Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

31 paź 2007, 21:44

No ale temat :-D ja dla tych którzy mnie znają chyba nie muszę pisać do jakiego czasu bym sie przeniosła bo byłby to dzień w którym sie dowiedziałam ze jestem w ciąży z Bartkiem i totalnie bym wszystko zmieniła tak aby mój synek sie urodził cały i zdrowy ale powstaje pytanie w mojej głowie czy gdybym to zmieniła to miałabym dzisiaj Oliwke????Czasami wydaje mi się że w moim życiu wszystko dzieje się tak żeby umrzeć ze szczęściem w głowie....więc czy trzeba coś zmieniać jestem teraz mądrzejsza doświadczona z bagażem cierpień ale mam dla kogo żyć i wiem jak pomagać innym a to dla mnie cenne :-D

Awatar użytkownika
stokrotka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 16 mar 2007, 22:04

01 lis 2007, 01:46

w tej chwili nie mogę narzekać, jeśli chciałabym się cofnąć w latach, to tylko po to , żeby np. przeżyć jeszcze raz swój ślub, narodziny dzieci (ale jak już po było po wszystkim :) )
Teraz dzieci już odchowane od pieluch, więc jest dobrze jak jest teraz.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

14 lut 2008, 01:06

ja jeśli bym mogła cofneła bym czas do dnia ślubu i gdybym miała ten rozumek i te doświadczenia co dziś , pokierowała bym swoim życiem troszkę inaczej i wydaje mi się , ale tylko wydaje, że mogłabym być szczęśliwsza i wiele gorzkich dni by mnie omineło , ale z drugiej strony jak bym wiedział wtedy co to wiem teraz , napewno wiele rzeczy zrobiłbym inaczej doroślej , ale czy to dało by mi tyle radości i beztroski ?????.......chyba nie dlatego karzdy musi uczyć się na własnych błębach i nie może sięcofać i wybierać z życia tylko dobrych chwil....................zresztą byłoby nudno :ico_oczko: :ico_haha_02:

BASIA.J
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 23 mar 2009, 15:03

25 mar 2009, 16:59

... nie przeniosłabym się. Teraz jest o wiele lepiej niż w przeszłości, i nie chcę tego zmieniać. Jest dobrze jak jest.

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

25 mar 2009, 17:54

Ja bardzo chcialabym sie cofnąć w przeszłość do moich 16 lat i do tej dyskoteki na ktorej poznalam mojego ex męża. 6 lat z nim zmarnowalam. Jedyne co dobrego mi pozostalo to to ze mam Zuziaczka :ico_sorki:

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość