Awatar użytkownika
deborah83
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2009, 09:14

31 paź 2011, 21:13

Prawda jest taka, ze dopoki sie samemu nie sprawdzi, to nie mozna byc niczego pewnym. Triada uwazana jest za jedno z najlepszych biur - moja ciocia lata z nimi od lat kilka razy w roku i jest zachwycona, ale z kolei moja przyjaciolka byla z nimi ostatnio wlasnie w Egipcie i zdecydowanie odradzala biuro. Podobnie z Funclubem, czesc narzeka na dojazd autokarem i stad te negatywne opinie, a z kolei innym to kompletnie nie przeszkadza - w tym mnie. Jednym slowem sprobuj, wazne tylko - sprawdz opinie hoteli, biura raz zawioda, raz okaza sie niezastapione:))

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

06 lis 2011, 18:17

Autorka postu powyżej ma rację, zdecydowanie najważniejsze jest to, aby posłuchać co mówią znajomi, najlepiej przepytać więcej osób, warto także wykorzysać swoje kontakty szczególnie jeśli znamy osoby pracujące w branży turystycznej. Ja osobiście mam znajomą i ona zwykle doradza mi korzystanie z link został usunięty przez obsługę forum bo strona posiada oferty wszystkich liczących się biur w naszym kraju.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2011, 08:23 przez Madziula24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
deborah83
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 19 paź 2009, 09:14

07 lis 2011, 23:44

Otoz to! wg mnie dobrym biurem podróży jest Funclub, natomiast Oasis np odradzam, ale prawda jest taka, że dopóki na własnej skórze się nie przekona o danym biurze i jego organizacji wycieczek tudziez wakacji to nie mozna sie uprzedzac:) Ja przyznam, ze u mnie bardzo wazna jest cena, dlatego ze przy trzyosobowej rodzinie koszty mnoza sie na potege, a szczegolnie, gdy jedzie sie z malym dzieckie:)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

08 lis 2011, 20:21

Mi się podoba oferta Itaki, chętnie bym pojechała do Egiptu, ale teraz, zimą, zbyt duży upał też nie jest fajny, ale teraz musi tam być idealnie, szczególnie kiedy u nas zimno i mgła całymi dniami :/

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

13 lis 2011, 17:09

Racja, tam jest bajecznie teraz w porównaniu do tego, co musimy przeżywać u nas. Ofert jest wiele, trudno się zdecydować, szczególnie jeśli dużą wage przykładamy do hotelu, w jakim będziemy przebywać, posiłków i róznego rodzaju atrakcji. Najlepiej jest powierzyć siebie dobrym biurom, po co się stresować na zapas. Ja bym chyba wybrała Tui, polską Triadę, bo to biura sprawdzone przez moich najblizszych.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

20 lis 2011, 17:34

Mi się podoba oferta Itaki, chętnie bym pojechała do Egiptu, ale teraz, zimą, zbyt duży upał też nie jest fajny, ale teraz musi tam być idealnie, szczególnie kiedy u nas zimno i mgła całymi dniami :/
dokładnie tak. teraz to idealny czas na odpoczynek, zwiedzanie. Nie miałam okazji zapuścić się na południe także i Grecja i Egipt to dla mnie zagadka, wręcz egipska zagadka :) Marzy mi się wielbłąd, pustynia, piramidy :)

Madziula24
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 wrz 2011, 14:50

29 lis 2011, 22:04

Hmm, ale bym sobie poleżała na rozgrzanym piasku pod parasolem... marzenie, póki co przeglądam oferty biur podróży, licząc, że znajdę coś fajnego.

belle zebuba
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2011, 19:10

27 gru 2011, 17:27

Egipt stoi teraz całkiem nieźle, jak chociażby link został usunięty przez obsługę forum
Ale najlepiej cenowo teraz Cypr wygląda, nie korci Was dziewczyny? Też piekna pogoda, a ceny link został usunięty przez obsługę forum
A niech mi ktoś powie, że nie jest pieknie...
Obrazek
Ostatnio zmieniony 27 gru 2011, 21:43 przez belle zebuba, łącznie zmieniany 1 raz.

Malyna
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 190
Rejestracja: 29 kwie 2010, 10:30

29 gru 2011, 11:55

potwierdzam, dobry czas na wykup wycieczki w te rejony. Przed snem przeglądam sobie katalog Itaki, jeszcze te zdjęcia i kolory.... aż nie chce się następnego dnia wstawać do pracy...

Wuzetka102
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 23 maja 2012, 20:33

23 maja 2012, 20:42

Trochę odświeżę temat... Jakie w tym roku polecacie biura? Egipt korci, korci Kreta... Wszystko korci. Urlop już czas planować a tak naprawdę jeszcze nic nie wiem...
Czemu nie polecacie Triady? Ja zewsząd słyszę same dobre opinie - i z tego co się orientowałam to jest to jedno z lepszych i dobrze ubezpieczonych biur podróży.
I jeszcze jedna kwestia - czy małe dziecko (24 miesiące) nie jest zbyt małe na taką podróż? Trochę się boję - zmiana klimatu, te wszystkie choróbska, samolot...

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość