Joipena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 23 gru 2011, 17:41

Re: Ploteczki o Villas

18 sty 2012, 15:22

Śledzicie na bieżąco, co dzieje się po Jej pogrzebie? I co sądzicie o całym zamieszaniu wokół pogrzebu naszej divy? Na kilku portalach podawane są informacje, że z kosmyków Jej włosów będą robione Diamenty Pamięci, dwa, z czego jeden zostanie wystawiony na aukcję - a kasa z licytacji będzie z kolei przeznaczona na pomnik dla Villas. Ja uważam, że generalnie idea jest dobra, bo jednak znana i ceniona artystka zasługuje na szczególną formę upamiętnienia, i denerwuje mnie, że po Jej śmierci robi się tyle szumu o sprawy rodzinne, zamiast skupić się na Jej uczczeniu...
Zawsze tak jest, że po czyjej śmierci robi się wielkie afery dotyczące życia danej osoby - tak działa mechanizm plotki ;) Tego raczej nie jesteśmy w stanie zmienić, można jedynie zająć indywidualne stanowisko, które to ignoruje i nie zwraca na to uwagi ;) A diamenty? Cóż, to zupełna nowość w naszych polskich realiach, sama jestem ciekawa, jak to się rozwinie

Awatar użytkownika
obcasiczek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 02 gru 2011, 12:33

18 sty 2012, 22:52

Ja tez prawde mówiąc. Ale tak w ogołe to bardzo mi jej szkoda.... Nieszczesna kobieta...

Awatar użytkownika
basimma
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 26 wrz 2011, 13:00

28 lut 2012, 13:21

Rozwinęło się to tak, że w końcu powstały te diamenty pamięci, widziałam w Uwadze na początku o tym mówili, rodzina była bardzo wzruszona, syn Villas był mega rozemocjonowany... Dla nich to na pewno wielka rzecz.

Katarynka100
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 15 lis 2012, 15:53

Re: Ploteczki o Villas

17 lis 2012, 17:27

teraz sprawa w sądzie przeciwko jej opiekunce,ciekawe jaki będzie wyrok.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość