cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

10 paź 2011, 19:12

dzięki ja nigdy jeszcze tak nie brałam tabletek zawsze miałam pewnosć że mam @.

[ Dodano: 25-10-2011, 09:41 ]
kami111 dowiedziałaś się czegoś?

to_ja
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 07 lis 2011, 00:19

04 sty 2012, 00:47

Ludzie słuchajcie swoich lekarzy oni na prawdę wiedzą co robią, jeśli mówią, że brać to brać:)

vantiel
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 26 maja 2021, 22:45

Re: brac czy nie brac tabletki???

29 maja 2021, 18:24

ja uzywam diafragma caya wkladkii dopochwowej i nigdy nie bylam tak zachwycona. polecam

Ewunianet
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2021, 20:18

Re: brac czy nie brac tabletki???

06 lip 2021, 20:46

poczytajcie sobie ulotkę antykoncepcji hormonalnej, skutki uboczne prawie jak przy chemii na nowotwory

RTchema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 24 sie 2021, 23:32

-

12 wrz 2021, 09:17

Hmm, pewnie większości z was problem wyda sie dziwny...ja sama za bardzo nie wiem czy powinnam go aby na pewno umiescic w tym dziale ale chodzi o tabetki wiec zdecydowałam ze tutaj napiszę....Chodzi o to że przez blisko 5 miesięcy nie brałam tabletek anty poniewaz przechodziłam badania hormonalne, aby dowiedziec sie co jest powodem tego ze nigdy nie miałam regularnych okresów....cylke po 70 dni...Teraz okazało sie, że hormony są ok wiec endokrynolog tu nie pomoze, jest to sprawa dla ginekologa, wiec za pewne ginekolog przypisze mi tabletki anty a potem gdy bede chciała miec dziecko bedziemy starac sie zrobic tak aby te okresy były regularne....problem w tym, ze ja wcale nie chce brac tych tabletek...No i wcale nie chodzi o to, że lekarz mi bedzie je wmuszał...cchodzi o mojego faceta....on uwaza ze wezme te tabletki i znów bedziemy mogli kochac sie jak kiedys...tyle ze ja wcale nie mam na to ochoty...zawsze miałam niskie libido i jakos nie czułam ogromnj potrzeby zeby uprawiac seks....Tylko jak to powiedziec facetowi???

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: brac czy nie brac tabletki???

29 gru 2021, 14:17

Nie wiem, ale staram się nie dopuścić do ciąży, biorę od 2 lat tabletki vines i nie zawiodły mnie nigdy, też kiedyś miałam nieregularne miesiączki ale tabletki idealnie to wyregulowały, a libido mam wrażenie że się nawet po nich zwiększyło

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość