Awatar użytkownika
CoCosanka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 147
Rejestracja: 23 maja 2014, 12:36

Re: Gdzie na wakacje?

16 cze 2014, 15:38

Ja już oderwałam od rzeczywistości bo w Świnoujściu mieszkam od niedawna gdyż przeprowadziłam się tutaj z warszawy. Co do zakopanego gorąco polecam bo sama byłam tam już nie raz :) życzę miłego wypoczynku.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Gdzie na wakacje?

18 cze 2014, 08:02

A my z mężem skorzystaliśmy z ofert last minute w tym roku - czerwiec jest bardzo dobrym miesiącem ponieważ wakacje sa niedrogie. Oczywiście warto jest szukać i ciągle zaglądać ponieważ ciekawe oferty ciągle pojawiają się i znikają ;)
Fajne są takie wyszukiwarki: http://wakacyjnaturcja.pl/ - my właśnie za pomocą tej strony znaleźliśmy świetną ofertę wylotu do Turcji za 1200 zł za osobę z all inclusive w hotelu 4* ;) Nemniej w przyszłym roku polecę chyba jednak w maju bo w czerwcu były tam tropikalne upały.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Gdzie na wakacje?

24 cze 2014, 09:09

Mi udało się znaleźć bardzo fajny pakiet wakacyjny na http://www.aquariusspa.pl/pl/oferta-specjalna-hotelu-aquarius-spa/wakacje-w-kolobrzegu więc w tym roku jadę na tydzień do Kołobrzegu zupełnie sama:) Mąż stwierdził, że przyda mi się odrobina relaksu w SPA i zabiera dzieciaki do Zakopanego a ja ruszam nad morze:) nie mogę się już doczekać tych wakacji:D

kamila441
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 25 cze 2014, 17:58

Re: Gdzie na wakacje?

25 cze 2014, 18:38

ja planuje na polskie morze;)

swiadoma
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 21 gru 2013, 17:19

Re: Gdzie na wakacje?

16 lip 2014, 01:12

Dziewczyny, a co powiecie na wyjazd na wakacje do Grecji? Jak słucham w TV to okazuje się, że wyjazd nad Bałtyk jest z roku na rok droższy, i taniej można kupić wycieczkę. Zaczęłam szukać w sieci i pod wpływem informacji w telewizji zaczynam zastanawiać się nad wyspami greckimi. Teraz jest to ponoć najpopularniejsze miejsce wśród Polaków. Którą z wysp byście wybrały?

kiranka87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 15 lip 2014, 13:59

Re: Gdzie na wakacje?

22 lip 2014, 15:57

Polskie morze jest niestety bardzo drogie, zwłaszcza jak porówna się standardy. Warto jeździć i poznawać nowe miejsca :) Ja byłam już w Egipcie, Tunezji, Hiszpanii, Włoszech, teraz marzy mi się głębsza Afryka :D

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Gdzie na wakacje?

24 lip 2014, 17:16

o tak, Afryka to jest to! :)

Awatar użytkownika
kijanka
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 246
Rejestracja: 02 paź 2012, 13:57

Re: Gdzie na wakacje?

29 lip 2014, 14:44

Nie zgadzam się z tym ,ze polskie morze jest drogie ponieważ nie jest.
Jednak aby polecieć do Egiptu czy Turcji i wypoczywać tam w miarę znośnych warunkach trzeba zapłacić te 2000 za osobę minimum ( na hotel 3* nawet bym sie nie porywała bo to polska 1*).
A jest wiele przepięknych i kameralnych miejscowości nad polskim morzem, w których można miło i tanio spędzić czas.
Wystarczy sobie chociażby spojrzeć na ceny noclegów:
http://www.e-wczasy.pl/domki-wypoczynko ... nad-morzem - tutaj akurat sa domki wypoczynkowe. Wynajęcie takiego domku w kilka osób może nas kosztować nawet 20 zł za osobę.
My w zeszłym roku zarezerwowaliśmy sobie z paczką właśnie fajne noclegi w Sarbinowie.Ładna plaża, pogoda też się udała.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Gdzie na wakacje?

31 lip 2014, 23:27

Moim zdaniem fajnym kierunkiem są Wyspy Kanaryjskie. Teraz duzo biur ma duzo ofert last minute. Ogólnie dobrze wybierać sprawdzone biura.

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

Re: Gdzie na wakacje?

04 sie 2014, 14:18

Ja jako fanka gór, wybieram jednak Tatry. Jest tam przepięknie, a ceny (mimo, że mogłyby być niższe) i tak nie są tak przerażające. Jednak takie widoki uważam za bezcenne: http://zdjecia-polski.pl/miejsce/szlak-w-tatrach-194 Dlatego jak tylko mam trochę wolnego, to staram się odkrywać coraz to nowsze szlaki.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość