janeczka25
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 07 lip 2017, 18:43

Re: O sukienkach ogólnie

07 lip 2017, 18:46

Ja uwielbiam sukienki, ostatnio cudowną czerwoną Pin up kupiłam w butiku Wyjątkowe sukienki na Facebooku :) Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: O sukienkach ogólnie

12 lip 2017, 15:38

Może też warto pomyśleć nad dodatkami do takiej sukienki? Na przykład biżuteria, która idealnie by się z nią komponowała

swistaszka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lip 2017, 11:28

Re: O sukienkach ogólnie

14 lip 2017, 11:53

ja bardzo lubię długie sukienki, jestem niewysoka a one mnie trochę wyciągają ;) ale nie zawsze są praktyczne i nie na kazda okazje da sie załozyc

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: O sukienkach ogólnie

21 lip 2017, 09:43

A jak wybieracie dla siebie sukienki? Korzystacie z jakiś zaufanych źródeł? Ja lubię być na bieżąco z najnowszymi trendami i dlatego sięgam po takie rady jak te na http://maxmag.pl/jak-dobrac-sukienke-wyjsciowa-do-okazji-przyklady/ i dzięki temu, wiem co aktualnie jest najbardziej pożądane, jak wybierać sukienki stosownie do figury i okazji oraz gdzie szukać dobrych sklepów.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: O sukienkach ogólnie

31 lip 2017, 07:59

Teraz latem polecam raczej zwiewne i krótsze sukienki, na takie upały jakie mamy za oknem, będą niemal idealne :) Dodatkowo chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru odpowiedniego obuwia na lato, zapraszamy :)

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: O sukienkach ogólnie

12 gru 2017, 11:53

A ja zakochałam się w sukienkach sportowych, takich jak w tym artykule http://mangopress.pl/sukienki-sportowe- ... la-sportu/ , są bardzo wygodne, nie gniotą się i można w nich spokojnie chodzić na co dzień. Pasują do nich trampki i baleriny, nie trzeba męczyć się w obcasach, a i tak wygląda się kobieco.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: O sukienkach ogólnie

09 sty 2018, 15:49

Wszystko się zgadza, tylko tak jak pisałam powyżej- takie sukienki to bardzo fajna propozycja na lato plus baleriny czy nawet sportowe trampki:) Zimą i jesienią taka stylizacja nie jest możliwa.

justys321
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 22 mar 2017, 17:04

Re: O sukienkach ogólnie

29 sty 2018, 11:28

Ja ostatnio kupiłam dwie sukienki na polankafashion.com sukienki są bardzo eleganckie z dobrego materiału chociaż mam pewność że posłużą mi na bardzo długo i nie wyjdą z mody. Lubię kupować ubrania, gdzie mam pewność że wytrzymają długo

Inatka93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 07 wrz 2018, 20:57

Re: O sukienkach ogólnie

09 wrz 2018, 17:27

O, sukienki to mój ulubiony temat. W domu mam co najmniej kilkadziesiąt sztuk, od tych kosztujących kilka, po kilkaset złotych. W kolekcji mam modele z marketów, Sukienki Kelly, wyroby markowe, albo w london style. Uważam, że każda kobieta powinna mieć w co się ubrać na wyjątkowe spotkania. Powiedzmy sobie szczerze, że są takie okazje, na które spodni założyć nie możemy.. xD

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: O sukienkach ogólnie

11 wrz 2018, 08:23

O sukienkach przecież można pisać wiele, są bardzo kobiecie i sexy. Rzecz jasna trzeba je odpowiednio dobrać do figury, żeby się sprawdziły. Ostatnio popularnością cieszą się sukienki boho, a widziałam ich sporo na domodi i nie tylko zresztą. Ta jest całkiem ładna:

Obrazek

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość