Wasz ulubiony sklep Internetowy to :

link usunięty przez obsługę forum
5%
2
ASOS
5%
2
OTTO
Brak głosów
0
BON PRIX
9%
4
INNY (napiszcie w poście jaki?)
81%
35
 
Liczba głosów: 43
krecik_ja
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 01 gru 2011, 19:20

02 gru 2011, 18:23

Witam!
Też od czasu do czasu kupuję sobie ubrania w sklepach internetowych. Na jesieni zdażyło mi się "zdobyć" kurtkę podszytą polarkiem po cenie promocyjnej - jestem zadowolona z zakupu.
Z resztą w e-sklepach kupuję nie tylko ubrania, również kosmetyki bez konserwantów.

E-lejdis
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:05

02 sty 2012, 16:37

Ja mam kilka takich sklepów,ale z reguły patrzę na liczbę pozytywnych komentarzy. Im jest ich więcej,tym lepiej bo wtedy sklep jest solidny i godny zaufania.

gorzka idiotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 12 maja 2011, 15:16

04 sty 2012, 11:31

Hej, najczęściej zakupy robię w necie albo w używkach (bo można niepowtarzalne rzeczy znaleść). Nie ukrywam, że z reuły korzystam z dużych internetowych sklepów, takich jak Halens, Bon Prix. Nie stronię jednak od tych mniejszych, jak e-lady, soyelle czy butyk bo i ceny są czasami ciekawe i rzeczy niesamowite. Wybór sklepu zależy też oczywiście od tego, czego w danym momencie szukam.

nany
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 lis 2011, 11:47

TYRO sklep z biżuterią

05 sty 2012, 14:11

A ja uwielbiam kupować w TYRO. Jak zawsze profesjonalna obsługa. Kupowałam ostatnio biżuterię na święta i o dziwo przesyłka przyszła po dwuch dniach ( mimo że szła pocztą polską) . Po raz kolejny dostałam kupon rabatowy na 30% :ico_szoking:

Biżuteria przepiękna i ceny dostępne dla każdego. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Vero-Vila
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 20 sty 2012, 22:34

27 sty 2012, 14:51

Sklepy internetowe oferują nam coraz więcej, coraz atrakcyjniejsze ceny oraz towary. Nie ma co się oszukiwać, że większa frajdę sprawia nam buszowanie po sklepach internetowych. Decyzją są bardziej przemyslanie i zakupy bardziej cieszą.

dewera
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 08 lis 2010, 13:52

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

15 paź 2012, 17:27

dzięki za linki, rzeczywiście fajne sklepy ;) ja od siebie mogę polecić link usunięty przez obsługę forum z bielizną triumpha ;) sklep partnerski ale mają więcej wyprzedaży niż w stacjonarnych butikach ;)

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

26 paź 2012, 15:15

Jeśli zakupy online to najczęściej przez allegro, chyba, że tam czegoś nie ma, albo gdzie indziej jest taniej ;) Jeszcze zdarzyło mi się zamawiać ze sklepów sprzedających rzeczy handmade.
Oferta Asosa bardzo mi się podoba, ale moja figura jest nieproporcjonalna dlatego boję się tyle wydać, a potem być niezadowoloną :(

Zuzia888
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lis 2012, 17:22

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

11 lis 2012, 18:14

ja robiłam ostatnio w japstyle i jestem zadowolona, jakoś ok i cena też

olafashion
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 11 lis 2012, 09:55

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

12 lis 2012, 13:33

przez długi czas kupowałam buty w deezee, jednak ostatnio trafiła mi się bardzo niewygodna para - kupiłam szpilki, które okazały się być źle wyprofilowane i nie tyle stopa ale całe ciało leciało do przodu. założyłam je dosłownie raz na kolacje ze znajomymi i niestety przed wyjsciem na miasto musiałam wrocic do domu i zmienic buty, bo nie dało się w nich zrobić kroku. Później przyszła taka dłuższa rekleksja, zeby nie kupować butów wyższych niż 10 cm (tamte miały chyba z 15 cm obcas i 4-5 cm platformy). Wiem, że to dość popularny sklep, ale coraz częściej słychać że mają buty bardziej do siedzenia niż chodzenia.

asap
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 20 lis 2012, 11:35

Re: Wasze ulubione sklepy internetowe :)?

20 lis 2012, 11:38

Kiedys kupowalam na alegro ale w koncu pare razy trafilam na stare i zniszczone ciuchy.
Buszuję po sklepach internetowych i staram sie znalezc cos w przystepnej cenie i ladnego. Ostatnio na przyklad wpadlam na Swetrowo.pl
Na dzien dobry kupiłam sweterek dla chlopaka a sobie sukienkę.
Jestem z niej MEGA zadowolona i uwazam ze to swietny traf.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość