dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

12 maja 2007, 10:31

jesli na plecach to ja bym stawial na ta sline! ale to tylko podejrzenie!!

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

12 maja 2007, 12:34

no ale wlasnie ponoc w stanach olewczo do wszystkiego podchodza...mam znajoma tam ktora pytala sie lekarza co i jak i kiedy dziecku wprowadzac do jedzenia a on na to "to niech pani sobie poczyta..." a jak w ciazy krwawila tak ze hoho to wyslali ja do domu i nic nie dali nawet...
A co do tego to moze sprobuj ukladac go wyzej -sa teraz takie poduszki dla dzieci typu klin,sama taka dzis zamowilam aby dziecko sie niedajboze zakrztusilo itp...moze i ta slina ale to chyba by kaszlal...moj maly raz tak sie zaniosl w placzu ze nie mogl powietrza zlapac ale jak go podnioslam to od razu minelo..
Najlepiej jednak jakby obejrzal go lekarz.. :ico_noniewiem:

NIKA22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:24

12 maja 2007, 19:54

.... no i tak jak myslałam cytuje słowa lekarza: "wygląda normalnie, a jesli sie zdaza tak jak pani mowi to moze sie czegos wystraszył, albo jakos tak nie bede wiedział do puki tego nie zobacze"... tylko cholera nie ma tego na zawolanie :ico_zly:

[ Dodano: 2007-05-12, 20:01 ]
aaaaaaaaaaaaa mam pytanko w jaki sposób wklejacie tu zdięcia Waszych maleństw? bo ja tez bym tak chciała, a jesli chodzi o komp. to jestem całkiem lewa...

geminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 82
Rejestracja: 23 mar 2007, 13:41

12 maja 2007, 20:37

najlepiej zarejestruj sie na stronie www.fotosik.pl i tam zamiesc swoje zdjecia a potem pobierz kody do zdjecia(jest tam instrukcja co i jak )

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 maja 2007, 21:51

NIKA22, powiedz a nie macie tam polskiego lekarza?Czasem może się trafić...Strasznie olewający są Ci wasi,aż nie mogę w to uwierzyć,że tak mogą lekceważyć czyjeś życie :ico_puknij:
Co do specjalnej podusi to mam taką co pod pleckami jest płaska i rozszerza się ku gurze i jest super.Gabi do dziś nie śpi na zwykłej poduszce,tą mamy z gąbki w pokrowcu na zameczek z frotki.Można ją prać itd...polecam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mischelle22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 196
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:34

12 maja 2007, 22:10

Nika22 a może to odruch moro?

NIKA22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:24

13 maja 2007, 15:28

nie raczej nie wyglada mi to na odruch moro.... i niestety w tej miejscowosci w ktorej mieszkamy nie ma polskiego lekarza, jak narazie nie pozostaje mi nic innego jak cały czas obserwowac małego bo nigdy nie wiadomo kiedy sie to moze powtorzyc:(

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

13 maja 2007, 15:40

NIKA22, ostatnio się dowiedziałam,ze moich znajomych dziecko miało bezdechy bo miało silną anemię,nie wiem jak to się ma do siebie...ich dziecko wylądowało w szpitalu bo zamiast mu mleko modyfikowane podawać,bo zawiera żelazo to oni zwykłe od krowy i wątróbkę :ico_puknij: dziecko ma 6 miesięcy :ico_puknij: Może poproś o skierowanie na badanie krwi :ico_noniewiem: Ci moi znajomi nie nadają się na rodziców ale ta anemia u ich dziecka właśnie tak się obiawiała ...

NIKA22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 mar 2007, 19:24

16 maja 2007, 11:06

nie nie ja mu podaje tylko modyfikowane mleko:) miał robione badania krwi 2,5 miesiaca temu ale jeszcze na oczy nie widziałam wynikow, a na sile nie moge zrobic powtornych badan bo cytuje lekarza: "nie widze takiej koniecznosci, wyglada normalnie"... jak narazie jest dobrze, nic sie nie dzieje, ale tak jak pisałam wczesniej nigdy nie wiadomo kiedy to nastąpi nic wczesniej tego nie zapowiada...:(

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

16 maja 2007, 13:44

ja bym tych twoich lekarzy @@%^&$%@!!!!!!!!!!! :ico_zly: ja rozumiem u doroslego..ale zeby dziecku nie pomoc?? :ico_nienie: :ico_zly:

Wróć do „Zdrowie dziecka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość