niki252
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 sie 2021, 11:25

Re: Co na tłuste włosy?

25 lis 2021, 11:43

Naturalny szampon z Venita moje włosy się tak szybko nie przetłuszczają są pełne blasku , nawilżenia i zdrowego wyglądu.

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Co na tłuste włosy?

28 lis 2021, 17:17

[quote="wilczawena"][quote="zlotowlosaemi"]Polecam spróbować metodą prób i błędów z mocnym i delikatnym szamponem... Czasami jest tak, że skóra głowy się przetłuszcza, bo nie ma mocnego oczyszczania albo na odwrót - stosujemy za silny detergent i w efekcie skóra główy produkuje więcej sebum. Przyjrzyj się jakiego szamponu używasz, sprawdź czy nie ma silkonów (jak ma to go natychmiast wyrzuć!)
Spróbuj myć raz na tydzień lub dwa skórę głowy mocnym szamponem a w pozostałe dni delikatnym (bez silnego detergentu) i zobaczy czy to coś zmieniło. Czasami kluczem do zdrowej skóry głowy jest jej odpowiednie oczyszczanie.[/quote]

Ja własnie szukam jakiegoś delikatnego szamponu, ale ciągle nie umiem uch odróżnić :/[/quote]


Delikatny to taki, który nie ma mocnych detergentów takich jak SLS :-)
Mój ulubiony delikatny szampon to ten: https://www.notino.pl/natura-siberica/f ... -16032212/

mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Co na tłuste włosy?

28 gru 2021, 19:43

Na włosy z tendencją do przetłuszczania się polecam dermokosmetyki Klorane na bazie pokrzywy organicznej. Skutecznie regulują nadmiar sebum, nie trzeba ich już myć tak często. 85% to składniki naturalne w szamponie, to też ma znaczenie.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość