ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

01 paź 2014, 13:43

A może ktoś napisze jak kształtują się ceny fotografów ślubnych,czego można się spodziewać? Bo z tego co wiem to nie jest tania opcja,zgadzacie się ztym? Im więcej opinii tym oczywiście lepiej.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

28 lis 2014, 18:39

Nie słyszałam nic o tej firmie... Jeśli chodzi o fotografię ślubną to polecam fotografa ślubnego z Krakowa Pana Michała. Robi piękne zdjęcia w trakcie ceremonii, na weselu, a także w plenerze. Korzystałam z jego usług i jestem bardzo zadowolona. Mam piękną pamiątkę ślubną! Bardzo miły i kontaktowy człowiek z pasją. Zdecydowanie polecam.

veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

24 gru 2014, 12:41

Jeśli chodzi o Katowice, to ja bardzo ładne zdjęcia widziałam od Fotografia ślubna Katowice u kuzynki, całkiem niedawno. Może komuś się przyda opinia.

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

28 sty 2015, 10:12

Ja również mieszkam na Ślasku. Zdjęcia na moim ślubie wykonywał ten fotograf:
http://www.iriscream.pl/
Byłam naprawdę zadowolona. Zresztą nie będę tutaj szczegółówo pisać ponieważ wystarczy zerknąć sobie chociażby na ich portfolio. Jakie mają tam obecnie ładne zdjęcia.
Jest to profesjonalna firma.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

30 sty 2015, 13:09

Wszystko fajnie ale nikt jak do tej pory nie odpowiedział na moje pytanie: jak kształtują się ceny? Bo każda z Was wymienia firmy,a przecież jeżeli korzystałyście z ich usług to możecie zdradzić jak się przedstawiają.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

06 lut 2015, 15:19

Jeśli chodzi o zdjęcia ślubne w Warszawie to ceny za najtańsze pakiety w profesjonalnym studio zaczynają się już od 1000 złotych. Jeśli chcesz coś więcej niż sesja i kilkadziesiąt fotek, to musisz zapłacić odpowiednio więcej, a za wideofilmowanie pewnie dodatkowo z 500 jak nie lepiej. My mieliśmy tylko fotografa i kosztowało to razem z sesją 1500 złotych. Zdjęć nie było dużo, ale za to były bardzo dobrej jakości, bo woleliśmy iść w jakość a nie ilość.
Znając życie w innych miastach może być taniej, chociaż chyba teraz nie ma zbyt dużych różnic. Oczywiście możesz sobie wynająć jakiegoś domorosłego fotografa za kilkaset złotych, ale ja bym tak nie ryzykowała, bo można skończyć bez pamiątek.

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

14 maja 2015, 13:55

Skoro mowa o dobrych i godnych zaufaniach firmach we Wrocławiu to polecam także nasz sklep jubilerski ZlotaLinia,to nasza rodzinna tradycja więc znajdziecie tutaj biżuterią najwyższej jakości.

evka9
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2015, 18:50

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

15 maja 2015, 18:57

Ja znam,. Polecam!!!

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

03 cze 2015, 09:38

Ja pierwsze słyszę o tym.

semirka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 204
Rejestracja: 07 paź 2014, 10:31

Re: Fotografia ślubna ProAction, czy ktoś zna?

24 sie 2015, 09:57

Też nie kojarzę, ale tez nie korzystam z tego typu usług!
Zazwyczaj sama wykonują zdjęcia i zamawiam takie fotograficzne gadżety jak: ramki, obrazy na płótnie... na Fotkom.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość