meggi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 cze 2012, 09:58

06 cze 2012, 10:14

Proszę was taki szampon to jakaś totalna ściema. Nigdy w coś takiego nie uwierzę! Nie da się umyć włosów bez skóry głowy, która powoduję to całe zanieczyszczenie. Moim zdaniem lepiej poświęcić rano 2 godziny, wstać wcześniej i w normalny sposób umyć głowę.

lilo

06 cze 2012, 10:38

Moim zdaniem lepiej poświęcić rano 2 godziny, wstać wcześniej i w normalny sposób umyć głowę.
Mi umycie włosów rano zajmuje maksymalnie 15 min, 5 min mycie, potem 10 modelowanie :ico_oczko:
2 godziny wcześniej w życiu bym nie wstawała dla włosów :ico_haha_01:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

06 cze 2012, 20:50

Moim zdaniem lepiej poświęcić rano 2 godziny, wstać wcześniej i w normalny sposób umyć głowę.
Mi umycie włosów rano zajmuje maksymalnie 15 min, 5 min mycie, potem 10 modelowanie :ico_oczko:
2 godziny wcześniej w życiu bym nie wstawała dla włosów :ico_haha_01:
O tym samym pomyślałam :ico_haha_01:

Mantra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 26 lip 2012, 12:39

17 sie 2012, 13:08

Rozumiem suchy szampon na awaryjne sytuacje, ale to maksymalnie raz w miesiącu!
Co do tłustych włosów - sama mam ten problem - to suchy szampon jedynie zaogni problem.
Wszelkie drogeryjne szampony, których używałam np. Elseve, Schauma i Timotei, a nawet dostępny w aptekach BioWax tak wysuszały skórę, że powodowały podrażnienia i łupież, więc koło problemów z włosami się zamykało.
Wydaje mi się, że szampon do włosów trzeba dostosować indywidualnie. Do moich tłuściochów używam szamponu z glinki zielonej Cattier (tutaj opis produktu - jest ekologiczny) jest bardzo delikatny i przyjemnie, choć nienachalnie pachnie, więc nie ma konfliktu z perfumami.
A co do suchego szamponu raz jeszcze - może przynieść więcej szkody niż pożytku.
Domowym sposobem na podobny efekt jest "przetrzepanie" włosów odrobiną mąki, która również zaabsorbuje "tłuszcz".

kaktusiak
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 27 paź 2012, 13:05

Re: szampon suchy na tłuste włosy

09 gru 2012, 10:05

Fajne produkty do pielęgnacji każdego rodzaju włosów są tutaj : http://fajnepaznokcie.pl/ używałam wiele razy i jestem bardzo zadowolona :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość