leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 16:07

Spinka no ja tez mam wyrzuty sumienia ze uciszam Marcela ale inaczej nie da rady, ja jeszcze musze pilnowac go zeby mi do Majki nie poszedl jak ona spi bo wtedy odrazu ja budzi :ico_noniewiem:

Lala wspolczuje kolek :(

U nas w nocy jedna pobudka takze super :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 18:12

hej dziewczyny

napisze juz na nowym watku :-D

Jestesmy od wczoraj w domu.. Mala je w nocy co godzine je ze jest lepileka mam bardzo duzo a sutki male i pomalu dopiero zaleczam juz dzisiaj czuje ze jest ciut lepiej :ico_noniewiem:

W sobote trafilam do szpitala o 8 od rana KTG i nic nie wskazywalo ze urodzimy.. skurczy zero ale wod malo.. podali mi lek i nic nie ruszylo po obiedzie mialam 2 h przespalam sie i znow o 15 ktg znow zero skurczy ... o 16 decyzja o Oksy.. i do 18 nadal 0 skurczy wkoncu przebili mi pecherz i po tym po 20 minutach urodzilam :ico_sorki: :ico_sorki: dla mnie ciezki szok bo nie bnylam naszykowana na tak gwaltowne skurcze :ico_chory: ale dzieki ze maz byl i duzo mi pomogl wsparł i pomogł fizycznie :-D

Przedstawiam wam Hanie:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 18:19

Szkieletorku u moich dziewczyn kikut odpadał bardzo późno, bo po ponad 2 tygodniach
U mojej Lilci to jakoś koło 3 tygodnia .
jak mała w końcu uśnie to tylko Polcię uciszamy, żeby jej nie zbudziła
My nawet nie próbujemy bo moja jest głośna bardzo i gaduła straszna.Mała jak będzie miała spać to będzie spała i w hałasie.Nie jestem w stanie Lili uciszać ciągle .
A my mamy kolkę
My kolek nie mieliśmy ale ja profilaktycznie piłam 2-3 razy dziennie herbatę w kopru włoskiego. Taka kupioną w zielarskim a nie te granulowane co maja minimum kopru a reszta cukier i nie wiadomo co.
Teraz nie kupiłam jeszcze sobie . Na razie nie stosuje diety..Jadłam już i frytki i schabowego .
A może to nie kolki tylko skok rozwojowy .Czytałaś o tym ??
Ja to z Lilą przerabiałam.W jeden dzień dziecko anioł ,ładnie je,zasypia sama a następnego i przez kolejne no nie do życia.Płacz ciągle bez powodu ,żadne pozycje itp nie pomagały a po pary dniach jak ręką odjął.
odnoszę wrażenie że nas ktoś przeklął
Sorki ale ja nie wierzę w takie rzeczy.
W nocy jak już nie pił dużo to miałam twarde i przepełnione
Ja to mam ciągle jak kamienie a odciągam dziennie z 3 szklanki .A nie odciągam wszystkiego tylko tak troszkę by mi piersi nie urwało.
Zamrożonego mleka mam już tyle że łoooo
Dziś po zimowe buty idziemy
Ja też właśnie muszę jechać kupić Lilci butki zimowe ale nie mam jak i kiedy .A i rajtuzki dla dziewczynek by się przydały.

U mnie być może to i hormony swoje robią ale dziś już 3 dzień jak nie rozmawiamy praktycznie wcale z sobą .Boli mnie to że o dzieci ciągle się pyta a o mnie jak ja się czuje, o co mi chodzi np to już nie .
Dzis Lilcia mnie przytulała jak sobie płakałam i pocieszała mamusie.
Nocka dziś była taka sobie .
A pogoda jak na złość ,leje i leje.
Położnej dalej nie było u mnie .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 18:26

Przedstawiam wam Hanie:)
Jaka ślicznotka mała .
przebili mi pecherz i po tym po 20 minutach urodzilam
Żartujesz . Matko no ekspresowo nie ma co. Ale rozwarcia przed przebiciem pęcherza tez nie było nic?Jakos nie mogę uwierzyć że w ciągu 20 min zrobiło się rozwarcie 10 cm i mała już była.
No w każdym razie gratulacje i zuch dziewczyna jesteś. Zdrówka dla was .

Ja znów zostałam sama .Sama znaczy bez starszej córci. Mama ja wzięła i poszły do jakiejś tam koleżanki.
Martysia właśnie zasnęła.Miała jakoś godzinna lub dłuższą przerwę. Więc ja biorę deser galaretkę z owocami bitą śmietaną i sobie odpocznę bo dziś troszku popracowałam.


Aha i dzięki za odpowiedź odnośnie pępka.

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 19:14

kos nie mogę uwierzyć że w ciągu 20 min zrobiło się rozwarcie 10 cm
Szkieletorku ja na jednym skurczu z 4cm skoczyłam do 9cm :-) więc wszystko możliwe :-)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 19:18

Szkieletorku ja na jednym skurczu z 4cm skoczyłam do 9cm :-) więc wszystko możliwe :-)
o kurka
to ja nawet nie słyszałam o tak szybkich porodach

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 20:16

no u mnie lekarz już szykował cesarkę bo nie sądził ze urodzę a tu rach ciach i poszło :-) a u Nas to chyba rodzinne szybkie porody bo siostra też raz dwa urodziła :-)

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

13 lis 2013, 21:27

Kamilka jeszcze raz gratuluje :ico_brawa_01: super niunka no i porod ekspresowy :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

14 lis 2013, 10:15

kamilka :ico_brawa_01: pozazdrościć tak szybkiego porodu.
Nocka dziś w miare ok. Zaliczyliśmy już krótki spacerek , odprowadzilimy Mateuszka do szkoły. Mały śpi nie wiem jak długo bo co jakiś czas popłakuje przez sen.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: JESIENNE MALUCHY 2013

14 lis 2013, 13:22

hej mamusie :ico_buziaczki_big:

My po przespanej nocce dzis byla polozna ... malutka cofnela sie o 30 g czego nie rozumiem zupelnie bo je czesto i gulga glosno a tu taki numer ale to podobno jeszcze normalne wiec mamy jesc czesto i dostalam specyfiki na te moje suty bo normalnie wygladaja jak kalafior :ico_placzek: :ico_sorki: Macica pieknie wraca na swoje miejsce :ico_brawa_01:

Szkieletorek mialam rozwarcie na 3 palce.. a po przebiciu pecherza skoczyło nagle na 10cm wiec jak dostalam tych 5 boli to w momencie sie zaczelo dziac :ico_sorki: i jak tylko z boku polozylam sie na plecy odrazu zaczely sie bole parte :-D no i poszło :ico_haha_01:

dzisiaj idziemy po synka do przedszkola :-D maz po niego wejdzie a my akurat obrucimy w pol godzinki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość