bujaczka włożę to jest to samo chwilę spokoju i krzyk! Jak ja bym tak chciała aby ona trochę więcej w dzień spała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: a ona więcej nie śpi jak śpi....
Ale za to nocki są super jakby jeszcze tak w nocy było że nie chce spać to ja bym chyba na rzęsach chodziła - ale daje się wyspać mamusi!

My szczepienia będziemy miały w 8 , 10 i 12 tyg. nie wiem na co ale pewnie też na jakieś świństwa!

Wstawiam Wam zdjęcie mojej księżniczki jak skończyła miesiąc!
( a dodam że ta sukieneczka rozmiarowo jest na 2-4mc a na nią już teraz jest dobra :-D :-D :-D :-D :-D :-D Mój mały wielkoludek!

Obrazek

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

08 mar 2011, 12:22

Witam! Adrian ma takie krostki na buźce które utrzymują się już od 2 tyg, na początku myślałam, że to potówki, ale zaczęły wyglądać bardzo brzydko :ico_placzek: , wezwałam wczoraj doktorkę i ona uważa, że to skaza. Ale w jaki sposób jeśli ja jestem na ścisłej diecie :ico_puknij: . Doktorka twierdzi, że to może być uczulenie na jakieś konserwanty będące np w chlebie lub w wędlinie, którą jem :ico_noniewiem: . Kazała smarować to lipobazą, oby przeszło :ico_sorki: .
Ja już nie wiem co jeść :ico_placzek:
A tak apropo co to są te rota wirusy bo wszędzie o tym mówią a ja jakoś nie wiem czym one grożą?
to rodzaj zatrucia jelitowego. Wymioty i biegunka, które mogą doprowadzić do odwodnienia się organizmu :ico_sorki:
Wstawiam Wam zdjęcie mojej księżniczki jak skończyła miesiąc!
prześliczna laleczka, aż mi się przypomniało jak stroiłam moją Oliwię :ico_brawa_01:

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 mar 2011, 13:23

Hej dziewczęta ja tak na szybko. Wiktor już nie wymiotuje ale za to katar i kaszel ma :ico_zly: Lekarka na wizycie powiedziała że tak czy siak bysmy wrócili za słaby antybiotyk :ico_zly: Także z tydzien tam jeszcze poleże! Przynajmniej patologii już nie mam na sali. Nie spie mało jem, i zaczynam znikać a na dodatek Marcin mi nawet życzen nie złożył na dzien kobiet. Własnie.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOBIETKI ME!!! :-D :-D :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość