Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

16 mar 2007, 09:56

Wrócimy do gorsetów i tali osy :-D i będziemy mdleć :-D to takie kobiece i romantyczne :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 mar 2007, 12:42

Już sobie wyobraziłam jak mąż mnie sznuruje w takim gorsecie :ico_smiechbig: ale by miał radochę tak mnie ściskać :ico_smiechbig: Ale brzucholka to będę musiała chyba czymś ścisnąć, bo znowu będę miała takiego wiszącego flaka :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

16 mar 2007, 12:57

Sikorka pisze: Ale brzucholka to będę musiała chyba czymś ścisnąć, bo znowu będę miała takiego wiszącego flaka :ico_smiechbig:

A ja mam flaka :-D

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 mar 2007, 13:45

Oj napewno nie takiego jak ja miałam po pierwszym porodzie :ico_smiechbig: Tu chuda taka jak zawsze, a z przodu taki pusty wiszący worek :ico_smiechbig: taki już urok tych moich wielkich brzucholków.

A dziś mam to zebranie, oj ciekawa jestem co znowu wymyślą Ci rodzice. U nas ludzie są naprawdę dziwni. Najpierw były afery o strój komunijny, bo nie wszyscy rodzice godzili się na alby, a ksiądz chciał, żeby właśnie takie stroje były, no i pretensje na cały świat, nawet oskarżyli księdza, że biznes robi na tych strojach.
Teraz kłótnie o godziny komuni, bo u nas jest pięć klas i dzieci z jednej wiejskiej szkoły, więc komunia na trzech mszach o 9.00, 10.30 i 12.00 i oczywiście niektórym godziny nie odpowiadają więc do proboszcza delegacje chodzą, nawet plotkę słyszałam, że ktoś skargę do biskupa napisał. :ico_olaboga: Czy Ci ludzie nie mają większych problemów. Uwielbiam swoje miasteczko, ale ludzie czasami zachowują się tu jak :ico_puknij: :ico_zly:

Awatar użytkownika
dorek
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 235
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:44

16 mar 2007, 15:32

u nas było 5 klas ale zredukowali do czterech, ale zawsze ida na jednej mszy wszyscy,
no i mamy 20.05 o 9.30

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

16 mar 2007, 15:38

My mamy mały Kościółek więc wszystkie dzieci = rodzina by się nie zmieściły.

Jakiś mam dziś kiepski humor, taka jakaś rozdrażniona jestem, czekam na syncia i idziemy na spacer, potem zebranie, a potem ciasto będe piekła, jak się czymś zajmę w końcu to może mi się humor poprawi.

Awatar użytkownika
fufi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1015
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:38

19 mar 2007, 19:43

Hej dziewczyny, moja córcia tez ma komunię. Ale ja jestem we Włoszech i wszystkiego dopatruje moja mama. Chodzi z Kinią na spotkania, razem sie uczą- a jest tego od groma. U Was tez taki nawał materiału? Nie myslicie , ze to przesada? Są alby, zeby było jednakowo. Juz dawno kupione. Teraz szukam czegos dla siebie i na przebranie dla małej. Do Polski przyjadę dopiero na 2 dni przed komunia, zdaze do fryzjera i to wszystko. Dobrze , ze mam najkochańszą mamusie na świecie, bo bez niej...... A tak w ogóle to dużo ludzi zapraszacie? Jak to teraz jest? Bo tam skad ja w Polsce pochodze to ostatnio małe wesela widziałam.....

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

20 mar 2007, 11:33

witaj fufi :ico_haha_02: ja robie małe przyjecia,chrzesni,rodzice i dziadki na wiecej nie znajde miejsca w domu,chyba ze ich na podworku posadze :ico_oczko: coraz bardziej sie spinam ta komunia :ico_olaboga: a tak z innego tematu to jade dzis z matim na casting bo chca zeby grał w detektywach :ico_szoking: zobaczymy czy cos z tego wyjdzie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 mar 2007, 12:41

To fakt, że niektórzy moim zdaniem przesadzają z robieniem imprez komunijnych. U nas też będzie skromnie, dziadkowie, rodzice, chrześni. mam małe mieszkanko więc i tak będzie ciasno ,a co dopiero jak maleństwo pojawi się na świecie wcześniej :ico_olaboga:
Co do nauki to nie ma u nas tego dużo, aż się sama dziwię, bo pamiętam, że ja się chyba więcej uczyłam.

Edit to trzymam kciuki, żeby Mateuszowi się udało!!!!! Mam nadzieję, że się pochwalisz!!!!

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

20 mar 2007, 12:48

jasne ze sie pochwale :-D

Wróć do „Szkolniaki fajne dzieciaki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość