ossi
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 184
Rejestracja: 26 mar 2015, 08:06

Re: Kuracja na wypadające włosy

22 kwie 2015, 13:45

moze jakies ampułki? obczaj bo tu http://www.vici.clinic/#!strzyenie/c1zm1 moglabys cos takiego kupic - a jak nie to zostaje ci sklep dla fryzjerów :)

CosmoCenter
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2015, 11:28

Re: Kuracja na wypadające włosy

28 kwie 2015, 12:58

W takich przypadkach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z porady Trychologa. Oczywiście, można eksperymentować – zmieniać kosmetyki, jeść witaminy, ale wypadanie włosów często jest efektem procesów chorobowych i póki ich nie zdiagnozujemy, nie wyleczymy problemu, możemy go tylko nieco osłabić. W naszym salonie w Gliwicach można skorzystać z konsultacji z trychologiem, podczas której postawiona zostanie diagnoza, jak również przejść całe leczenie – jeśli zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy!

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kuracja na wypadające włosy

04 maja 2015, 10:26

Ampułki mogą pomóc,ale to wcale nie oznacza że muszą. Moim zdaniem należy zacząć od wizyty u dermatologa,bo często przyczyną wypadania włosów jest zła dieta i nadmierny stres,na drugim miejscu nieodpowiedni szampon z odżywką.

Awatar użytkownika
Loczek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 27 maja 2014, 19:00

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 maja 2015, 08:01

uważam, że zanim pójdzie się do lekarza warto i tak samemu spróbować jakiegoś sposobu.
a próbowała któraś z Was takie ampułki z vichy dercos - aminexil pro - ja już jestem po kuracji i mi pomogły
Oczywiście jak sprawdzone sposoby nie pomogą trzeba zaciągnąć porady specjalisty - obojętnie czy fryzjera czy lekarza - bo tak jak już wspomniano wypadanie włosów może być oznaką braku witamin albo po prostu choroby

Awatar użytkownika
julkas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 kwie 2015, 15:56

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 maja 2015, 12:53

jeśli tak wypadają włosy to znak że coś nie funkcjonuje w środku..:( chyba, że włosy są bardzo zniszczone to wtedy mogą wypadać z przyczyn zniszczenia, ale wydaje mi się, że warto połączyć obie przyczyny i na obu polać szukać rozwiązania:)

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Kuracja na wypadające włosy

16 maja 2015, 21:57

.

.

.

Zapraszam do polubienia fanpage na fb
-najnowsze metody przedłużania włosów,

najnowocześniejszy profesjonalny sprzęt dla salonów fryzjerskich
i najlepszej jakości naturalne pasma włosów

oraz szkolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania włosów

https://www.facebook.com/pages/Klinika- ... 5411585206

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kuracja na wypadające włosy

24 maja 2015, 21:55

uważam, że zanim pójdzie się do lekarza warto i tak samemu spróbować jakiegoś sposobu.
a próbowała któraś z Was takie ampułki z vichy dercos - aminexil pro - ja już jestem po kuracji i mi pomogły
Oczywiście jak sprawdzone sposoby nie pomogą trzeba zaciągnąć porady specjalisty - obojętnie czy fryzjera czy lekarza - bo tak jak już wspomniano wypadanie włosów może być oznaką braku witamin albo po prostu choroby
Mój znajomy stosuje te ampułki, w wersji męskiej oczywiście, efekty są, muszę przyznać :)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Kuracja na wypadające włosy

25 maja 2015, 13:23

Też jestem ciekawa i proszę o odpowiedź.

nigela007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 22 lis 2012, 20:58

Re: Kuracja na wypadające włosy

26 maja 2015, 15:14

Ja jestem zdania, że żadne tego typu specyfiki nie są potrzebne. Są kosmicznie drogie, a wystarczą zwykłe kosmetyki i odpowiednia pielęgnacja włosów. Warto sobie zerknąć na bloga http://soniallange.com/ - można tam znaleźć mnóstwo porad i tutoriali. Wystarczy kilka prostych zabiegów by mieć piękne, mocne i długie włosy.

minionka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 77
Rejestracja: 12 sty 2015, 21:54

Re: Kuracja na wypadające włosy

28 maja 2015, 09:37

Hej dziewczyny, powiem Wam że jestem zadziwiona, nie byłam świadoma że współczesna medycyna estetyczna opracowała coś takiego jak mezoterapia na włosy. W życiu bym nie powiedziała, ale to oczywiście bardzo dobrze. Weszłam na ten wątek bo szukam jakiś informacji na temat normalnej, klasycznej mezoterapii. Mam straszny kompleks nóg, głównie kolan i ud, a moja przyjaciółka ostatnio powiedziała mi że taki zabieg mezoterapii lipolitycznej mógł by mi pomóc. Dlatego tu jestem. Co myślicie? Miała któraś z was coś takiego ? Warto? Jeśli tak to gdzie?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość