myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

23 wrz 2007, 19:09

fajnym prezentem jest album na zdjecia teraz te albumy sa piekne i fikusne

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

18 kwie 2008, 19:49

A my daliśmy złoty łańcuszek i pieniądze,niech rodzice sami kupią co im potrzebne :ico_oczko:

kokusia31
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 03 lut 2009, 19:42

03 lut 2009, 19:58

Nasza córka trzy lata temu dostąwała głównie pieniądze i za to co uzbieraliśmy kupiliśmy aparat cyfrowy i kamerę i dzięki temu ma masę zdjęc i filmów :-D
A za tydzień mamy chrzest młodszej córki. Zobaczymy jakie tym razem będą prezenty..

Paulina111
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2009, 15:46

05 maja 2009, 13:15

mój maly dostał nianie elektroniczną, zestaw pościeli feretti, podgrzewacz, jakieś ubranka, koc gruby, pieniądze na rotawirusa, łyżeczkę posrebrzaną z grawerem,medalik do powieszenia. mamy liczne rodzeństwo wiec prezentów było dużo. ja sie bardzo cieszyłam bo było to namacalne i przydatne na długo. pościel sprawdza się rewelacja a że mamy pietrowy dom to bez niani ani rusz. sama kasa szybko by sie rozpłynęła. ja jestem za dawaniem rzeczy praktycznych!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

05 maja 2009, 14:56

chrzestni pytali się nas co chcemy dla Hani,więc mama chrzestna kupiła jej album "mój pierwszy roczek" bardzo mi się to podobało a sama nie miałam okazji jakoś kupić,a chrzestny kupił złoty łańcuszek z matką boską z włoskiego złota czy jakoś to się tak nazywa i oboje dali jeszcze po 100 zł :-D od innych dostała jeszcze właśnie tą łyżeczkę,smoczek i biblię dla dzieci,no i pieniądze i oczywiście cała kasa poszła na Hanię,bo skoro to pieniądze dla niej to kupiliśmy jej potem ciuszki,zabawki no i różne inne potrzeby dla niej sprzęty :ico_brawa_01:

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

06 maja 2009, 20:48

Wydaje mi się, że ładne kolczyki nie są złym pomysłem:) W kwestii łańcuszka, to może bardziej pasuje na Komunię. Może ciekawym prezentem byłaby foto-książka? Ostatnio dużo o niej słyszałam. Kolega wspominał nawet, że znalazł miejsce w sieci, gdzie się tym zajmują, na superfoto.pl. To taka ponadczasowa pamiątka:)

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

07 maja 2009, 23:29

Maya dostala glownie pieniadze ktore leza i czekaja az dorosnie i zrobi z nimi co uwaza za stosowne...a z namacalnych rzeczy aniolka-chcialam takiego ktorego by widziala,na szafeczce stoi a Maya go podziwia....a no i kolczyki i bransoletka ze zlota...to akurat najmniej mi sie podoba...kolczyki nie w moim guscie a bransoletka ze zle napisanym imieniem Mayci :ico_oczko: ale to jej prezenty i maja byc dla niej pamiatką..moze jej sie beda podobaly :-D :ico_sorki:

Awatar użytkownika
catherinepd
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2018
Rejestracja: 23 gru 2008, 22:07

09 maja 2009, 11:19

Tak sie zastanawiam po co niemowlakowi złoty łańcuszek albo bransoletka??? Chyba taki prezent byłby bardziej odpowiedni na Komunię?!
Moja córeczka dostała wiele ciuszków, złote kolczyki (na które jeszcze poczeka) oraz pieniądze, za które m.in kupiłam nosidło Mei Tai i w którym Emilka uwielbia być noszona a także chustę Nati.
Kiedy ja zostałam chrzestną bratanicy to zapytałam sie wprost bratu i bratowej co potrzebowali by dla dziecka, a ponieważ nie mieli całej wyprawki dla niemowlaka to kupiłam im m.in pościel i poszewki do łóżeczka.
Moze dobrym pomysłem jest założenie lokaty (oczywiście jeśli stać na to np. chrzestnych) w banku i dziecko jak ukończy 18 lat będzie miało np. na studia czy jakiś wyjazd/wycieczkę?

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

14 maja 2009, 14:21

Ja i mąz jesteśmy chrzestnymi ( będziemy chrzciny w czerwcu) i kupiliśmy szatkę świecę pamiątkę oraz medlaik złotym matki boskiej z wygrawerowaną datą chrztu a do tego coś małego jeszcze dokupimy i zastanawiam się nad biblią :ico_oczko:

brocante-99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2009, 10:20

28 wrz 2009, 11:11

Moja chrześnica (córeczka siostry) miała w połowie sierpnia chrzciny i kupiłam jej też złoto - taki medalik z aniołem, żeby jej strzegł: link został usunięty przez obsługę forum do tego jeszcze łańcuszek, a na medalionie wygrawerowałam datę i jej inicjały. Bardzo mi się spodobał ten komplet. Ja na swoje chrzciny (uuuu kiedy to było :ico_oczko: ) dostałam też medalion i mam go do dzisiaj. To super pamiątka, która zostanie na lata (o ile jej nie zgubi :ico_haha_01: )
Ostatnio zmieniony 11 paź 2011, 15:35 przez brocante-99, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość